Ana Menü

İstifa İçin Ne Bekleniyor ?

Başlatan mdc, Nisan 01, 2008, 17:36:47

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Volkan , taraftar demirörene tepki veriyor diyosan bişi demiyorum :)

Bizim taraftarın ne yaptığını kendiside bilmiyor ki..

Resim 1

Çarşı Sinan Engine karşı

Resim 2

Sinan Engine karşı değiliz..

görünen köy klavuz istemez
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Volkanda (kara kalem) BIZ olmus ya..
anliyorum onuda...

tribunde hava hos, ortam guzel...insanlar kaniyor cabuk
ama volkan akilli biri, zamanla gorecek oda..

Israr etsede, nafile...Acaba perde arkasinda ne oluyor
biletler kara borsadan nasil satiliyor diye arastirdin mi volkancim???

Bosver... sen yine israrla yok diyeceksin, ama 7 yildir neler olup
bittigini bu konuda benden iyi bilmezsin !
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

kara kalem

İhsan bilmek için tirbünden değil de Hollanda'dan mı bakmak gerekiyor ?

Bu tribüne yeni-yeni gitmiyorum ben, çok şükür gittiğim tribünün de evelallah tarihini de biliyorum.
Yani öyle 'yeni nesil, hızlı tribüncü' diye lanse edileceklerden değilim.
Zamanında bu tribüne en ağır eleştirileri yapanların başında geliyorumi,
konusu açılırsa hâlâ en ağır eleştirileri ben yaparım. Şu an tartıştığımız başka mevzular.

Sen peşime bi' adam takıp benim ne sıklıkla hangi tribüne gittiğimi mi araştırıyorsun bilmiyorum da;
en azından Sivasspor maçından önce akşama kadar Harun abilerin yanındaydık,
Ankara'dan misafirimiz olduğu için.
Evet, o protesto bizzat Çarşı tarafından organize edildi.
Kendim gördüm, kendim duydum, kendim bağırdım.

@NoPasaran!;

Demirören'e karşı bi' tutum var demiyorum ama ...
... Demirören'e zaman-zaman tepki de verdik ve kimse de ''susun lan !'' demedi diyorum.

@İhsan;

BİZ olmuşlukda anlaşılacak ya da çarptırılacak bi' durum yok.
Ben de bağırdım, bağırdık demeyeyim de;
bağırdım, bağırdı, bağırdılar mı diyeyim ?
Biletlerin karaborsada nasıl satıldığna dair bi' çok şey biliyorum,
yeri geldiğinde de hiç çekinmeden dile getiriyorum.
kalem sana akan, kara senin sevdan.

SercanBjk

İki maç stadda toplu bir pretesto,klübe yürüyüş, yapılsın iş biter. Taraftar istifa et dedi diye etmem diyemez,klübün sahibi taraftardır,herkes gider taraftar kalır,bu durum Beşiktaş`ta daha etkilidir. Beşiktaş büyükse taraftarı sayesinde büyüktür.

Anarchy*

Ne yapmaya caLısıyorLar anLamıs degıLım..
Ama Yıldırım demıroren arkasında ıkıncı bı adamın oLmamasının cezasını cekıyor bana gore.

M34

nihayet birileri birsey yapmaya basladi:

http://www.ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=36333

allah razi olsun onlardan. demirören madem kendisi birakmiyor mahkeme yolu ile bari gitsin. o zaman adaylar cikmaya baslar teker teker. tek korkum ondan sonraki comak sokmalari olur; simdiki "taraftarlar" nasil alehine bagirmiyorlarsa duygusal bagimlilik nedeniyle bu sefer yeni yönetim alehine bagirmaya baslayabilirler.

Demek istedigim: Aşağı Tükürsen Sakal, Yukarı Tükürsen Bıyık.

gözzde_bjk

''2010'a kadar kulübün başındayım,gelecek kongrede de adayım.''
''Yönetim olarak gayet başarılıyız,tesisleşme konusunda Türkiye'nin en büyük kulübü olucaz.''
''Fulya Projesinin BENİM DÖNEMİMDE başlaması büyük bir başarı.''
''Fulya Projesi BENİM DÖNEMİMDE biticek''
''Futbol şubesinde de başarılı olmadığımıza inanmıyorum'' ve daha niceleri bunları çekinmeden söyleyen bir adamdan nasıl istifa etmesini bekleriz ki?

