Ana Menü

Şok... Şok... Şok..! Bobo'ya 4 maç ceza

Başlatan Kralkartal21, Mart 27, 2008, 19:51:49

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

SercanBjk

Yönetim sahip çıkmaz gördüğü kartın haksızlığına yakınmazsa,taraftar çıkıp forumlarda asar keser linç ederse,elin oğlu acırmı.Zaten Beşiktaş`ın önünü kesmek için her şey yapıyorlar,tabiki şeref yoksunları böyle bi ceza vereceklerdi.Gördüğü kırmızı kartın haksız olmasına rağmen,4 maç ceza alıyor.

Peki Fenerli Volkan adamı saha içinde tekme tokat dövdü,kupa maçında Lincoln`ü kaç maç aldı ? 4 maç!!!! Böyle bir cezayı normal diye yorumlayanların,futbol bilgisinden şüphe ederim.

EYYAMCI MHK EYYAMCI PFDK HAKEMLERİNİZ GİBİ ALAYINIZ EYYAMCISINIZ.BU CEZAYI VERENLER TÜRK FUTBOLUNDA PİSLİĞİ YAŞATANLARDIR,AMA ŞUNU BİLSİNLER BİR GÜN KENDİLERİ BİLE YAŞAYAMAYACAK.!!!

carsi52

Hakeme o hareketi yapmasaydı 3 hatta 2 maç ceza yerdi.
Birazda kendisi etti kendisi buLdu.
O ceza 3'e iner herhaLde.
Bölünür senin için uykular!

[KralKartal]

fatih Tekke hakeme saldirdi bu kadar ceza almamisti yahu !!!

YUH be... 1 mac bile cok, ne 4 maci !!!

YONETIM sahip cikmaz... Taraftar federasyona mi yurumeli, ne bu cektigimiz !!

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Bircan*

UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

erdinc1926

K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

tugrulsonmez_

beyler niye boşuna tatışıyorsunuz ki? formanın rengi siyah beyaz olunca bu tür kararların verilmesi gayet normal. sezon başından beri neredeyse her maçta rakiplerden çok hakemleri yendik ama hakemleri yenmek de bir yere kadar örn: ibb maçı..

osi_bjk

bence cok fazla bu ceza.Ama itirazda bulunulmalı ne demek ya 4 hafta bobo yok.Zaten ne kalmıs surda ligin bitimine.
Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

yenerr17

ah ah bakalım daha neler göreceğiz bunlardan

serqan1903

3 maç daha ceza verseler sezonu kapatıyodu.. Bence ağır bir ceza.. umarım itiraz eder yönetim.
Semtimiz Erkek Semti! Aşık Eder Herkesi!

KeePSaKe

10 maç verseydiniz çok az vermişsiniz Allah sizi bildiği gibi yapsın
Since 1903

kartalpenchesi

ya pozisyonda kırmızı kart bile yok ne 4 maç cezası!!
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene