Ana Menü

Rico'dan Şok Açıklamalar

Başlatan carlito1903, Mart 25, 2008, 10:57:50

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carlito1903

Beşiktaşımızda süresiz kadro dışı bırakılan Ricardinho, siyah-beyazlılar aleyhine Brezilya basınına zehir zemberek açıklamalarda bulundu.

4 aydır kendisine hiç ödeme yapılmadığını savunan Brezilyalı futbolcu, yöneticilerin kendisine İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçından önce bir yazı vererek ödeme taahhüdünde bulunduklarını açıkladı, buna rağmen banka kapısından dönmek zorunda olduğunu ifade etti.

"Rico Paşa", aynı Kleberson'da olduğu gibi kendisinin de para ödenmeden oynatılmaya çalıştığını vurguladı. Beşiktaş'ın, basını ve kamuoyunu yanıltarak kendisi aleyhinde kampanya başlattığını iddia eden Brezilyalı yıldız futbolcu, siyah-beyazlı yöneticilerin, futbol oynamak istemeyen kişinin kendisiymiş gibi bir izlenim yaratılmaya çalıştığını açıkladı. Kulübün hem kendisine aylardır ödeme yapmadığını, hem de disiplinsiz davranış bahanesiyle dosya açtığını öne süren Ricardinho, her şeyin çok yakında ortaya çıkacağını, çünkü Beşiktaş'ı hem FIFA, hem de UEFA'ya şikayet ettiğini söyledi.

Beşiktaşlı futbolcu, daha önce Kleberson'un avukatlığını yapan Brezilyalı  Av. Marcos Motta ile anlaştığını duyurarak, "Arkadaşım Kleberson'a da aynı şeyler yaptılar. O kazandı, şimdi bana da aynı yolu izliyorlar. Kimse merak etmesin, çok yakında hem davayı kazanacağım, hem de herkes gerçekleri bilecek" dedi.

Kaynak: Milliyet

Bu gidişle FIFA da en çok davası olan takım olacağız...

Bircan*

UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

kartalpenchesi

bu yönetim olduktan sonra hiç bir yere varamayız
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

alper_1903

Eger bi yerde haksizlik varsa bunu birileri ödemelidir
kim zamaninda hata yaptiysa bu hatasinin bedelini ödemelidir
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

keskinli

töbe töbe
bu yönetim tamamen hapislik
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

[KralKartal]

Ah bu yonetim ah... Rico hakli, parasini alacak elbet, oynadi veya oynamadi
futbol bu...

Birgunde dogru is yapin
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

erdinc1926

yabancılara böyle davransınlar sonra da beşiktaş'ı iyi anlatsınlar bu yönetim nedir ya anlamıyorum dürüst olun
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

NoPasaran

Avrupadan oyuncu gelmeyecek valla bu davalar yüzünden..

Kleberson
Bosque
Tigana
Rico çıkar şimdide :@
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Anarchy*

BekLemiyodum boyLe biseyi..
Ayıptır ya.

M34

Alıntı yapılan: ßircAn23 - Mart 25, 2008, 11:02:05
terbiyesiz
yapacak birsey yok .. bir süre daha bu yönetimle idare edecegiz. hakaret birseye yaramaz.

cassa23

Ricardinho şaşırdı!

Beşiktaş'ta, ''İsteksizliği, takım ruhuna zarar veren disiplinsiz davranışları, teknik heyete saygı göstermemesi ve söylemleriyle takım arkadaşlarının performansını olumsuz etkilediği'' gerekçesiyle kadro dışı bırakılan Brezilyalı futbolcu Ricardinho, 4 aydır parasını alamadığı, alacağı olmadığına dair bir belgeyi imzalamadığı için de kadro dışı bırakıldığı iddiasında bulundu.

Ricardinho, Lig TV'de katıldığı bir programda, konuyla ilgili sorular üzerine, takımda herkese ödeme yapıldığını, sadece kendisine bir ödeme yapılmadığını kaydederek, ''Bir hafta önce avukatım kulübe bir yazı yolladı. 4 aydır bana ödeme yapılmadı. Kulüpten, ödemelerimin yapıldığına dair bir belgeye imza atmamı istediler. Ben de imzalamadım. Daha sonra maça gittim, ama öğrendim ki kadro dışı kalmışım. Sadece imzalamadığım bir kağıt yüzünden kadro dışı bırakıldım'' dedi.

Kulüpten uzaklaştırıldığını, Ümraniye'deki tesislere sokulmayacağını, kulüple ilişkisinin kesileceğini, ancak antrenmanlarını başka bir yerde yapabileceğini, verilen yazılı bir belgeyle öğrendiğini ifade eden Brezilyalı futbolcu, teknik direktör Ertuğrul Sağlam'la ise hiçbir sorununun olmadığını söyledi.

Sözleşmesine göre, 2 ay para alamadığı takdirde serbest kalma hakkı bulunduğunu hatırlatan Ricardinho, ''Gitmek isteseydim, 2 ay sonra giderdim. Gitmediğim için mi bana inanmıyorlar. Gitmediğime göre ben Türkiye'yi seviyorum. Buraya adapte oldum. Kontratım bitene kadar bekleyeceğim. Burada kalmak istiyorum. Ben bir şey yapmadım'' diye konuştu.

Takımın attığı gollerde sevinmediği şeklindeki eleştirilen hatırlatıldığında, Ricardinho, ''Dört ay ödemeleriniz yapılmasa, sizin yüzünü güler mi. Ben başka bir ülkede yaşıyorum. Buraya ailemi getirdim. 4 ay ödeme yapılmayınca yüzüm gülemezdi. Sadece bana ödeme yapılmadı. Diğer futbolcuları bilemem. Onlara ödendiğini biliyorum, ama bana ödenmedi'' şeklinde açıklamada bulundu.

Kaynak: AA

adam haklı sonuna kadar paşamızı üzdüler yazık

Kralkartal21

Verin şu adama parasını sonra ne yapıyorsa yapsın yaa
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

SercanBjk

Ricardinho`nun Gs maçında neden gol atıldıktan sonra sevinmediğini açıklamasından sonra benim için bitmiştir,böyle bi oyuncu para flan hak etmiyor yönetimin yerinde olsam sonuna kadar vermem,bize ne verdiki biz ne verelim.!!!

Dem@