Ana Menü

Kitap Bağış Kampanyası

Başlatan kerem, Aralık 23, 2006, 10:26:45

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kerem

arkadaşlar ben ve birkaç arkadaş olarak yaptığımız kampanyada eski yada lazım olmayan kitaplarınızı topluyoruz bu kitapları doğuda bu kitapları daha fazla ihtiyaç duyan arkadaşlarımıza ilkokulların kütüphanelerine ve lisede öss ye hazırlanan kitap okumayı çok seven ama paraları olmadığı kitap alamıyan arkadaşlarımıza yolluyoruz eminimki hepiniz bize yardım etmek isteyeceksiniz
Özellikle beylikdüzü, avcılar, büyükçekmece ve çevresinde olan arkadaşlarımız dan yardım bekliyoruz lütfen bize yardım edin
kerem.bilgin@hotmail.com, 05374901841, 05383139183  buralardan bize ulaşın biz evinize yada istediğiniz yere gelip kitapları sizden teslim alalım
desteklerinizi bekliyoruz arkadaşlar ÇARŞI ya yakışır bir şekilde

kerem

bu biz öğrencilerin yapmış olduğu bir kampanyadır altı kişiyiz ve yardımlarınızı bekliyoruz

mdc

Ne demek çarşıya yakışır bir şekilde?
Daha önce çocuk esirgeme kurumuna gidilme organizasyonu yapıldı.
Forza'ya da asıldı.
Bu tarihlerde şu saatlerde diye.
Çarşı oraya gidilcek dendiğinde sayfalar dolusu oldu geliyoruz,kaçarmı türünde yazılar.
Ama oraya BEŞİKTAŞ  taraftarı getti.
Gözüm hep çarşı'yı aradı.
nerede bunlar diye.
25'e yakın kişi gittik.
3 kişi forza'dan(Çarşı) gelmişti.

Anlatmak istediğim Beşiktaş'tan büyük başka hiçbirşey yoktur.Buna çarşı'da dahildir.
Çarşıya yakışır bir şekilde yerine büyük Beşiktaş taraftarına yakışır bir şekilde demenizi beklerdim.
Ama görüyorumki çarşı artık herşeyden büyük,üstün.
HAYATTA BEŞİKTAŞ

kerem

tamam BEŞİKTAŞ taraftarına yakışır bir şekilde ben kızıcağınızı tahmin etmemişdim özür dilerim

Brestgerfich

Gönderebileceğimiz bir adres var mı ?E-Posta adresi yerine ulaştırabileceğimiz bir adres daha iyi olurdu...Uşak Kütüphanesine epeyce kitap verdik ama 20-30 tane daha Roman ve Test kitabı var...Bunları küçük kardeşlerimle paylaşmak bana guru verir.
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

BerkAy1903

19o3

kerem

ben beylikdüzündeyim eğer bize yakınsanız gelip albilirim