Ana Menü

Yaprak Dökümü

Başlatan [KralKartal], Nisan 08, 2008, 19:36:43

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

bitmedi gitti ya
artık tam bir turk aile dramına döndü dizi
altın kapılarımız kan oldu tayfun

ilhan mansız_melis

YAPRAK DÖKÜMÜ REKORLA DÖNDÜ
"Yaprak Dökümü", yeni sezona da fırtına gibi girdi ve reyting rekorları kırdı. 

Reyting rekortmeni "Yaprak Dökümü" dizisinin çarşamba akşamı ekrana gelen yeni sezon ilk bölümü, milyonları ekran başına kilitleyip yine birinci oldu. Milliyet'in haberine göre, Reşat Nuri Güntekin'in aynı adlı ölümsüz eserinden televizyona uyarlanan dizinin Kanal D ekranlarına gelen yeni sezondaki ilk bölümünde, geçtiğimiz sezonun final bölümünde merak edilen tüm sorular yanıt buldu. Başrollerinde Halil Ergün, Güven Hokna, Bennu Yıldırımlar, Caner Kurtaran ve Deniz Çakır'ın oynadığı "Yaprak Dökümü"nün çarşamba günü ekrana gelen bölümü, A/B Sosyo Ekonomik Statü'de yüzde 19.9 reyting ve yüzde 56.5 izlenme payı, Tüm Kişiler'de de yüzde 16.8 reyting ve yüzde 51.4 izlenme payı ile yine günün en çok izlenen programı oldu.

Dizinin önceki akşam yayınlanan yeni sezon ilk bölümünde, zehirlenen Necla'yı kardeşi Leyla son anda hastaneye yetiştirerek hayatta kalmasını sağladı. Bu olay, iki kardeş arasındaki dargınlığın da ortadan kalkmasını sağladı. Leyla ile Necla'nın barışma sahneleri ise Türkiye'yi gözyaşlarına boğdu. Ferhunde'nin kendisini aldattığını öğrenen Şevket, boşanma davası açmak için harekete geçti. Kayınvalidesinin evini satıp, temelli yanlarına geldiğini öğren Fikret için zor günler başladı. Ve Ferhunde de yeni bir hayata yelken açtı. Dizinin bölüm finalinde ise Cem, Necla'ya evlenme teklifinde bulundu.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ZeMaHŞeR

Senaryolar öbür taraftan geliyor... 
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

ilhan mansız_melis

Arka Sokaklar başlıyor :D

ZeMaHŞeR

Alıntı yapılan: ilhan mansız_melis - Eylül 07, 2008, 14:41:02
Arka Sokaklar başlıyor :D

Başlasın başlasın...

özledim Suat Çoban'ın maceralarını :D

ZeMaHŞeR

"Yaprak Dökümü"nün bu Çarşamba yayınlanacak bölümünde ödenmeyen kredi borcu nedeniyle Ali Rıza Bey'in evine haciz memurları geliyor.

Kanal D'nin başrollerinde Halil Ergün, Güven Hokna, Bennu Yıldırımlar ve  Caner Kurtaran'ın oynadıkları, izlenme rekorları kıran dizisi "Yaprak Dökümü"nün bu Çarşamba yayınlanacak bölümünde ödenmeyen kredi borcu nedeniyle Ali Rıza Bey'in evine haciz memurları geliyor.

Necla, Cem'in evlenme teklifinin şaşkınlığını yaşamaktadır. Yaşananlar henüz çok tazeyken gelen teklif, Ali Rıza Bey'i çok tedirgin eder. Necla'nın sadece Cem istediği için evet dediğini düşünerek bu evliliğin yürümeyeceğine karar verir.
Cem'in ailesinin de bu karardan henüz haberi yoktur Aşkın gücü tüm yaşananları unuttursa da, evlat sevgisi, aşk gibi gözükara değildir. Tesadüfler bazen tesadüf değildir. Oğuz, koğuşunda yaşanan bazı olaylar yüzünden Şevket'in kaldığı koğuşa nakledilir. Bu gelişme ikisinin hayatında da önemli gelişmelere neden olacaktır.Ali Rıza Bey'in evine ödenemeyen kredi borcu nedeniyle haciz memurları tespit için gelir. Borcun yirmi dört saat içinde ödenmemesi halinde haciz işlemi gerçekleşecektir. Çaresizlik Fikret'e yanlış bir adım attırır.

Şevket'in boşanma davası açtığını öğrenen Ferhunde, mağlubiyet duygusundan kurtulmak için Şevket ile görüşmeye gider. Görüşme Ferhunde'nin istediği gibi geçmez. Ama Ferhunde'nin bu görüşme sonrası alacağı karar, herkesi şoke edecektir.

ilhan mansız_melis

Caner Kurtaran (Şevket) diziden ayrılmış

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

ilhan mansız_melis

Kimse geçmemiş abi daha

Cem Goren

«  : Nisan 08, 2008, 19:36:43 » konunun acılma tarıhı...
2seneyı gectı ama yapraklar hala dökulmedı ;D
altın kapılarımız kan oldu tayfun

carsi52

Hiç sorma ya hala bitirmiyorlar diziyi sinir oluyorum.
Bölünür senin için uykular!

KeePSaKe

Seneye devam edicekmiş :)
Since 1903

carsi52

Oha iyice cıvıttılar.
Bölünür senin için uykular!

Simurg

bende seneye devam edicekmiş yazmaya gircektim yazmışlar ;D

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

NoPasaran

İzleyici Ömra Yılmaz, birçok izleyici gibi Yaprak Dökümü dizisinde Leyla'nın hamileliği ile ilgili devamlılık hatasını fark etti.
Konuyu gündeme getirmek ise Sabah gazetesi televizyon eleştirmeni Yüksel Aytuğ'a düştü:
Yaprak Dökümü'nde Leyla, kardeşi Necla evlenmeden önce hamile kalmıştı. Hatta geçmiş bölümlerin birinde kanama geçirdiğinde, annesi "Ayy, ne yapacağız, daha çok erkeeen" diye dövünüp durmuştu. Ama gelin görün ki, Necla ile eşi son bölümde 'birinci evlilik yıldönümlerini' kutladılar. Bu durumda bizim Leyla, hamileliğinde 14'üncü aya filan girmiş oluyor!
Aşk bu Aşk !

volkanca.net