Ana Menü

Eziklerin Kızacağı Alaylı Sözler !

Başlatan MeLo, Mart 26, 2008, 00:37:51

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

MeLo

Chelsea'nin Hocası Grant Fenerbahçe hakkında alaycı ifadeler kullandı! "Rakip hakkında fazla bilgim yok, hatta tanımıyorum desem daha doğru olur" diyen İsrailli, en azından kupadan elendikleri Barnsley'den daha iyi olduklarını ifade etti..
Fenerliler kızacak...
Şampiyonlar Ligi'nde çeyrek finale kalarak tarih yazan Fenerbahçe'de herkes Chelsea maçlarını merakla beklerken, İngiliz temsilcisinde sorunlar bitmek bilmiyor. Premier Lig'de son olarak Tottenham ile 4-4 berabere kalarak büyük yara alan Chelsea'de gözler teknik direktör Avram Grant'ta.
Fanatik yazarı Edip Adanır, İsrailli çalıştırıcı ile buluştu ve bu kritik dönemde müthiş bir söyleşi yaptı.
Grant'ın açıklamaları Fenerbahçeliler'i bir hayli kızdıracak cinsten:
Barnsley'den iyiler...
Evet, Tottenham maçını kazanmalıydık ancak bu gibi kazalar herkesin başına gelir. Zaten bir sürü dedikodular var. Ölüm tehtidleri alıyorum. Yerime Rijkaard'ın geleceği söyleniyor. Bunları düşünmüyorum bile. Çünkü önümüzde çok önemli maçlar var. Fenerbahçe ile çok kritik 2 karşılaşma yapacağız. Açıkçası Fener hakkında fazla bir şey bilmiyorum. Tanımıyorum desem daha doğru olur. Ancak kupadan elendiğimiz Barnsley'den daha iyi oldukları kesin.
www.ajansspor.com

;D ;D ;D
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

carsi52

Bölünür senin için uykular!

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

kartalpenchesi

Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

Cem Goren