Ana Menü

Büyük düşünmek ve Serdar

Başlatan Onur*, Mart 19, 2008, 23:12:39

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Onur*

Serdar'ın İspanya'ya transferi gündeme oturdu hem de şampiyonluk yolunda ilerler iken...

Nihat'ı vermekle iyi yaptık diye düşünülmüş olabilir ama onun yerine aldıklarımız onun çeyreği bile olamadılar ve o para uçup gitti.

Şimdi de Serdar... hadi verelim parayı da alalım ama o zaman büyük düşünmeyelim.Avrupa'da başarı istiyorsak kalpten oynayan yetenekli oyuncularımızı elimizde tutmamız lazım.Ama hedefler küçülüyorsa satalım gitsin.

Artık Avrupa'da başarı Beşiktaş ismi için gereklidir.100 yılı geçmiş bir klüpte bu şarttır ve buna göre 5 yıllık bir plan yapılmalı ona göre de transferler yapılmalıdır.

Buna en iyi örnek te ne yazık ki Fenerbahçe'dir.Günü kurtarmak ileriyi görmemek sadece popüler yönetimlerin işidir.Artık profesyonel olmak lazımdır.
duymadığım kalmadı; kalmayanı duydum aklım almadı..!

keskinli

yazinin cok hakli yönleri var onur,kutlarim seni bu yorumundan dolayi
benim düsüncem ise ilk önce kücülüp sonradan büyük oynamak
yönetimden kurtulmak,borclardan kurtulmak,stadi büyütmek,besiktas kulübünün sponsorsuz gelirlerini cok yukarilara tasimak(fulya projesi..)
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

pakito14

evet çok güzel bir yere değinmişsin! sonunu düşünmeyen kahraman olamaz hesabı ! :ok
Sonunda NOUMA olmayan PASCAL üçgeninden kimseye hayır gelmez!..

SercanBjk

Küçülmemizi gerektirecek borcumuzun olduğunu düşünmüyorum kadro yapısı itibariylede büyümeye ygun bi yapımız var. Fulya biter,İnönü yapılırsa,bu yönetimde olsa gelen gelirler Beşiktaş`ı Avrupa`da başarılı olabilecek bi kadro oluştura bilecektir. Yönetim de değişebilir yada değişmez öncellikle Demirören`nin genelde yıldız Delgado,Ricardinho,Carew,Tello,Bobo gibi yıldızlar aldığınıda unutmamak lazım.

Serdar konusuna gelince,Nihat gitti yerine bi Nihat gelmedi,Serdar şu anda aday,ancak bir iki sene daha kalmalı.Serdar böyle yaparsa kendisini hem geliştirir orda daha rahat eder,Beşiktaş oyunculuğundan faydalanır ve bu günkü fiyatını ikiye katlar.

gürol

serdarı satsak çok buyuk bi zarara uğrayacağımızı düşünmüyorum.yani serdar "bu fotbolcuyu satan şampiyonluğu satar" düzeyinde bi futbolcu değil.iyi para verilirse satılabilir bence.
5 milyon euro ideal.
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

onaT

daha oynaması lazım!
nereye hopp!??

eyup1903

neden satılsın ki büyük başarılar büyük topçularla olur

serdar da büyük topçu adayı en azından böyle devam ederse daha da büyük olur