Ana Menü

Carew sürprizi..!!!

Başlatan bekartal21, Aralık 23, 2006, 14:34:42

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rommedahl

Doğru olması imkansız ligler bitti diye haber bulamıyorlar böle balon haberler koyuyorlar.Carew'in Real Madrid karşısında tek başına neler yaptığını bütün dünya gördü.Kiralık kesinlikle vermezler.Çünkü önlerinde Şampiyonlar Ligi var ve final'e kadar gitmek isterler...

carsi52

Alıntı yapılan: rommedahl - Aralık 24, 2006, 12:28:06
Doğru olması imkansız ligler bitti diye haber bulamıyorlar böle balon haberler koyuyorlar.Carew'in Real Madrid karşısında tek başına neler yaptığını bütün dünya gördü.Kiralık kesinlikle vermezler.Çünkü önlerinde Şampiyonlar Ligi var ve final'e kadar gitmek isterler...

walla haklısın kardeş çok doru sölemişsin bende ilk okuyunca heycanlanmıştım :D.
Alıntı yapılan: rommedahl - Aralık 24, 2006, 12:28:06

walla haklısın kardeş bende ilk başlarda heycanlanmıştım :D.
Bölünür senin için uykular!

xxdoggyxx

ama olmıcak biseyde deil adamlar trezeguet i alıcaz diyolar eger alırlarsa hepsine nası para yetiştircekler aynı zamandacelta vigoyada önermisler adamı ama bu adamı arsenal  falan istiyodu bunlar 30 milyona arsenale satarlardı bı yandan haber balon gibi ama bi yandanda dogru olabilir yani
18.03.2007

eRe

Alıntı yapılan: xxdoggyxx - Aralık 24, 2006, 14:17:02
ama olmıcak biseyde deil adamlar trezeguet i alıcaz diyolar eger alırlarsa hepsine nası para yetiştircekler aynı zamandacelta vigoyada önermisler adamı ama bu adamı arsenal  falan istiyodu bunlar 30 milyona arsenale satarlardı bı yandan haber balon gibi ama bi yandanda dogru olabilir yani

ya satsınlar para kazanalım o zman ya da versınler oyunu kazanalım dımı :)
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

canmert

valla ben carew i canlı izledim
adam bir zıplıyor var ya kapalı üste kadar
orta açarsak ii kafa vurur buy adam
gelsin
ama unutmayın adam kendi idteğiyle gitti
geleceğini sanmam

BjKcArsi54

bende okudum bunu süper adam ama cok pahali be 2 milyon euro o kadar az kalacak..

Spy radamantis

eger Gelirse cok iyi olur Rico delgado Carew yanına nobre daha ne olsun
BaBalaR CorTLaMaZ

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

GöKHaN

Insallah Balon Haberdir.. 4 aylik yarim sezona 2 milyon euro bu nedemek ya Tamam Carewi severim ama 4 aylik 2 milyon euro ödencek adam degil carew.. Gelsin demek kolay aylik 500bin euro kim verecek bukadar basit bakmayin arkadaslar Lyonda Besiktasi sevdigine yollamiyor 2 milyon euro ödememek icin bari yarim sezonu kurtarak diye nobre nekadar kötü olursa olsun cabaliyor Boboda beklenmedik anda Gol atabiliyor.. bizim sorunumuz defans ve kanatlar kanatlar güzel calismadikdan sonra Carwein bi faydasi olmuyacak sadece cabucak gecen 4 ayda 2 milyonumuzu alip gidicek.. Sacma bir teklif insallah olmaz insallah Balondur..!
BESIKTAS   Kartallar Yüksek Ucar..!   BESIKTAS

canmert

çok para ama bizi şampiyon yapacaksa alalım gitsin

DIABLO

halen carew ve ahmet dursun ikilisini unutamuıyorum belki az oynadılar ama iyi anlaşıyorlardı çokta etkiliydiler kiraya verilecekse hemen kiralansın
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

naturelkartal

Dogruysa Haber ki sanmıyorum.Gelmesini isterim.
Yanlız ezikler çok üzülecek 4-3 unutamadılar  :D
En Güzel AŞKlar İmkansız Geliyorsa İnsana,İmkansız Oldugu İçin Deliler Gibi Aşıgım Sana KARTALIM

GöKHaN

abi yani bakiyorumda herkes gelsin süper olur mükemmel olur insallah gelir yahu birazda yorgani ayagimiza göre uzatmayi ögrensek nasil olur ?????? Demirörene ona buna kiziyoruz ya Borca soktu diye.. CAREW = 4 ay = 2 Milyon € siz anlamiyorsunuz herhalde Besiktas Tarihinin en pahali futbolcusu olur 4 ayligina Carewe 2 milyon ödersek 100 milyon diyoruz borcu nolsun 102 milyonmu olsun ? Allahinizi severseniz birazda Besiktasi düsününde herkese gelsin demeyinde birde ya alicak durumumuz yok deyin, Durumumuz ic acici degil iki iki dört bunu kabullenelim ve biraz Kesemize göre hareket etmeyi ögrenelim..!
BESIKTAS   Kartallar Yüksek Ucar..!   BESIKTAS

bjkerem86

rico pasa var carewi beslemek icin en ideal adam.carew tam aradimiz futbolcu.bu kez ucurcak bizi.oyle uzun boylu guclu bi golcuye ihtiyacimiz var.bence en azindan yarim sezon icin kiralan mali

rico_ pasa

iyide kardesim sozlesmesinde madde var herhangi bir takıma kıralık giderse veya satılırsa  belirli bir payı bjk kulubu alacaktır diye  sozlesmesinde madde var fener almayı dusunuyor fiyatı 6 milyon 2 milyon u besiktasa vermek zorunda bu adamın kiralık fiyatı 2 milyon yani  bize gelirse 1.200 falan oluyor bence bu fiyat carew için cok cok iyi
Adaletin Bittigi Yerde TÜRK'ÜN Kudreti Başlar.