Kongreyi kazanmak için BAŞKA İSİMLER altından kulübe senetler yapan ve üyelik bedellerini ödeyerek hiç korkmadan mali kongrede atıflarda bulunan;
Cola Turka Adını bir başarı olarak nitelendiren;Salonumuzun,adımızın önüne gelen bu sponsor isminin verdiği sözlerde durmamasını ''Zamanı gelince'' diye geçiştiren;Bir başkandan söz ediyoruz.
Basketbol şubesinden yıllar sonra gelecek bir şampiyonluk ya da Uleb Kupası şampiypnluğu ardından:
''İşte başarılıyım,gelecek senede kaldığımız yerden devam edeceğiz.'' demesinden korkarım.
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

gürol

NEDEN DEMİRÖREN İSTİFA DİYORUZ -

- Serdar Bilgili zamani takimi yüz üstü biraktiniz, "baskan adayi olmam" dediniz ama oldunuz.
- Seçimden önce anlastiginiz Lothar Mattheusu seçimi kazandiktan sonra yüz üstü birakip baska bir antrenörle anlastiniz.
- Del bosque gibi dünyaca ünlü bir hocanin arkasinda oldugunuzu belirttiniz ve kovdunuz.
- Del Bosque konusu ayri bir konu. 8,5 Milyon Euro sizin sahsi borcunuz oldugu için (Bu parayi BEŞİKTAŞ'A ödetecek insanoglu daha dogmadi!) o konuya, sizin özel konunuza, girmek dahi istemiyoruz
- "Riza Çalimbay evladimizdir ancak benimle gider" dediniz, evladiniz gitti ve siz koltugu birakmadiniz.
- Gordon Milne tam yetkilidir dediniz adama aylarca bosu bosuna para ödediniz, bir de hiç bir sey yokmus gibi tazminat verip gönderdiniz.
- Koskoca BEŞİKTAŞ Erkek Basketbol Takimini 3 kurusa Cola Turkaya sattiniz .
- Bir yöneticiniz sayesinde BEŞİKTAŞLI olmayan binlerce insani kulübe üye yaptiniz. Bu kisilerin giris ücretleri ve aidatlarini da ucuz muhasebeci taktikleriyle mali genel kurul önceleri kulübün hesabina yatirdiniz, mali genel kurul sonralari ise bu parayi cektiniz.
- "Ben burda oldugum müddetçe mahkemesi bitmeden Sinan Engin göreve gelemez" dediniz, "Tigana´nin gitmesi için benden yardim istedi" diyen Sinan Engin'i tekrar göreve getirdiniz
- "Tüm branslarda sampiyonluk" dediniz Voleybol takimimiz su anda 2.ligde.
- 6 ayda bir gerek forma üreticisi gerekse de forma sponsoru degistirdiniz.
- "Localar yikilacak" dediniz yine sözünüzde durmadiniz.
- BEŞİKTAŞ´in hisselerini hiç sikilmadan sürekli sattiniz.
- Senelerce çaba sarfedilerek alinan Fulya projesi'nin çeklerini proje daha bitmeden kirdirdiniz.
- Akatlar Spor Kompleksi´nin adini Cola Turka Arena yaptiniz.
- Türkiye Kupasi´ni Baba Hakkilarin, Seref Beylerin mezarina götüreceginize UluSOYSUZunuzun babasina götürdünüz
- Sanki babanizin kulübü gibi, kasadan kafaniza göre para verdiniz-aldiniz.
- Taraftara sirin gözükmek adina febe'nin artiklarini topladiniz.
- Ülker´in sponsorlugunda BEŞİKTAŞ'ın katledilisini hala izlemektesiniz.
- Milangaz febe maçlarina reklam verecegine, reklamlari BJK TV'ye verdirseydiniz.
- "BEŞİKTAŞ ile ilgili haberler BJK TV'den yapilacak" dediniz, BJK TV'yi Dogan Holding'e sattiniz.
- Millet Lig Tv'nin kablolarini kesiyor, siz o´nun yayinladigi maçlara reklam veriyorsunuz.
- Ali Gültiken´i hiç suçu günahi yokken, çok da basarili bir menajerken, etik olmayan bir sekilde görevden aldiniz.
- Sirf Trabzon yabanci oyuncu alabilsin diye ellerindeki Jun denen kalitesiz adami transfer ettiniz.
- Kulüpler Birligi toplantisina bir tane yönetici göndermeyip haklarimizi TS´li yöneticiye devrettiniz.
- 2 milyon dolar için futbol subesini Celal Kolot´a sattiniz.
- Orhan Yildirim gibi spor yazarlari'ni sizi elestiriyor diye, susturmak için Seyahat islerini onun sirketine vererek eteginizdeki taslari dökmesini engellediniz.
- Kivanç Oktay kayinçonuzun yaptirdigi evleri futbolcu alacaklarina karsilik ondan satın alarak hem futbolcu alacaklarını ödediniz hem de kayınçonuza yardım ettiniz.
- "BEŞİKTAŞ büyük lokmadir, bogazinizda kalir" dediniz, elaleme bizi rezil ettiniz.
- Ismet Arzuman, Affan Keçeci gidecek dediniz, adamlarin belki de maaslarina zam yapildi, ne gitmesi.
- Sivas maçina paf takimiyla çikacagiz dediniz, sözünüzü yediniz.
- Her icraatinizda, her sözünüzde BEŞİKTAŞlilik durusunu ayaklar altina aldiniz
- Ezeli rakibinizin sampiyonlugunu isteyecek kadar Beşiktaş'li oldugunuzu(!) gosterdiniz, Oscar Cordoba'yi BEŞİKTAŞ'tan koparip, suçu Oscar'in üstüne yiktiniz. Tereyagindan kil çeker gibi yaptiginiz hatadan kendinizi siyirdiniz.
- 52 Saniyelik basın toplantınız da tarihe altin harflerle yazdığınız skandalardan biridir.
- Türkiye'nin en çok sabit gelirine ve gayrimenkulune sahipken ve Türkiye'nin en büyük, tek büyük kulübünün başındayken bile "3 büyük, 2 büyüğe indirilmeye çalışılıyor." diyerek her zamanki gibi GAF yaptınız! Daha BEŞİKTAŞ'ımızın tek büyük olduğunun, en büyük olduğunun farkında değilsiniz!
- BEŞİKTAŞ'ımızın borcunu pireyken deve yaptınız, kulübü kendinize borçlu hale getirdiniz ve muhalefeti susturdunuz (Kim o kadar borcun altina girmek ister ki, emelinize ulaştınız.)
EN ÖNEMLİSİ VE EN ÇOK TALKILDIĞIM
BEŞİKTAŞ'IN BAŞKANI SÖZÜNÜ YEMEZ.

