Ana Menü

Günah keçisi tigana'yı hatırlayan var mı ?

Başlatan beckyZWICKY, Nisan 12, 2008, 22:10:28

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

onaT

Alıntı yapılan: beckyZWICKY - Nisan 13, 2008, 23:55:21

Onat_Delgado @

geçen sene o deha şampiyonluk maçı öncesi teknik direktörlüğü bıraktığını açıkladı.    DİYORSUN

sana soruyorum; BIRAKTI MI ? BIRAKTIRILDI MI ?

geçen sene o deha delgadodan sol kanat ricodan sağ kanat yarattı.  DİYORSUN

sana yine soruyorum; O SENE KENDİ KAFASINDAN MI ONLARI OYNATTI O YERDE YOKSA ALTERNATİFLİĞİN OLMADIĞI İÇİN mi. Şimdi bakıyoruz sağda s.özkan sağda tello o zamanlar bunlar varmıydı.

geçen sene o deha bakiyi bu takıma getirdi!!!!!!    DİYORSUN.

sana tekrar soruyorum; Ertuğrul Bu takıma kaç tane bakiden kötü oyuncu getirdi bu kısa zaman diliminde? saysam inan kadronun en az yarısı çıkar.. 2 örnek; baki mi daha iyi yoksa diatta ve Gordon mu? ötekileri saymıyorum bile,anla artık...

1. sorun: evet bıraktı.

2. sorun: serdar özkanı o kiralık yolladı, aydını geçen sene oynatmadı bil bakalım bunlar nerde oynuyor

3. sorun: evet baki, diatta, gordon hepsi biribirinden beter

beni ertuğrulu savunur konuma koyma çünkü yapamam=) tek dediğim ertuğrulun hataları tiganayı iyi yapmaz

beckyZWICKY

evet öyle 2side kötü bir teknik adam bana göre ertuğrul hocamızın şahsi fikrime göre cok öğreneceği şey var serdar özkan ve aydın tigana zamanında TOY'du desem ayıp olmaz umarım fakat zaman verilmedi tiganaya bana göre tigana en azından SAVUNMA kurgusunu iyi yaptı şimdi bence tigana zamanına göre daha iyi bir kadromuz var ve defansımız rezalet ertuğrul hocanın istediği oyuncu bunlar diatta gordon vs. gerçi şuda bir gerçek dünyanın en iyi teknik adamıda gelse cacık olmaz bu yönetim olduğu sürece umarım yönetim istifa eder,teknik direktörümüzde kendine gelir ve hasret olduğumuz özlediğimiz şampiyonluğu kutlarız. yanlış yada ayıp birşey sölemişsemde sana cevabımda bu ve bundan öncekinde affola cok sinirliyim kaç haftadır. rakiplerimiz şampiyonlar liginde yarı final gözlerken biz inter toto. çıldırmak üzereyim desem yeridir.
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

onaT

Alıntı yapılan: beckyZWICKY - Nisan 14, 2008, 21:29:20
evet öyle 2side kötü bir teknik adam bana göre ertuğrul hocamızın şahsi fikrime göre cok öğreneceği şey var serdar özkan ve aydın tigana zamanında TOY'du desem ayıp olmaz umarım fakat zaman verilmedi tiganaya bana göre tigana en azından SAVUNMA kurgusunu iyi yaptı şimdi bence tigana zamanına göre daha iyi bir kadromuz var ve defansımız rezalet ertuğrul hocanın istediği oyuncu bunlar diatta gordon vs. gerçi şuda bir gerçek dünyanın en iyi teknik adamıda gelse cacık olmaz bu yönetim olduğu sürece umarım yönetim istifa eder,teknik direktörümüzde kendine gelir ve hasret olduğumuz özlediğimiz şampiyonluğu kutlarız. yanlış yada ayıp birşey sölemişsemde sana cevabımda bu ve bundan öncekinde affola cok sinirliyim kaç haftadır. rakiplerimiz şampiyonlar liginde yarı final gözlerken biz inter toto. çıldırmak üzereyim desem yeridir.

anladım zaten o yüzden büyütmedim ama serdarla aydın geçen sen ekiralıktayken mi adam oldu... sanmam=)

ikiside kesinlikle güvenilir adamlar değil.

neredesin scala neredesin luce!!

rudy1903

Lucescu şu anda hangi takımın başına gelirse gelsin şampiyon yapar buna eminim.bizim takımda dahil buna.ama mali olarak okadar çöktü ki takım maalesefki lucescuyu alacak gücümüz bile kalmadı..bu hakemlerle,bu federasyonla,bu fener yanlısı basınla,özellikle büyük harflerle yazıyorum BU YÖNETİMLE dünyanın en iyi hocası gelse bile iş yapamaz.bu ülkede paran ve locan varsa iş yaparsın ancak.fenerin parası var,basını var,locası var,gs nin parası yok ama locası var edep var.bizde sebadan sonra ne para kaldı,ne prestij kaldı,ne itibar kaldı,ne saygı kaldı,ne vefa kaldı,ne de loca.demirören ltf ya allahaşkına bırak ya....

beckyZWICKY

dünyanın en iyi teknik adamı gelsede şampiyon OLA-MA-YIZ yönetim gitmeli yönetim. eldeki malzemeler belli. fasulye ve pirinçten BÖREK yapılmaz.

unutmam gereken..

onaT

Alıntı yapılan: beckyZWICKY - Nisan 14, 2008, 21:41:26
dünyanın en iyi teknik adamı gelsede şampiyon OLA-MA-YIZ yönetim gitmeli yönetim. eldeki malzemeler belli. fasulye ve pirinçten BÖREK yapılmaz.

capello yapar ;)

beckyZWICKY

ruhsuz oyuncularla mı? yüzyılın en başarısız yönetimiyle mi ? İMKANSIZ demekten başka birşey diyemiyorum :(

unutmam gereken..