Ana Menü

Kleberson gitsin mi kalsin mi???

Başlatan carsiköln, Aralık 20, 2006, 20:27:29

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ugur24

klebersonsuz oynadığımız rize maçını hatırlayın..çokmu kötü oynadıkki o maçta yine aldı o herifi koydu takıma tigana..

keskinli

veriler ortada
2 sezondur oynadigi oyun ortada
katkisi veya katkisizligi ortada
pas hatasinda türkiye rekoru kirdigi ortada
klebersondan beklentimiz neydi,görünen ne?
sag kanat olarak alinan 19 yasindaki serdara bak,bide klebersona bak!
eger kleberson besiktasa faydali oluyr diyorsaniz,benim diyecek bi seyim yok
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

Yine aynısını demek zorundasyım

Senn klubun 10.haftada şampiyonluk ümitlerini suya atarsa kimse oynayamaz bu takımda..

Carew ailton kleberson örnekler yeterli..

Pancuda öle..İyi oynurdu düştü dediler..Alakası yok..Takım kalitesizleşince performansı düşüyor oyuncunun
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ugur24

valla koca forumda volkan abiden başka klebersonu savunan kimseyi görmedim ben  :) o adamdan en çok nefret eden benimdir heralde..kiralık falan verilmesin acilen satılsın kökten kurtulalım bence..

BjKli_10-ur

Sensiz geçen günlerin ...

husoeagle

kiralık verilmesi daha iyi satılmasından

keskinli

valla futbolcu dedigin siralamaya bakmaz.
cikar ve oynar.bu kadar basit
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

Alıntı yapılan: ugur24 - Aralık 21, 2006, 15:30:31
valla koca forumda volkan abiden başka klebersonu savunan kimseyi görmedim ben  :) o adamdan en çok nefret eden benimdir heralde..kiralık falan verilmesin acilen satılsın kökten kurtulalım bence..

Uğurcum Volkan Abini dinleseydi bizim klup en az 1 şampiyonluğumuz daha vardı..

Futbol ii oyuncularla oynanır..Sinan Enginin kleberson aleyhine konuşması herkesi değiştiriyor ben buna karşıyım..

Kleberson bazen benide deli ediyor ama takımda olması bana güven veriyor..

Başka oyuncularla karşılaştırıoyorlar..Doğru Bir Appiah değil ama Fahride değil ya..1 metre yanına pas atsa oda herhalde hatasız oynamış olur...

Farkındamısınız bilmem ama Türkiye liginin şampiyonları hep iyi futbolcularla şampiyon oluyor..Klebersonada bence kimse kötü futbolcu diyemez..

Neden klebersonu görene kadar Koraylar görünmüyor, sakatlanmadan önce çok kötü oynayan Gökhan zan( Çok beğenmeme rağmen) görünmüyor..Yada neden Toramanıkn sağ bekte tel tel döküldüğünden bahsedilmiyor..

Şimdi herşeyt bitti bütün sorun Klebersondamı..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

husoeagle

bana sorarsanız ne istikrar ne başka bişey
takımdan ilk gönderilmesi gereken kişi tiganadır

NoPasaran

Alıntı yapılan: husoeagle - Aralık 21, 2006, 15:38:03
bana sorarsanız ne istikrar ne başka bişey
takımdan ilk gönderilmesi gereken kişi tiganadır

Açıkcası katılıyorum..

İstikrardan yanayım ama Tigana bende olan güvenini tamamen bitirdi..

Sene başında oynattığı kadroya bakıyorum şimdiye bakıyorum ohooo...Sistemde aynı şekilde..

İ.Akın kadroya giremezdi şimdi en önemlilerinden oldu kadronun..Baki ile oynardık şimdi defans ekslikliğinde oynuyor..Keşke bunları daha erken görseydide 8 puan geride olmasaydık...

Jean Tigana Büyük takım hocası olamaz bence..Bunu Lyonun başkanıda dedi..Belli bir misyonu var tamamladı ve gitti ...Çok doğruydu..

Ben yine isim vereceğim yine karşı çıklan bir sürü kişi olacak ama Mustafa Denizliye sene sonunda emanet edilmeli bu takım..Sene sonuna kadar Jean tigana iyi kötü bir iskelet oluşturur Gelecek hocada bunun üzerine binayı oluşturur diye düşünüyorum
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

husoeagle

volkan bunu başka bir topicte tartışalım istersen

husoeagle

dinamo bükreş maçında orta sahada koray kleberson serdar rüçlüsü çok güzel oynmıştı bence

rico_ pasa

rize macını baz almayın o mac zaten formalite macıydı rize oynamadı bile yani kle yokken bak takım sakır sakır oynuyor demeyin ankaragucu macında goruruz gercegi
Adaletin Bittigi Yerde TÜRK'ÜN Kudreti Başlar.

19caner03

gıtsın artık bu saatden snr beşiktas da oynamsı haram ona cnkı beşiktas formasını haketmıoo

Ozytaurus

Kendi soruma kendim cevap vereyim...

Rize maçı kimseyi aldatmasın Riconun bir pası ve bir duran top zaten maçı bitirdi.

Gelelim Gençler maçına. 3 tane takım vardı sahada. 1. Beşiktaş 2. Gençlerbirliği 3. İ. Akın Takım ayrı oynuyor İ.Akın ayrı oynuyor sanki kendi takımından kimse yok pas vermiyor. Orta saha tek başına Serdar Kurtuluşa emanet bunu kaldıramayacağını bilen tek kişi Ricardinho o da geriye doru geliyor Rico aldığı topu ne kanatlara veriyor kanat diye bişey yok. Ricardinho topla kaç kere orta sahanın ilerisinde buluştu? Bu buluşmaların kaçında çevresinde 3ten az gençlerbirliği oyuncusu vardı? vs. vs. anlatmak istediğim Klebersonun iyi veya kötü bir şekilde sahada olması Ricardinho'yu ve Beşiktaşı gol bölgesine daha yakın kılıyor. Bu takım 4-2-3-1 oynar ve o 2 den birisi Klebersondur....

Sırf Nobretakımdan kesilmesin diye Kleberson iki maçtır oynamıyor.
______KaRaKaRTAL____