Ana Menü

'Paramı alamadım neden sevineyim'

Başlatan Bircan*, Mart 27, 2008, 16:01:38

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Bircan*

.. Ve kadrodışı bırakılan Ricardinho konuştu: 'Galatasaray derbisinde sevinmediğim söyleniyor... 4 aydır para almıyorum, neden sevineyim ki!'
27.3.2008

İmza atmayınca...
Beşiktaş'ta kadrodışı bırakılan Ricardinho, suskunluğunu Lig TV'ye bozdu... Hakkında birçok söylenti çıkarılan Sambacı, 4 aydır alacaklarını tahsil edemediği için moralinin bozuk olduğunu belirtti. İşte Rico'nun sözleri: Kulüpten uzaklaştığımı tam olarak bilmiyorum. 1 hafta önce avukatım kulübe bir yazı yolladı. Ödemeler yine yapılmadı. Daha sonra kulüpten bana ödemelerimin yapıldığı hakkında bir belgeye imza atmamı istediler. Ben de imzalamadım ve kadrodışı bırakıldım."

'Herkese teşekkürler'
"Galatasaray maçında sevinmediğim söyleniyor. Siz 4 ay ödemelerinizi geç alsanız yüzünüz güler mi? Ben başka bir ülkede yaşıyorum. Ben ailemi getirdim. 4 ay ödeme yapılmadıktan sonra yüzüm gülemezdi. Ve sadece bana ödeme yapılmadı. Diğer futbolcuları bilemem. Onların sorunu... Ancak onlara ödendiğini biliyorum ama bana ödenmedi. Ben Beşiktaş taraftarına minnettarım. Brezilya'da da çok futbol oynadım ancak hiç böyle destek görmedim. Arkadaşlarıma da teşekkür ederim."
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

Kralkartal21

Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

SercanBjk

Profosyonel oyuncu sadece parayı değil,o taraftarı o klübün çıkarlarını da düşünür,Gs li oyuncular aç susuz UEFA yı aldı,camilarında iyi bir yere geldiler ve paraları kalmadı klüpte. Beşiktaş`tada kimsenin parası kalmamıştır,kupamı aldırdın Beşiktaş`a Sergen gibi şampiyonmu yaptın tek başına hangi paradan bahsediyorsun Ricardinho ?

tugrulsonmez_

keskinli

basarili olur veya olamaz
ama besiktas anlasmalara sadik kalmali
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

erdinc1926

en başta imzalamışsın sen o kurallara uymayınca ceza verilsin sen uymayınca adam haksız böyle yapmasın denilsin aynaya bak demirören aynaya
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

cassa23

Alves

Alıntı yapılan: keskinli - Mart 27, 2008, 17:15:22
basarili olur veya olamaz
ama besiktas anlasmalara sadik kalmali
Alıntı yapılan: erdinc1926 - Mart 27, 2008, 19:00:43
en başta imzalamışsın sen o kurallara uymayınca ceza verilsin sen uymayınca adam haksız böyle yapmasın denilsin aynaya bak demirören aynaya

Kendi düşüncelerime ait iki tane yorum bulabilidim
Demek ki herkes başkanı değil Ricardinho yu suçluyor yazık
Sen taraftar olarak elini taşın altına koymuyorsan,futbolcudan da tekmeye kafa uzatmasını bekleyemezsin...

carlito1903

Yabancı futbolcularla yaşadığımız bu tip problemler gelecekte yapacağımız yabancı transferlerinde başımızı çok ağrıtıyor misal yarın bi Brezilyalı oyuncu bizimle transferi gündemdeyken Rico'yu arasa 'ne diyosun Beşiktaş hakkında' dese ne olacak bunları da düşünmek lazım...

mdc

Sayın yönetim varmı daha yapacağın boşa ve gereksiz transferler ?

Keyfin uğruna milyon dolarları sokağa atmalar.
Babanın parası ya !

Rico gibi bir oyuncuyu takıma küstürürsün,oyun oynatmazsın.
Üstüne kadro dışı bırakırsın.
Neden ?

Parasını vermediğin için.

@ kralkartal67
Profesyonellik budur.Maçına çıkarsın,oyununu oynarsın,taraftarın gözüne girersin.
Arka planda ki şeyler tıkırında işlemek zorunda.
Ricardinho bu ülkeye bir yıldız olarak geldi.
Şu anda avrupada hangi yıldız futbolcu 3-4 ay parasını alamamasını sorun eder ?
Hakkım olan parayı  hangi akıl,mantıkla bana vermezsin ?
İşte bu yüzden bunun adı profesyonelsizlik değil "yönetimsizliktir."
HAYATTA BEŞİKTAŞ

pakito14

Alıntı yapılan: mdc - Mart 27, 2008, 20:28:32
bunun adı profesyonelsizlik değil "yönetimsizliktir."

aynen katılıyorum duru!
sonrada diyolar ricardinho 2. yarı yok ortada tabi olmaz adam babanın hayrına top oynamıyo herhalde emeğinin karşılığını almak zorunda !
Sonunda NOUMA olmayan PASCAL üçgeninden kimseye hayır gelmez!..

onaT

rico paşamsın kim ne derse desin

eRe

adam besıktasta mı buyudu
trıbunde oturup besıktas dıye mı bagırdı
adam geldı nıye geldı ıyı para verıldı o da ısını yaptı
adamın umrumda mı besıktas parasına bakar
e sende parasını vermezsen adam neye bakcak !
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

TurkishTank

Alıntı yapılan: carlito1903 - Mart 27, 2008, 19:42:53
Yabancı futbolcularla yaşadığımız bu tip problemler gelecekte yapacağımız yabancı transferlerinde başımızı çok ağrıtıyor misal yarın bi Brezilyalı oyuncu bizimle transferi gündemdeyken Rico'yu arasa 'ne diyosun Beşiktaş hakkında' dese ne olacak bunları da düşünmek lazım...

sadece rico olsa...bide kleberson, ailton, bunlarda bizden kusup gidenlerden...
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

[KralKartal]

Alıntı yapılan: kralkartal67 - Mart 27, 2008, 16:11:27
Tam bir profesyonelsizlik.

bence tam tersi, profesyonel olmasa zaten para ile oynamaz..
Amator olurdu o zaman, Rico profesyoneldir...
sen calistigin yerden PARANI aylarca almazsan, o is yerine hangi duygu ile gidersin?
Ne kadar faydali olabilirsin? Ne kadar dayanirsin..???

Rico yine fazla birsey dememis...Guzel konusmus, YONETIMDE artik
utansin!!
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi