Ana Menü

Baki, senden özür diliyorum..

Başlatan [KralKartal], Mart 23, 2008, 15:02:49

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Alves

Defolup gitmedi işte bugün canımızı yaktı
Sen taraftar olarak elini taşın altına koymuyorsan,futbolcudan da tekmeye kafa uzatmasını bekleyemezsin...

SATUKBLADE

baki ne yaptı ki yaaa

alexe kafa mı vurdurdu ??? !!! ???

carlito1903

İkinci golde topu kaptırması dışında maçta tek hatası yok...

O pozisyonda Bakiye 3 kişi baskı yapıyor ama Delgado topu gidip ona atıyor ne yapsın şimdi orda Baki...

Lütfen artık Baki ile alakalı yorum yazmayın en azından mağlubiyetin şampiyonluğun gitmesinin tek sorumlusu olarak göstermeyin...

Alves

Şampiyonluk gitmiş değil bu sefer sonuna kadar inanalım arkadaşlar
Sen taraftar olarak elini taşın altına koymuyorsan,futbolcudan da tekmeye kafa uzatmasını bekleyemezsin...

astbjk1903

ya takım olarak iyi oynamadılar ben tv de izledim macı acık bir sekılde oyanayamadık arkadaslar sabaha kadar da oynasaydık bu macı alamazdık 70 de fizik olarak bizim takım bitmisti zaten gol harıcınde bı tane pozısyonumuz var mı adam akıllı ya suc ertugrul saglamındır suclu aranacaksa ta kendisidir
Her Zaman Her Yerde En Buyuk KARTAL

NoPasaran

Suçlu yok bence..

Beklenen oldu..

Karşındaki takım çok oturmuş bir takım..Türkiyede istediği her maçı alabilecek kapasitede..

Bu yeilgilere bakıp sene sonunda 10 oyuncu alırsan seneyede bu sfer 3 yer oturursun :)

Ders alacaksın bu yenilgiden..savunmayı yenileyeceksin olacak bitecek
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

astbjk1903

evet kesinlikle katılıyorum abi bence artık yapılacak en guzel sey simdiden dogru transferleri arastırmak ama gidip de yıldız olabilecek genc yetenekler pesınde kosturmak degıl gercektende yıldız avrupada duyulmus oyuncuları almamız lazım
Her Zaman Her Yerde En Buyuk KARTAL