Ana Menü

Herkes İlk Aşkını Anlatsın

Başlatan eyup1903, Mart 20, 2008, 22:01:38

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eyup1903

evet arkadaşlar hepimizin ilk aşkı olmuştur eğer sakıncası yoksa ufakken başınızdan geçen ilk aşkınızı anlatabilir misiniz?

keskinli

benimki klasik
ögretmenime asiktim ilkokulda
ah gülcin ögretmen ah
kimbilir nerelerdesin simdi :'(
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

carlito1903

Ufakken başımızdan geçenlere aşk denemez aslında, bence ilk aşk derken gerçekten yaşadığımız ilk aşk olsun bu...

sercAn1903

Alıntı yapılan: keskinli - Mart 20, 2008, 22:08:27
benimki klasik
ögretmenime asiktim ilkokulda
ah gülcin ögretmen ah
kimbilir nerelerdesin simdi :'(

:ahaha :ahaha

bende ;D çoğu çocuk gibi :) 
...
Aşk'ımız Renklere Kişilere Değil !

Aşığım Siyah'ına Beyaz'ına kutsal Arma'na senin sevgin bir başka !

MeLo

Bende İlayda'ya !
4 yıl dile kolay !
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

Non Mollare Mai

Anlatalım bakalım neler dökülecek :)

5. veya 6. sınıfın bitişi ve hemen ardından gelen yaz tatilinde yine sabahtan akşama kadar sokaktayız top oynuyoruz.
Anneannem'in oturduğu apartmanın girişinde merdivenlere sıralandık.
Bi' araba yanaştı yanımıza şöyle mini etekli saçları dümdüz esmer muhteşem bi' hatun. Hatun da o 11-12 yaşında ;D
O zamanlar gözümde hatundu tabi daha masum bi' duyguydu. :D
Herneyse mahallede herkes aşık oldu tabi bende dahil. Bunun babası benim babamın arkadaşıymış meğer.
Öğrendim babamdan kim onlar falan diye tabi hemen 'anlayalım yani' sesleri kardeşim tarafından yükseldi.
'yok ya, şey bizim kaan sordu da şeyden şey ettirecekmiş' surat kıpkırmızı odama koştum. :)

Avustralya'dan izne gelmişler gideceklermiş sonra. Üzüldüm baya tabi mahallenin diğer elemanları da :)
Sürekli gözüm bunların evinde ' acaba balkona çıkacak mı, bize bakar mı top oynarken ' gibi düşünceler içerisindeyim.
Top oynarken mahallede boynum tutulma derecesine geldi yukarıya bakmaktan. Neyse dedim bu Avustralya'lı bakmaz bize Anıl sen karşı komşun sidikliyle yetinmeye çalış. ;D

Ertesi gün oldu mahallede son sürat maç devam ediyor. ' pas at lan, vur laaan hadi oğlum ' sesleri arkadaşlar tarafından yükselirken ayağıma gelen fena bi' tekmeyle ben yerdeyim ve çığlıklarım yükseliyor ' aaaaahhhh anneeeciiiimmmm ' edalarıyla yerdeyim.
Kafamıda havaya kaldırdım yerdeyken apartmanları süzme fırsatı buldum bi' baktım ki iki çift göz bizi izliyor.
Tabi gördüm izlediğini bana hava geldi.

Kalktım ayağa hemen ' hadi oğlum hadi yok bi' şeyim oyna len ' dedim ve birden döktürmeye başladım :)
Gel zaman git zaman her gün beni izlemeye devam etti ve tabi bende onu. Sürekli balkona çıkıp onların balkona bakıyordum keza o da öyle. Sonra bana kalbini işaret ederek eliyle kalp çizdi işaret parmağıyla da beni gösterdi.
O an heyecandan ölecek gibi oldum içeri gittim koltukların üstünde tepiniyorum zıplıyorum :D

Bende çıktım hemen güldüm bende aynı şekilde kalp çizdim hayali ve onu işaret ettim :)
Her gün bakışmaya başladık saatlerce bakışıyorduk. Taaa ki yaz bitene kadar....

Sonra Avustralya'ya gitme zamanı geldi. :(
Tabi bende fena bi' hüzün var o yaşımda ilk aşk acımı yaşayacaktım. Gittim odama ağladım saatlerce.

Arabaya bindi ve baktı bana gülümsedi bende el salladım ve o gülümsemesini hayatta unutamam..
Neyse sonra günler aylar derken 1 sene geçti yine Haziran ayı geldi çattı sokaklarda kames toplarının peşinden koşuyoruz.
Baktım biri taşınıyor onunla 1 sene önce bakıştığımız evin 2 alt katına.
Oturuyorduk o sırada su molası verdik herkes kana kana su içiyor.

Kafamı kaldırdım o evi süzüyorum birden saçları örgülü esmer muhteşem bi' kız çıktı. Daha dikkatli baktım ve kalbimin atışı hızlandı.
Evet oydu o :) Sezen'di.. Avustralya'dan dönmüş ve buraya yerleşmeye gelmişlerdi.
Günlerce aylarca balkondan bakıştık, birbirimizi sokakta gördüğümüzde utancımızdan birbirimizin yüzüne bakamadık :)
Aşkı yaşadım tüm masumluğuyla..

