Ana Menü

Jean Tigana

Başlatan eRe, Aralık 22, 2006, 23:49:05

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rico_ pasa

1,5 yıldır feneri yenemiyoruz ya o geldiginden beri o zevki yasayamıyoruz
Adaletin Bittigi Yerde TÜRK'ÜN Kudreti Başlar.

eRe

Alıntı yapılan: rico_ pasa - Aralık 24, 2006, 14:01:33
1,5 yıldır feneri yenemiyoruz ya o geldiginden beri o zevki yasayamıyoruz

turkıye kupasını unutma
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

canmert

rico_ pasa

Turkiye kupasını o nun kişisel cabalarıyla aldık ben o macta kapalıdaydım canlanla basla calıstı o gunde gunundeydi tigananın taktiksel dogrusu yoktu bence futbolculada sartlanmıstı

rico_ pasa

madem bu kadar basarlı neden geldiginden beri derbi kazanamıyoruz

gs 3-2 bjk
fb 2-2 bjk
gs 1-0 bjk
fb 0-0 bjk
gs 2-1 bjk
ts 3-2 bjk

skorlar burda işte daha neyi konusuyoruz avrupa yı zaten hatırlatmayın

srdr

derbiler tabiki önemli ama önemli olan takımın umut vermesi. ve şu ana kadar hiç olmadı bu hoca geldi geleli.biz bu kadar sabrı kendi insanımıza göstermiyoruz ve hala inadına tigana yazılıyor el insaf yaa..
zaten bu şartlardan sonra kesinlikle olmaz bu iş. bardak kırıldı bir kere yapışmaz artıkın...
beşiktAŞK - since 1903

burak_bjk

Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

kartalseval

Ne zaman ki taraftarımız sorunlarımıza toptan bakmaya başladı- ozaman kurtuluruz..Şu anki yapı ve düzen içerisinde unutun Tiganayı-kimse başarılı olamaz..Biz gerçek anlamda hiçbir oyuncu yada teknik direktörü değerlendiremiyoruz ve gerçek performansları nedir bilemeyeceğiz...Eğer düzgün bir yapı ve mantıklı bir yönetim olsaydı o zaman Tiganayı gerçekten değerlendirme ve yargıya varma şansına sahip olabilirdik.Yönetim hergün yeni bir gaf yapıyor-hergün ayrı bir komedi-dram izletiyor bizlere..Yönetimden birisi birşey diyor-ardından başkası çıkıp tam tersini söylüyor...
Birisi gazeteye demeç veriyor, öbürü yalanlıyor, birisi Klebersonu sağ kanat oyuncusu yapıyor yada takımın başında olsa şampiyonluk vadediyor, öbürü Boltona otobüs kaldırıyor :)
Genel kurulda çıkan borç miktarı bir anda 30milyon Euro düşüyor resmi olarak ve bir yöneticimiz bu borç miktarını enflasyona bağlıyor :)
Böyle saçma sapan bir kulüp yapısı içerisinde ancak Yunus Emre başarılı olurdu-onda da derviş sabrı olduğu için-yoksa futboldan anladığından falan değil..Neyse gelelim konumuza..Bence yönetim Tiganayı yollamak istediği için ve maddi açıdan başka çaresi kalmadığı için onu istifaya zorluyor-yani kendi teknik direktörünün kuyusunu kazıyor...Bu ağır bir suçlama diyeceksiniz-ama Demirören ve ekibinin nasıl Serdar Bilgilinin ayağını kaydırdığını yada kongreye yasal olmayan yollarla Beşiktaşlı olmayan üyeleri sırf oy uğruna nasıl kaydettiklerini artık bilmeyen yok..Yani-their track record speaks for itself...Bu adamların anladığı yönetim tarzı bu-başka birşey de beklenmez zaten...Böyle bir yönetim ilk önce gitsin-yerini Beşiktaşı düzgün bir kurum gibi yönetecek bir yönetim gelsin, ondan sonra Tiganayı yada X futbolcusunun performansını konuşuruz...Benim şahsi kanaatim: Bu sefer sert kayaya çarptılar ve Tiganayı yıldıramayacaklar, Tigana istifa etmedikçe de kolları bağlı..O yüzden FORZA TİGANA diyorum, en azından dikbaşlı bir şekilde yönetim dahil saçmalayan kim varsa hepsine rağmen işini doğru bildiği şekilde yapmaya çalışıyor...
Tüm bunlardan dolayı resmi imza atılmadan ve reel ortamda sağlıklı bir hareket görmeden kimseye inanmıyorum ve kendimi bu kolpa ortamdan uzaklaştırdım.
Duru gibi kitap okuyorum artık stres olmak yerine stres atıyorum yani,tavsiye edilir
Sevgiler
ANLAYANA AŞK,ANLAMAYANA BEŞİKTAŞK

