Ana Menü

Beşiktaş Taraftarı Otobüsü Taşladı..

Başlatan BerkAy1903, Nisan 12, 2008, 14:30:47

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

erasca

Beter olsunlar keşke otobüsü yaksalardı

osi_bjk

Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

SercanBjk

Oraya arkadaşlarım gitmişti hatta gazetelerde çıkan 4 kişinin üçü benim arkadaşlarım çocukluk arkadaşlarım hemde.Taşalama olayı flan olmamış kesinlikle sadece hepimizin verdiği tepkiyi verip Demirören istifa diye bağırmışlar helal olsun oraya gidip bu tepkiyi gösterenlere.

erdinc1926

basın yine yapmış yapacağını o zaman
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

M34

Yapmayin allah askina. ne taslamasi, ne anliyabilmek, ne keske otobüs yakilsaydi ... bu kadar nefret saglikli degil ... SEVIYORUM ULANN ile gelmeyin simdi ... herseyin bir orani var ... sevginin fazlasi sevgiden cikar, hastaliga girer ...

Hadi simdi "öylesine yaziyorum burada, gercekde yapmam" diyebilirsiniz. Ya o kadar düsünemeyenler ne yapsin? Gaza gelen cocuklar?

Not: bunu yapmamak icin peygamber olmak gerekmiyor

erasca

Bizi bu hale getiren Yıldırım Demirören bile hasta olduysa biz 1000 kat daha hasta olduk...O zaman taşlarım tabi...Ne yapalim?Beşiktaşımızın çöküşünümü izleyelim?Az bile yapıldı bitane taş altı üstü...çok abartıldı...baken fb ye oyuncularını döve döve adam ettiler :)

erkann

Cem Goren

ya olanlar gerçekten çoooook üzücü ve olmaması gereken şeylr amaoradaki insanalrın artık sabredecek hal,i kalmadığı için bunu yaptıklarını düşünüyorum ama yapılanıda hiç bir zaman tasvip etmiyorum
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Kralkartal21

Bunu yapanlar nasıl bir durumdaydı kim bilir.

Çıldırtır bu adamı Beşiktaş
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

SercanBjk

Pretesto edenler sadece 10 15 kişi 5 kişisi benim arkadaşımdı,taşlama olayı flanda yok bira içen bir kişi şişe atmış münferit bi şahıs. Olayın aslı astarı budur,oraya gidenlere pretesto için gitmişler ve uzun süredir yapılmayan bir şeyi yaptıkları içinde teşekkür ediyorum.