Ana Menü

Gerçekten inanıyormuydunuz?

Başlatan NoPasaran, Mart 30, 2008, 01:45:47

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

akbaba71

beraberlik beklediğim bir maçtı kazansak güzel bir süpriz olucaktı ama olmadı malesef
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

Cem Goren

bizim ibb maçında inönüye lider gelmemiz lazmdıki rahat oynayalım
altın kapılarımız kan oldu tayfun

erdinc1926

tabi ki inanıyordum hemde hiç şüphem olmadan kaç kişiyle iddaya girdim hiç şüphesiz umudumuzu kırdılar var mı bundan ötesi kaç yıldan beri bekliyoruz besteler yaptık yazılar yazdık yeter ki yenin dedik maçtan önce kaç bin kişi şampiyn beşiktaşım diye bağırdık ne verdiler bize
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

Adriano

İnanıyordum çünkü inanmak zorundaydım. Neye güveniyordum, Taraftara güveniyordum..

Taraftarın gücüyle yenmedik mi Liverpool'u, yine formda bir tribünle perişan ederdik Fener'i.

Maçın başında bir gol moralleri alt üst etti. Hakemin küçük hataları bile strese giren tribünleri deli etti.

O kadar kaliteli, şampiyonlar liginde çeyrek finale kalan bir takım ki bu Fener, yere yatan futbolcu kalkmak bilmedi. Maçın sonlarına doğru Semih yere düştü, öyle bir kıvranıyor ki aha bi yerleri kırıldı dedim. Kenara aldılar 1-2 su şişesi geldi, adam hayata yeniden döndü it gibi koşmaya başladı. İşte "KALİTELİ" Fener, 14 Golle gol kralı olan Semih, işte "KALİTELİ" futbolcu.

Taraftar daima "İNANMAK" zorunda !

Gerçekten inanıyormuydunuz sorusuna hayır demek biraz ayıp kaçar..
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

Kralkartal21

Alıntı yapılan: cem_goren - Mart 30, 2008, 11:51:56
bizim ibb maçında inönüye lider gelmemiz lazmdıki rahat oynayalım

Bence Lider olmadan gelmemiz iyi olmuştu. Yoksa Beşiktaş bu maçta hiç top oynayamazdı.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

erdibatmaz

ben inanmıştım hemde çok herkesde benim gibiydi ama aşırı motivasyon ve hırsın kurbanı olduk bence.Artık fener ve diğer süper lig takımları bu atmosfere alışık anca liverpool falan şaşırıyor artık bu atmosfere
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

yenerr17

fazlasıyla inanıyordum herhalde bu kadar üzülmemin sebebi de bu  aşırı inanmam...bu hepimiz için geçerli olas gerek.

alper_1903

ben inaniyordum hemde hic inanmadigim kadar
ama bizim inanmamizla olmuyormus...
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

KeePSaKe

Alıntı yapılan: yenerr17 - Mart 30, 2008, 13:05:26
fazlasıyla inanıyordum herhalde bu kadar üzülmemin sebebi de bu  aşırı inanmam...bu hepimiz için geçerli olas gerek.
aynen
Since 1903

SercanBjk

Alıntı yapılan: SATUKBLADE - Mart 30, 2008, 01:50:51
hiç inanmadım ! inanmayacağımda

fener büyük takım artık kabul etmeli bazı kimseler

Böyle saçma bi yorum görmedim ben bikere,fener büyük takımda biz ufak takımmıyız. Feneri en kötü zamanıdna yenen bizlerdik,o zamanlarda taraftar inanıyordu ama inançlı yönetmesini bilen bir yönetim ve inançlı oyuncular sahadaydı. Ben sonuna kadar inanıyordum,ama futbolcuların böyle ruhsuz olduğunu bilseydim emin olun inanmazdım.

carsi52

Bu seneLerde fener bize biraz ters geliyordu.
İyide oynuyorLardı.
yeniceğimize tam olarak inanıyordum diyemem.
YeniLgiye hazırlamıştım kendimi.
Bölünür senin için uykular!

Dem@

inanıyorduk tabi aramızda 3 puan farkı vardı yenersek bir puan farkla lider konuma gelicektik şimdi ise puan farkı 5 tam haftasını bilmiyorum da 148 haftadır şampiyonluk özlemi çekiliyoruz sonucu bu olmamalıydı

cassa23

inanıyordum hemde yürekten ama futbolcularımızın hangisi gerçek beşiktaşlı g.zan dışında

pascalyptica

Alıntı yapılan: cassa23 - Mart 30, 2008, 20:13:25
inanıyordum hemde yürekten ama futbolcularımızın hangisi gerçek beşiktaşlı g.zan dışında

koruyun böyle gökhanı.. daha çok çekeriz bu sayede.. bravo..
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

tugrulsonmez_

koruyun g. zanı diyorsun arkadaşım ama onu da gönderip yeni bir stoper peşine mi düşelim? eldeki bu ne yapalım? herkes ister g. zandan daha iyi oynayan hata yapmayan bir oyuncu gayet normal ama yerine oynayacak oyuncu kendini taraftarına adıyabilecek mi? yüreği ile oynayabilecek mi takımı için savaş verbilecek mi g.zan son kalelerden birisi onu da beğenmezsek ne olacak?