sedokajmeran

İnadına tigana.... sergen tümer ahmet hasan pancu cordoba gibi futbolcular gönderildi ve yerine genc adamlar aldırdı. burak serdar delgado gibi... adama 3 ay mı sure veriyorsunuz ey besıktaslılar.... medya elinden geleni yapıyor.. benim bildigim tek sey var son rize macında yine hep beraber söledik JÖTEM TİGANA JÖTEM TİGANA
SANSIZ PUAN KAYIPLARI OLMASAYDI RİCO FENERE O GOLÜ ATSAYDI SİMDİ HERKES FAKLI KONUSACAKTI.. SKOR TARAFTARI OLMAYIN. AVRUPADA ELENDİK OK AMA HANGİ MAC KOTU OYNADIK

geldigi ilk sene bu takımı 3. yapcam dedi yaptımı??????
turkiye kupasını alacagız dedi aldımı??????
süper kupayı aldımı????????
seneye genc bir takım kuracagım dedi yaptımı??????
bu takım basarılı olacak dedi????? olmayacakmıı... son haftalarda cok iyi oynamaya inönüde yine maclarımızı kazanmaya basladık..

bu sekilde hemen hoca gönderilir ise futbolculara buna alısırsa istemedikleri hocayı göndermek icin motive olmazlar... bari sezon sonuna kadar bekleyin ya... baskası gelince ne olacak.. hep öyle yapıyoruz ne gecti elimize. yeni biri gelecek kendi takımımı kuracam diyecek.... ölme esssegim ölme

İNADINA TİGANA    İNADINA TİGANA    İNADINA TİGANA    İNADINA TİGANA
BEN İMZA ATMASINI BİLMİYORUM... PARMAK BASSAM OLUR MU :)

IL Capitano

walla önemli olan tiganayi göndermek degil
onu gönderdikten sonraki surecte neler olacagi..
baskanin bir plani varmi??
turk antrenörmu yoksa yabanci antrenörmu,
yoksa her zamanki gibi gunu kurtarma planlarimi

wallahi biktim artik bu tip seylere kafa yormaktan, 6 ayda bir yeni antrenör
fikirleri uretmekten
ne illet bi yilmis bu 2006 bi turlu bitmedi gitti
insallah 2007 yilinda biraz rahat ederizzz
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

canmert

valla helal olsun aynen katılıyorum abi,
İNADINA TİGANA
JÖTEM TIGANA ULANNN

levent1903

öyle her sene teknik direktör degistirmekle olmuyour
Su an cok genc bir takima sahibiz
Sabredelim
elbet derbileride kazanacagimiz günler de gelecektir
Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş.
Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.

rico_ pasa

genc dediklerinize bakın burak serdar hangi biri milli takıma yukseldi elalem gencleri kendi içinde buluyor
arda en buyuk ornek adam milli takımın bankosu avrupa klupleri pesinde işte genc işte yıldız o dur

peki size bir soru gs arda için kac yıl bekledi biz burak ve serdar için kac yıl bekleyecegiz
balık bastan kokar arda genc yetenekli bizimkilere bakıyorsun ooo biz onları bekleyene kadar madem yıdız ver bir takıma kiralık oynasın pişsin gelsin GOKHAN ZAN ANTEPTEN GELDİKTEN SONRA KALİTESİNİ ORTAYA KOYDU ANTEPE KİRALIK GİTTİ ORDA PİŞTİ GELDİ SİMDİ MİLLİ TAKIMDA GOKHAN ZAN ORNEK OLSUN biz burak için serdar için bekleyecegimize kıralık verelim pişsinler gokhan gibi sonra yuvaya donup oynasınlar

SATUKBLADE

sen burak'ın o tecrübeyi kazandıktan sonra beşiktaşta oynacağına vaad edebilir misin peki?

58blackeagle

Adamı sene sonunda gondereceğiz diyolar.Madem oyle yeni bir teknik direktor gelsin takıma alışsın ama transfer yapmamak şartıyla