Ana Menü

Kasımpaşa'nın Beşiktaş gururu

Başlatan CHEm !, Mart 20, 2008, 12:07:39

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CHEm !

[IMG]http://img509.imageshack.us/img509/1461/63341db4.th.jpg[/img]

Kasımpaşa Futbol Şube Sorumlusu Mehmet Süha Sidal, Beşiktaş'ın statlarında oynamasından gurur duyacaklarını söyledi.

Sidal, AA muhabirine yaptığı açıklamada, mayıs ayı sonunda BJK İnönü Stadı'nı yıkıp yeniden yapmayı planlayan Beşiktaş'ın kendi statlarında oynama düşüncesini basından duyduklarını belirterek, siyah-beyazlı takımın bu düşüncesini gerçekleştirmesi halinde, Kasımpaşa'nın kulüp ve semt olarak bundan yarar sağlayacağını kaydetti.

Beşiktaş'ın ya da üç büyük takımdan birinin statlarında oynamasından gurur duyacaklarını ifade eden Sidal, ''Kulübümüz ve semtimiz için faydalı olacak. Semt halkı ve esnaf için de faydalı olacak. Biz Beşiktaş'ın stadımızda oynamasına sıcak bakarız. Eğer görüşmeler olursa, biz stadımızda oynamalarını kabul ederiz'' diye konuştu.

Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, 24 Şubat tarihinde yapılan idari ve mali genel kurulda yeni statlarının inşaası sürerken, maçalarını bir sezon boyunca Zeytinburnu veya Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan Stadı'nda oynamayı planladıklarını açıklamıştı. Demirören, Avrupa maçlarını ise Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynamayı düşündüklerini dile getirmişti.

Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan Stadı'nın sentetik zemini, çime dönüştürülerek Turkcell Süper Lig kriterlerine uygun hale getirildi.
AA
Allah kitap Beşiktaş

Kralkartal21

Kasımpaşa'nın stadı kaç kişilik?
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

pakito14

Sonunda NOUMA olmayan PASCAL üçgeninden kimseye hayır gelmez!..

carsi52

Bölünür senin için uykular!

SercanBjk

Stad yapılana kadar mecbur biraz az olucaz ama stad yapılıncıda çok kalabalık olacağız.

NoPasaran

Kasımpaşanın stadının 4 tarafı çevrili değil mi  :SHOCK

Ben yine diyorum her maç Olimpiyatta oynansın  ;D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Geçen sene geçiyordum buradan ben sürekli  :D Kasımpaşa için güzel stad derken şimdi sen gel bizim stad ol :)

Ama ben 4 tarafı çevrilecek diye biliyordum  :D

Neyse canım bunada şükür ama Tello ve Delgadoya söylemek lazım sert vurmasınlar toplar kaybolur sonra  :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CHEm !

her hafta olimpiyata kim gider
aslında samiyen olmalıydı.
Allah kitap Beşiktaş

alper_1903

Iyi olur aslinda Kasimpasada oynamamiz cok yakin birbirine iki stad yüriyerek yarim saat yani semtten bile yayan gidilebilir, haa ondan sonra ayakta kalma gücünüz olurmu orasi belirsiz :D

ama Olimpiyattan bin kat iyi
bu arada Baki uyarilmali aman toplara yavas vur diye yoksa halicten denize bile ucar top
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

CHEm !

üstteki trt binası taksim.
stadın arkasındaki yol da taksimden gelen yol.
maçlardan sonra alem yapıcaz demektir (:
Allah kitap Beşiktaş

alper_1903

Ben Otobüsle Taksimden Avcilara giderken bu stadi sadece Internette görmüstüm , güzel birseydi
sonra otobüs tam o stadin oldugu köprü gibi birseye geldi ben dedim ulan istanbul da bir arena mi var :D
stadin öbür tarafina baktim evler var :D
yazikk...  :D

Sami Yen de olabilirdi, belki büyük maclarda ya Olimpiyat ya Sami Yen tercihi yapilir, ki burda Olimpiyat agir basiyor
hayirlisi olsun ya ne diyelim
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

onaT

bu varken olimpiyat komedi olur.
gayet güzel stad, boğarız herkesi orda baksanıza yakınlığa
kanım ısındı buraya, tek rahatsız eden ismi, o da bir çoğunu hoşuna gidecektir heralde

hayırlı olsun

Kralkartal21

Stadın yarısı neden yok onu anlamadım.Ordan top aşağıya düşmez mi?
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

onaT

harbi ha orarı kapatmaları şart