Ana Menü

İbrahim Akın: "Üzüldüm"

Başlatan MeLo, Mart 22, 2008, 23:50:54

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

MeLo

Eski takımı Beşiktaş'a gol atan İbrahim Akın, maç sonrasında farklı duygular yaşadığını ve üzüldüğünü söyledi!
Akın maçtan sonra yaptığı açıklamada, ''Maçtan sonra tabii ki değişik duygular içindeydim ve bir üzüntü yaşadım. Çünkü yıllarca Beşiktaş'ta forma giydim ve arkadaşlarım orada, ama profesyoneliz'' dedi.
Akın, Beşiktaş'ın hala şampiyonluk iddiasının bulunduğunu kaydederek, ''Şu an liderin 2 puan gerisinde. Ligde herşey olabilir. Beşiktaş'a şampiyonluk yolunda başarılar diliyorum'' dedi.

www.ajansspor.com
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

NoPasaran

Ulan üzüldüm be :(

Seviyorum seni Akın
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

pAscAliAnUmut

ulAn bu adama verilen şans kimlere verildi ya? Her seferinde kendine olan güvenleri boşa çıkardı her türlü avrupa maçında oynadı, derbilerde oynadı ama elle gösterilecek kadar yararı oldu. Ama şimdi Burak ile Akın anadolu takımlarında harikalar yaratıyor acaba SUÇ KİMDE ?
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

Kralkartal21

Tebrik etmek lazım İbrahim Akın'ı. 
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

CHEm !

bütün hırsıyla oynadı.gıcık oldum ona.
Allah kitap Beşiktaş

erdinc1926

K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

mdc

Alıntı yapılan: CHEm ! - Mart 23, 2008, 00:30:04
bütün hırsıyla oynadı.gıcık oldum ona.

Hangi futbolcunun hedefi küçük klüplerde oynamaktır ki ?
HAYATTA BEŞİKTAŞ

carlito1903

Bize karşı bir intikam maçı oynamadı bana göre, tabiki takımının kazanması için herşeyi yapacaktır bu çok doğal...

SercanBjk

Gerekeni yaptı ekmek yediği takım için oynucak elbette seviyoruz seni İbo.

eRe

ıntıkam macı...
sole bı anadolu kluplerıne bakın.hangı takımda bızden ıntıkam almak ısteyen yok kı!
demıroren yonetımındeyken 10 larca oyuncu alıp satınca her yerde de bızden ıntıkam almak ısteyen 2 katı ısteklı mucadele eden oyuncular oluyo artık.
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

lambkuzu

biz fenerli miyiz ki (tövbe tövbe) bize maç bıraksın adam delikanlı gibi çıktı topunu oynadı profesyonel oyuncu işini yapacak tabii...
Ayrıca gıcıklık için değil aldığı paranın hakkını vermek için iyi oynadı bence...
Hayatı süsledik izharı ittihatla bugün,
Yolunda gençliğin ulvi değil miydi birleşmek.
Sebatı bayrağımız yaptık, i'tilamız için
Neticesiz ve boş olmaz sebatla hiçbir emek.
Dakikalar bize bir nağbe nişad olsun.
Kulübümüzde müceddet nücumu mevc vursun

robinho

Bu adamın ilk 3 maçını hatırlayan varmı beşiktaşla çıktığı.. hazırlık maçlarıydı .. ben hayatımda o kadar hızlı adam görmemiştim carlosa tur bindirirdi hiç unutmuyorum o kadar hızlı koşuyordu ilk geldiğinde sonra ne oldu bilmiyorum ama git gide kötüleşti ama bu adam solak ve çok iyiydi .. daha genç yavaş yavaş oturmaya ve gelişmeye başladı işte .. beşiktaş öyle bir zamanda sattıki tam altın çağlarını yaşamaya başlayacakken .. burak yılmazda geçen sezon geldiğinde fatih terim onu orta sahada oynatıyordu oyun kurucu olarak .. inanılmaz güçlü bir fiziği vardı ve harika paslar verip inanılmaz hızlı koşuyordu .. oda 2 sene sonranın carewi olursa hiç ama hiç şaşırmam .. ibo ve burağı çok seviyordum ama olmadı .. artık yanlış transfer yaptığımız gibi yanlış adamlarıda satmaya başladık .. bari satıcaksan 30 yaş üstü satda gençler daha rahat ve azimli oynasın ..

cassa23

pakito14

ben hiç üzülmezdim benim değerimi anlamayan klube inat attığım golü yıldırım demirören ve teknik heyete gönderiyorum derdim! koray,burak,İ.Akın bunlar hep kayıp millet geleceğe yatırım için 7 yaşındaki oyuncuları transfer ediyor biz satıyoruz!
Sonunda NOUMA olmayan PASCAL üçgeninden kimseye hayır gelmez!..

carsi52

Bende sinir oLdum hırsıyLa ruhuyLa oynadı resmen.
Bizde böyLe mi oynuyodu.
Bölünür senin için uykular!