alıntıdır...
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

astbjk1903

kimse aday olmuyorki hepsi söz de öz de biri varsa cikar genel kurul da adayım der gordunuz mu siz daha böyle birini konusmaya gelince hepsi muhalefet ama
Her Zaman Her Yerde En Buyuk KARTAL

mdc

Beşiktaş'lıyım diyen herkesin zerre bir ümidi kalmadı.

Klübü yönetim şeklinizden,sözde başarılarınızdan, her defasında masaya yumruğumu vurursam kötü olur demenizden artık SIKILDIK.

Beşiktaşlılığınızdan şüphe yok.

Ama artık Beşiktaş'a zarar veriyorsunuz.

Gittikçe batıyoruz...

Ne siz daha çok bekleyin,ne de bizi bekletin...
HAYATTA BEŞİKTAŞ

carlito1903

Galiba 2. lige düşmemiz bekleniyor !!!

metin16

Alıntı yapılan: SercanBjk - Nisan 02, 2008, 00:13:13
İki maç stadda toplu bir pretesto,klübe yürüyüş, yapılsın iş biter. Taraftar istifa et dedi diye etmem diyemez,klübün sahibi taraftardır,herkes gider taraftar kalır,bu durum Beşiktaş`ta daha etkilidir. Beşiktaş büyükse taraftarı sayesinde büyüktür.

olay budur ya
sensiz geçen günlerin......

onaT

Alıntı yapılan: metin16 - Nisan 12, 2008, 12:47:56

olay budur ya

o zaman ABİLERİMİZ biraz uğraşacak

tribün liderliği sadece 3lü çektirerek olmuyor.

carlito1903

Hiç bişey değilde SEBA gibi birini gönderen bu taraftarın Demirören'i göndermek için uğraşmaması koyuyor adama...

kara kalem

Alıntı yapılan: Onat_delgadO - Nisan 12, 2008, 20:14:38
Alıntı yapılan: metin16 - Nisan 12, 2008, 12:47:56

olay budur ya

o zaman ABİLERİMİZ biraz uğraşacak

tribün liderliği sadece 3lü çektirerek olmuyor.

Yeri geldi ben dahil olmak üzere bi' çok konuda abileri eleştirdik
ki bizim tribünün en büyük farklılıklarından birisidir bu
fakat bu kimsenin haddini aşacağı anlamına gelmez,
yazarken biraz dikkat et güzel kardeşim.
kalem sana akan, kara senin sevdan.