Ana Menü

Amigo Harun

Başlatan CHEm !, Mart 27, 2008, 13:06:47

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CHEm !

Hiç bir fırtına martıları denize küstüremez
Amigo Harun

Şaşırmayın, yetersiz edebiyatımızla kendimce birşeyler ifade etmek istedim.

Ben Beşiktaşlılığın inançsızlık olmadığına inananlardanım.

İnsanların neden bu kadar umutsuz ve karamsar olduklarını hala anlayamıyorum! Bizim konumumuzda, durumumuzda herhangi bir camia olsa emin olun çok daha fazla kenetlenmiş bir şekilde son 7 haftaya girmiş olurdu. Artık çok daha fazla tartışmanın, eleştirmenin karalamanın bir anlamının kalmadığı dönemdeyiz.

Bu düşüncelerimde samimi olmasam, inanmasam ilk defa böyle bir yazıyı kaleme alma gereği duymazdım. Beşiktaşlıyım deyip Cumartesi gübü stada gelen herkes susmayı da homurdanmayı da ümitsizliğe kapılmayı da unutsun! Sadece maç sonunu düşünsün!

Stattan çıkmayıp 45 dakika, bir saat yapacağımız makarayı düşünsün.

Alex Rolex farketmez!

Burası Beşiktaş Alayına Gider!

Alıntıdır.
Allah kitap Beşiktaş

serkan45

işalllah dostumm böyle biter sonu seviniriz son maçlarda hakem onlardan bunu unutmayalım lütfen
forzakartal

naanreelburn

2 hafta evvele kadar şampiyonluk hesapları yapanlar şimdi inter toto zırlamsına eşlik ediyor varsın etsinler bu takım 6 puan farkla şampiyon olacak .Herkes görecek o zaman işte, dolmabahçeden trafik kesilcek tüm saray titiricek barbaros paşa ihtişama tanık olacak dalgalar bu sefer zewkle kıyıya vuracak anlı şanlı semtimiz bir kez daha tarihi gökyüzüne yazacak.ister inanın ister inanmayın az kaldı geliyoruz

SercanBjk

Umudun adıdır Beşiktaş!

Bircan*

Alıntı yapılan: SercanBjk - Mart 27, 2008, 16:24:27
Umudun adıdır Beşiktaş!
aynen. şu anda msn nickim. Liderlik gittiğinden beri bu duruyor nickte.
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

carlito1903

Alıntı yapılan: CHEm ! - Mart 27, 2008, 13:06:47
,durumumuzda herhangi bir camia olsa emin olun çok daha fazla kenetlenmiş bir şekilde son 7 haftaya girmiş olurdu. 

Bu kısma dikkat çekmek istiyorum...

Ne olur bu maçta kutu da kavga olmasın artık !!!

erdinc1926

[/quote]

Ne olur bu maçta kutu da kavga olmasın artık !!!
[/quote]
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R