Ana Menü

Beşiktaşlı Delgado'ya Tatil Yok

Başlatan BerkAy1903, Aralık 23, 2006, 13:59:26

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eren06

delgado iyileşir ve formunu yakalarsa rico-delgado ikilisi ile bizi kimse durduramaz

naturelkartal

Bunları konuşmak için biraz erken.Her ikisininde ne kadar iyi oldugunu görecez.İkinci yarıda.
Bu takım genç bir takım ve zamana ihtiyacı var.Eksikler varmı derseniz eksiklerde var.Benim kendi görüşüm daha iyi bir takım görmek istiyorsak biraz bekleyecegiz gibi geliyor.
En Güzel AŞKlar İmkansız Geliyorsa İnsana,İmkansız Oldugu İçin Deliler Gibi Aşıgım Sana KARTALIM

osi_bjk

Tatile gitmemesi iyi olmus.Çünkü ilk yarı da Delgadodan  birkaç maçtan baska birsey goremedik.İkinci yarı bari formuna girsede artık takım için bişeyler yapsa.
Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

DIABLO

abi klavyesi olan yazıyor bilende bilmeyende boş insan çok biz bu adamı nasıl kazanırız nasıl başarırız yok olmadımı hemen gitsin  biraz mantıklı yazın ne yazacaksanız
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

rico_ pasa

Alıntı yapılan: DIABLO - Aralık 25, 2006, 19:07:02
abi klavyesi olan yazıyor bilende bilmeyende boş insan çok biz bu adamı nasıl kazanırız nasıl başarırız yok olmadımı hemen gitsin  biraz mantıklı yazın ne yazacaksanız

bu kadar cok biliyorsan  git besiktas teknik direktoru ol bize de akıl verme yazdklarımızın mantıklı olup olmadıgına biz karar veririz sen kendini dolu insan olarak goruyorsan o senin sorunun kimsenin dusuncesine saygısızlık yapma kendi gorusunu yaz cekil
Adaletin Bittigi Yerde TÜRK'ÜN Kudreti Başlar.

SATUKBLADE

çekil gibi gider kelimeleri kullanmayalım burası beşiktaş forumudur burada sadece beşiktaşımızı tartışıyoruz kimseyi kırmak değil amaç buraya başka bi takımlı olna biride girebilir kendi takımını propaganda yapmadan

BİRBİRİMİZE GİDER YAPMAYALIM

saygılarımla

DIABLO

maalesef öylesin msj larına bakıyorumda delgado gitmiş carew gelmiş delgadonun parasını kim verdi ?.  belliki sen bol bol nevzat demir tesislerine gidiyorsunki dalgado'yu yatarken yakalamışsın oyuncuyu kazanalım yok gönder babam gönder kle gider , delgado gider habirde mösyö tigana gidiyor futbolcuları kazanalım yok gönder sonrada bir bakmışsınki borç galatasarayın borcunu geçmiş umarım anlatabilmişimdir
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

çArþý_ulan

delgado tatilini yaptı şimdi çalışma zamanı

rico_ pasa

Alıntı yapılan: DIABLO - Aralık 25, 2006, 21:29:41
maalesef öylesin msj larına bakıyorumda delgado gitmiş carew gelmiş delgadonun parasını kim verdi ?.  belliki sen bol bol nevzat demir tesislerine gidiyorsunki dalgado'yu yatarken yakalamışsın oyuncuyu kazanalım yok gönder babam gönder kle gider , delgado gider habirde mösyö tigana gidiyor futbolcuları kazanalım yok gönder sonrada bir bakmışsınki borç galatasarayın borcunu geçmiş umarım anlatabilmişimdir

arkadasım benim yorumlarıma saygı duy yeter ustune de yorum yapma kimseninde işine karsıma onun anlatmaya calısıyorum polemik yaratmak degil amacım ama baskalarının fikirlerini tartısmak olmaz dimi ben bir besiktaslı kardesimle bu konularda polemige girmek istemem onun için kapatalım :)

SATUKBLADE

tamam ne güsel hep böyle olsa forumumuz keşke

rico_ pasa

olur boyle seyler arada normaldir onemli olan kalp kırmamak

burak_bjk

Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

textboreas

ya aslında gercekten cok iyi topcu kişiliğide düzgün ,nşallah bi daha böyle aksilik yaşamaz rico ile 2 yarı uçururlar bizi göklere ko..rız cimboma fenere:)
HUMARIN OĞLU TÜMER VARYAAA...

bobo13

Alıntı yapılan: rico_ pasa - Aralık 23, 2006, 15:54:15
rico ile delgado yan yana oynamaz o zaman bir tercih yap bakalım hangisi rico mu delgado mu ikiside birer yarı oynayacak adamlar degil ver bakalım kararını hangisi

katiliyorum 2 si de ayni tarz oyuncu .biri gitmeli oda delgado olmali.zate adam paso  sakatlandi.

carsi52

Alıntı yapılan: bobo13 - Ocak 01, 2007, 13:46:22
Alıntı yapılan: rico_ pasa - Aralık 23, 2006, 15:54:15
rico ile delgado yan yana oynamaz o zaman bir tercih yap bakalım hangisi rico mu delgado mu ikiside birer yarı oynayacak adamlar degil ver bakalım kararını hangisi

katiliyorum 2 si de ayni tarz oyuncu .biri gitmeli oda delgado olmali.zate adam paso  sakatlandi.

adamı hemen bitirdiniz daha gerçek delgadoyu izlemediniz bak göreceksiniz o adam süper olacak.
Bölünür senin için uykular!