Günlerce, haftalarca, aylarca bakıştık. Yetmedi seneye vurduk :)
Ama seneye vurmamız iyi olmadı sanırım. Çünkü ondan 2 yaş büyük olmam ve aramızda 3 sınıf farkı olması bizi yavaş yavaş koparmaya başladı. 2 yaş vardı aramızda ama yıllar ilerledikçe ben Orta sona geldim o 5. sınıftaydı henüz. :)

Yine de onu gördüğümde bi' tebessüm oluyordu yüzümde ve balkonda karşılaştığımızda yine bakışıyorduk.
Bazen onu görmek için çıkıyordum balkona ama pek rast gelemiyorduk.

Yine gel zaman git zaman ben Lise'yi bitirdim o Lise'ye benim bitirdiğim okulda başladı.
2007'nin ekim ayları biri ekledi Msn'e, selam faso fiso baktım ki o :)
Muhabbet ilerledi çocukluk aşkımı tekrardan hissetmeye başladım sanki içimde..
O zaten hala aşıktı ilk günkü gibi :) Ve 1 ay sonra birlikte olmaya başladık.
Arkadaşlarım tarafından tepki topladım Lise 1'e giden biriyle birlikte olmamdan dolayı ama ben hiç gocunmadım.
Çünkü gerek olgunluğu gerek fiziki yapısı ( boy olarak ) 18'lik kızlardan bile daha büyük görüntü veriyordu.
Avustralya'lı neticede :)

Ama olmadı.. Benim ve onun beklentileri uyuşmadı ve ayrılmaya karar verdim.
Yaklaşık 4.5 ay önce ayrıldık ama zaman zaman konuşuyoruz Msn'den
Üzdüm onu, hala seviyor ama bi' gün tekrardan olacağını biliyorum. :)
Ama o gün bugün değil. Çünkü fikirlerimiz ve tavırlarımız uyuşmuyor.
Ne kadar olgun olursa olsun yine de fark var aramızda..

Bi' gün yine yeni yeniden diyerek çocukluk aşkıma veda ettim..

----------------------------

Baya uzun oldu, kimsenin okuyacağını sanmıyorum ama bu yazıyı saklayıp bi' gün ona okutabilirim. :)
edit

CHEm !

ilk aşklar unutulmaz derler ya inanmıyorum buna ben çoktan unuttum bile (:
benim için ilk aşkın hiç önemi yok.giden gittiği gün bitmiştir.
Allah kitap Beşiktaş

carsi52

Ben okudum lan hepsini anıL.
oLum bakışcağınıza baLkondan git görüşsen allah allah ya ;D

Valla ben iLk aşkımı hatırLamıyorum ana sınıfındaydı herhalde :D
Bölünür senin için uykular!

Non Mollare Mai

Eyvallah Kaan :)
Valla o zamanları bilirsin, insan yüzüne bakmaya utanır fena bi' heyecan vardır içinde.
Öyleydi o zamanda, nerede o cesaret gidip konuşacaksın :)
edit

[KralKartal]

Anil bu ne be, senin kac ilk askin var ya :D

guzel uzun yazmissin tskler + rep bu uzun yazin icin okudum hepsini
zevkle
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Kralkartal21

Gerçektende bende okudum çok akıcı yazmışsın. Aynı tür şeyler benimde başıma gelmişti. 8)
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

Non Mollare Mai

Bende dalga geçtiğini sandım bir an zoruma gitti ;D
O zaman haklısın tabi. :)
edit

Onur*

Çocukluğuma döndürün beni Anıl.

Teşekkürler.
duymadığım kalmadı; kalmayanı duydum aklım almadı..!

sercAn1903

anıl napmışın sen öyle yav? film gibi bişey yaşamışsın bide akıcı yazmışın ;D
inşallah o gün yakında gelir ;D
...
Aşk'ımız Renklere Kişilere Değil !

Aşığım Siyah'ına Beyaz'ına kutsal Arma'na senin sevgin bir başka !

bahadıR

valla benim adam akıllı ilk aşkım şimdiki aşkım..
daha yeni geldi bizim okula ilk önce serviste gördüm baktım önde oturuo bizim tayfada arkaya oturduk hocalara sövüoz ;Dneyse ben dedim biraz öne geçiim ali abiyle sohbet ediyim(ali abi servisçimiz oluo :))gittim berilin yanına oturdum konuştum hangi okuldan geldin cartcurt sonra beril bayabaya açıldı msn ini felan aldım baya yakınlaştık derken teklif etcem berilin çıktığı varmış
nese dedim hayırlısı olsun.aradan bikaç hafta geçti arkadaştan haber aldım ayrılmış beril sevgilisinden şimdi yeniden konuşacam inşallah olur bu sefer :-\
bana taktik verin yardım edin :) ???
sen yaşarsın bu kalpte artık geriye dönmesende...
ςǿκ کε√díκ طę ∂طí......