Ana Menü

Bu Haber Başka Yerde Yok

Başlatan erdinc1926, Nisan 03, 2008, 16:50:44

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

erdinc1926

Beşiktaş'ın Barcelona'nın dünyaca ünlü savunma oyuncusu Edmilson' a talip olduğu öğrenildi.

Beşiktaş Kulübüne yakın kaynaklardan edindiğimiz bilgiye göre Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören , yönetici Mario Berk'i bu transferi en kısa zamanda sonuçlandırmak için tam yetkiliyle görevlendirdi . Edmilson bu sene Barcelona' da takım içinde yaşadıgı polemiklerle adeta istenmeyen adam haline gelmişti.

32 yaşındaki yıldız futbolcu bu sene 30. haftası geride kalan La Liga' da sadece 6 maçta forma giyebildi. Edmilson 2002' de Brezilya'nın Dünya Kupası'nı ve 2006'da Barcelona'nın Şampiyonlar ligini kazanmasında büyük pay sahibi olmuştu.

Edmilson'u tanıyalım

José Edmílson Gomes Moraes veya kısa ismi ile Edmilson 16 Temmuz 1976 yılında T[kufur otomatik editlenmistir]uaritinga da dünya'ya geldi. Sao Paulo ile genç yaşta adını duyurmaya başlayan Edmilson 2000 de Fransa'nın güçlü ekibi Lyon'a transfer oldu. Lyon'da altın çagını yaşayıp 4 sene üst üste şampiyonluk yaşayan basarılı futbolcu, 2002 de Japonya'da ve Kore'de düzenlenen Dünya Kupası'nda takımının şampiyonluğunda büyük pay sahibi oldu. Edmilson, 2004 te Ispanya'nın güçlü ekibi Barcelona'ya transfer oldu.

Barcelona formasıyla başarılı maçlar çıkaran yıldız futbolcu 2006'da Katalan ekibiyle Şampiyonlar Ligi Şampiyonluğuna ulastı. Bu sene sakatlıklardan ve takım içinde arkadaşlarıyla yaşadıgı polemiklerle gündeme gelen Edmilson, La liga ' da bu sezon sadece 6 maçta forma giyebildi. Güçlü fiziği ve bir savunma oyuncusuna göre üst düzey sayılabilecek tekniğiyle ön plana çıkan Edmilson, 42 defa giydiği Brezilya milli takımı formasıyla bir gole imza atti.
maraton

K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

erkann

evet az önce gördüm haberi acaba ne kadar doğru

kartalpenchesi

bi arada gündeme gelmişti ama sonra gidip diatta alındı, çok iyi oyuncularla ilgileniyoruz sonra gidip hiç tanımadık oyuncu alıp kandırılıyoruz inşallah yine aynısı olmazz
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

alper_1903

umutlanmiyalim bence cünkü her sene neyse bu sene de bu yönetimle ayni seyler yasanir
süperstar konusulur
star ADAYI getirilir
Hüsrana ugrariz...
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

Kralkartal21

Garanti olmadan konuşmam ben bu konu hakkında.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

erasca

inanmam...biz haberlerle mutlu olcaz herhalde :P

SercanBjk

Yalan doğru bilmiyorum ama,Ricardinho,Klebersom,Carew in hallerini düşündükçe ve bu yönetiminde kalacağını düşündükçe benim içime bir türlü sevinç oluşmuyor. Anlayan anladı sanırım.

Simurg

valla benim için futbolcunun kim olduğu nerden geldiği ilgilendirmiyor
bizde adam akıllı oynasın yeter!

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

BjKcArsi54

artık imzadan önce hic bir transfer haberine inanmıyorum..

carsi52

İmza atsın formayı giysin.
Ancak öyLe inanırım.
Bölünür senin için uykular!

Alves

İmza ve forma olmadan inanmam
Sen taraftar olarak elini taşın altına koymuyorsan,futbolcudan da tekmeye kafa uzatmasını bekleyemezsin...

carlito1903

Alıntı yapılan: carsi52 - Nisan 03, 2008, 20:23:02
İmza atsın formayı giysin.
Ancak öyLe inanırım.

Dr[editlendi] de yapmıştı bunları ben ona da inanmam, ne zaman ki çıkış tünelinde takımla beraber görürüm o zaman inanırım...

pascalyptica

yeni bi' haber değil.. geçen sene de edmilson helguera veya makalele denmişti.. cisse geldi ;D
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

dgkn1903

ertugrul hoca yası buyuk der gıne gıder dıattayı alır ahahaah lıverpoollu kuyt a da bunu yaptı cunku yası buyuk dedı gıne gıttı yaslı futbolcu aldı sırf parası az dıe
yeteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer
yeter ulaN