Ana Menü

Fatih Teklifi

Başlatan xxdoggyxx, Aralık 23, 2006, 13:43:51

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

xxdoggyxx

Savunmasında sıkıntı yaşayan Beşiktaş'a, Trabzonspor'da kadro dışı bırakılan Fatih Akyel önerildi. Siyah-Beyazlılar, taraftar tepkisi nedeniyle transfere sıcak bakmıyor.

'Ali Güneş'i verin'
Beşiktaş'ta transfer rüzgârları esiyor... Savunmanın göbeğine ve sağına takviye yapmak isteyen Siyah-Beyazlılar'a Trabzonspor'da kadro dışı bırakılan Fatih Akyel teklif edildi. Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan'la tartışan ve devre arasında Karadeniz ekibinden ayrılmasına kesin gözüyle bakılan tecrübeli oyuncuyu menacerlerin teklif ettiği bildirildi. İkinci Başkan Murat Aksu'yla temasa geçen menacerlerin Fatih Akyel-Ali Güneş takasını önerdiği ifade edildi.

Sergen Yalçın gibi!
Savunma hattında büyük sıkıntı yaşayan Beşiktaş, Fatih Akyel gibi tecrübeli bir oyuncunun transferine pek sıcak bakmıyor. Çünkü, daha önce Galatasaray ve Fenerbahçe takımlarının formasını giyen deneyimli savunmacının alınması halinde Siyah-Beyazlı tribünlerin tepkisinden çekiniliyor. Kariyeri boyunca Beşiktaş dışında tüm büyük kulüplerde oynayan Fatih, Siyah-Beyazlı takıma transfer olursa, Sergen'den sonra "4 büyük kulüpte oynamış" ikinci futbolcu unvanını ele geçirecek.

Kaynak:Fanatik
18.03.2007

bsever1903

yuh artık ne fatıhı yaa

husoeagle

kaynak:fanatik herşeyi özetliyor :D :D

Ozytaurus

______KaRaKaRTAL____

carsi52

Bölünür senin için uykular!

cassa23

yalan haberir bea fatih kim bea ben tanımıom

xxdoggyxx

Alıntı yapılan: cassa23 - Aralık 23, 2006, 19:53:32
yalan haberir bea fatih kim bea ben tanımıom
arkadasım sende abartma biraz
18.03.2007

keskinli

fatih besiktasin kapisindan giremez!
balon haber
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

burak_bjk

balon haberr isimiz olmaz fatihle
Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

canmert

Ali Güneş fatihe 78987987465465794564987984354 basarrrrrrr
balondurrrrr

DIABLO

onun alınacağını hiç zannetmiyorum
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

black-eagle

oda alınırsa yonetie ii soverim heee
bu sevda bitmez hasret bitmez isteyen gider hiç farketmez bu alemde cArsi  herşeye karşı allah affeder cArsi affetmez!!!

ugur24

fatihte sergenden sonra rekor kırmak için bize gelmek istiyo heralde..4 takımda da oynayan futbolcu olarak.. ;)
ulan şu ülkede bi tane gazete de doğru bi haber yapmaz mı be.. >:(

eRe

yıne fanatık yıne balon :)
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

naturelkartal

Beyler Balon Malon...
Sonuçta bu adamın ismi beşiktaşla yan yana söyleniyor.Ben bunu bile hazmedemiyorum.
En Güzel AŞKlar İmkansız Geliyorsa İnsana,İmkansız Oldugu İçin Deliler Gibi Aşıgım Sana KARTALIM