Ana Menü

Filede Rakibimiz Fb Acıbadem

Başlatan noumAyberk, Nisan 07, 2008, 18:04:23

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

noumAyberk

Bayanlar Voleybol Birinci Ligi'nde play-off eşleşmeleri ve programı belli oldu. Bayanlarımız, Fenerbahçe Acıbadem ile eşleşti. 
Ligin ikinci devresi dün yapılan maçlarla tamamlanırken, play-off eşleşmeleri de belirlendi.

Play-off'da 1. tur maçları 12-13 Nisan, rövanşları da 15-16 Nisan tarihlerinde yapılacak. Takımların birbirlerine üstünlük sağlayamamaları halinde ise 3. maçlar, 16-17 Nisan'da tamamlanacak.

Takımların eşleşmeleri şöyle:

12 Nisan:
DYO Karşıyaka-Vakıfbank Güneş Sigorta
Şahinbey Belediyesi-Türk Telekom

13 Nisan:
Marmaris Belediyesi-Eczacıbaşı Zentiva
Beşiktaş-Fenerbahçe Acıbadem

Kralkartal21

Büyük ihtimal yeniliriz.Malesef...
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

carlito1903

Takımın durumunu tam olarak bilmiyorum nasılız iyimiyiz ??
Umarım eleriz...

erdibatmaz

bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

akbaba71

Alıntı yapılan: carlito1903 - Nisan 07, 2008, 19:07:09
Takımın durumunu tam olarak bilmiyorum nasılız iyimiyiz ??
Umarım eleriz...
Muhtemelen 2-0 eleniriz desem yeterli olur sanırım
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

carsi52

Bölünür senin için uykular!

gözzde_bjk

Çok çok kötü bir kura çekmişiz.Malesefki sonuç oynamadan belli.Bu sene takımdaki tek artı Bouagaa keşke onun yanına doğru düzgün bir transfer daha yapılabilseydi...
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

akbaba71

Eşleşmeler ligdeki sıralamaya göre belirlendi Fener 2. biz 7. olduğumuz için eşleştik biraz zorlayıp 6. falan olsalardı keşke

gözzde_bjk

Beşiktaş voleybol takımı lig boyunca bukadar güzel oynamadı sanıyorumki.Maça hızlı başladık,öne geçmelerine izin vermedik,hep başa baş giden bir set oldu ve sonunda fenerin etkili olan 2yabancısı durdurulamayınca set gitti.2.Sette aynı şekilde önde başlamamıza rağmen NECLANIN ''mükemmel savunması'' sayesinde kaybedildi.3.sette fenerin 2-0 dan kaynaklanan rahatlığı,kızların baskısıyla harika bir oyun oldu ve farkı 8sayıya kadar çıkardılar.Ama yapılan bireysel hatalar nedeniyle fark kapandı.3.setin sonu çok çekişmeli geçti ve 24-26 kaybettik.Fenerin güçlü bir takım olduğu ortada ama biraz daha az hata yapsaydık kazanılabilecek bir maçtı.Çünkü Seda hiç etkili olamadı ve tüm yük yabancıların üstündeydi.
Çok servis hatası yapıldı ama Eda'yı canı gönülden tebrik ediyorum bir kaptanın yapması gereken herşeyi yaptı.Takımı ateşlerdi,kendisi çok kritik servislerle sayılar getirdi.Aynı şekilde İpek de Özlem'i oynatmadı ve çok iyi bloklar yaptı.Ama anlamadığım NİHAN gibi bir liberomuz varken hangi akılla NECLA alınmış anlamıyorum.Beğenmeyip gönderdikleri Nihan'ı lütfen Vakıfbank'ta izlesinler.Maçın kaybedilmesinin en önemli nedeni Necla'nın yapamadığı savunmaydı.2sette okadar kötüydü ki servis karşılamak için takımın en genç oyuncusu alındı.
Artık işler çok daha zor zaten kimse feneri elememizi beklemiyor ama kızların pes etmeden oynamaları,setlerin büyük farklarla alınmaması takdire değerdi.
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

akbaba71

3-1 yenilerek elendik takıma tebrikler bu bütçeye rağmen ilk maçtada bu maçın başındada onurlarıyla mücadele ettiler

Kralkartal21

Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

gözzde_bjk

2maçta da Beşiktaş kesinlikle sezonun en iyi maçlarını oynadı.Uzun zamandan sonra Beşiktaş'ı izlemek zevk verdi.Fenerbahçe milli takım oyuncularından kurulmus çok güçlü bir takım yabancılarıyla da daha da güçlü bir hale gelmiş.Maçların sonuçları en başından belli olsa da çok iyi mücadele ettik.Belkide play offların en güzel sonucu bize genç pasörümüz Cansu oldu.Nisa'nın ilk maçtaki düşük performansı nedeniyle 2.maçta yer alan Cansu bence Nisa'yı aratmadan çok çok daha iyi işler çıkardı.Ama herşeye rağmen inşaallah Atika seneye de takımda kalır ve inşaallah NECLA ile YOLLAR AYRILIR!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!