Ana Menü

Bu da Kırmızıysa Alayına Yazıklar Olsun ( Resimli )

Başlatan Bircan*, Mart 23, 2008, 17:53:41

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hAlil21

@volkan

11 kişi oynamak farklı elbet 10 kişi oynamak farklı.

Fakat maça baktığımda ne bir atak ne doğru düzgün bir pozisyon.

3 pas üst üste yapamadık.Defans desen klasik zaten her maç olduğundan da beter.

Kale güven vermiyor. Geriye de birşey kalmadı zaten.
http://happygrasshopper.blogspot.com ' behind this mask there is an idea and ideas are bulletproof.

cassa23

işte bizim hakemlerimiz bu kadar yabancı hakem istiyoruz bu mallar hakemliğin ne olduğunu bilmiyor futbolun kalitesi düşüyor

onaT

keskinli

her hafta biri cikip tüm emekleri bosa cikariyor
kirmizi kart cok agir bi karar olabilir ama verilebilir bi kirmizi kart
boboya sorarim simdi,begendinmi yaptigini?...
tüm kiriklar bizdemi diye soruyorum kendi kendime
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

carsi52

Bu konu iLe iLgiLi bobo'yu korumayı bırakın artık.
Her türLü kırmızı kartLık harekettir bu.
Rakip futboLcu naparsa yapsın bobo bu hareketi yapmamaLıydı !
Bölünür senin için uykular!

onaT

Alıntı yapılan: carsi52 - Mart 23, 2008, 22:27:41
Bu konu iLe iLgiLi bobo'yu korumayı bırakın artık.
Her türLü kırmızı kartLık harekettir bu.
Rakip futboLcu naparsa yapsın bobo bu hareketi yapmamaLıydı !

kesinlikle.
hakeme koz vermeyecen

MeLo

Kırmızı verilir bu harekete doğrudur !
Çok sert vurdu !
Hakemde o an görünce doğru olanı yaptı !
Sağlık olsun !
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

ata vicente

Tamam kırmızı beklı verılmeyebılırdı ama sen buyuk Besıktasın futbolcususun senın oyle bı kart gormeye hakkın yok.Ben burda Bobonun cok ıyı nıyetlı oldugunu dusunmuyorum.Kalan tum macları kazansakda malesef sampıyonluk sadece bıze baglı degıl.Bu yenılgı bana sorumsuzca yapılan hareketler ve taktk hatalarının sonucu gıbı gelıyor.Yazık cok yazık!!!Tek pozısyonumuz yokkı atılan gol rakıp defansın buyuk hatasıdır.Bız sampıyonluk ıcın sevmedık bu takımı amaaaa artık bır sevınce ıhtıyacımız da var.Artık acemıce hatalar ıstemıorum hele kı gordon gıbı amator lıgde bıle zor oynayacak bır futbolcu hıc ıstemıorum.Son sozum I.Akına senın bıze uzulmene falan ıhtıyacımız yok sen kendı halıne uzul boyle bır takımdan ayrıldıgın ıcın!!!

astbjk1903

yonetim uyumasin bazilari hakem atanmadan once hangi macın hakeminin verilecegini biliyor nefret edeyiyorum bu hakemlerden bu kadar saibeli bir lig dunyada yoktur ya ben daha macın baslarinda anlamistim bu macin satılık oldugunu hakem her hareketinden belli ediyordu dikkat ettiyseniz bobonun pozisyonun da hic dusunmeden cikardi kırmıyızı
Her Zaman Her Yerde En Buyuk KARTAL

Bircan*

hakem soyledıgınız gıbı topun oldugu yere bakıyordu. beledıyelının bagırısına verdı kırmızıyı.
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

[KralKartal]

10 kisi oynamadik bence, 9 kisi oynadik
GORDONda yoktu sahada...
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

ata vicente

Gordon tam bır skandal oldugunu gosterdı zaten bu macta.Belkı sampıyonluk gıtmedı ama sankı elımızdende kacırıyor gıbıyız su anda

Bircan*

gordon ılk macını oynadıgında ıyı sadece topu oyuna sokamıyor hava toplarında basarılı dıyordunzu sımdı yenılgının faturasını gordonla boboya kestınız yazıkkk
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

[KralKartal]

Boboya ben fatura kesmiyorum, yenilgide bobonun sucu yok,
suclu gordonu oynatanda, yani saha kenarinda duran , sevgili ertugrul hocada
ve onu Besiktasa transfer edende..
BESIKTASA direk oynayacak saglam defans lazimdi, ala ala Gordonu aldilar..
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Bircan*

o konuda haklısın gordon yeterlı degıl fakat bı macta faturayı kesersek de o oyuncuyu kaybederız kazanmamız lazm ;)