Ana Menü

Kleberson gitsin mi kalsin mi???

Başlatan carsiköln, Aralık 20, 2006, 20:27:29

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ugur24

daha ne katkısı olcak yaa 2 sene bitiyo neredeyse..bu adam nasıl dünya kupasında oynamış anlamadım gitti..eğer iyi bi futbolcu olsa koskoca man.united'den bize gelirmiydi??adamlar işin kurdu olmuş..işi biten futbolcuyu başkalarına kakalıyolar işte..bizde 3.5 milyon dolar bayıldık..

melankolizm

Alıntı yapılan: CompiterX - Ocak 09, 2007, 21:10:36
klaberson dünya capında bi oyuncu adam bi dönem kötü oynadıysa hemen gönderilmesi gerekmez bence gitmesin klaberson beşiktasa cok katkısı okur

Bir dönem mi kardeş yapma 2 senede bir tek Fenere attığı golü hatırlıyorum!

berk1172

ezik p...ler yeter artık yeter kendi bestenizi yapın eziklikten çıkıp insanlığa sapın sözleri değiştirince yeni beste oldu sanmayın dolmabahçeye gelin biraz bizi örnek alıın...

streetboys

Kleberson'a Wolfsburg talip

Beşiktaş'ın Brezilyalı futbolcusu Jose Kleberson Perreira Almanya yolcusu. Geçen hafta Marcelinho'yu kadrosuna katan Wolfsburg, şimdi de Kleberson için devreye girdi. Ligtv'nin haberine göre uzun süredir  Panathinaikos ve Olimpiakos tarafından yakın kıskaca alınan Kleberson'la Wolfsburg'un ciddi anlamda ilgilendiği ve hafta sonuna kadar İstanbul'a gelip siyah-Beyazlı yöneticilerle masaya oturacakları öğrenildi. Pazarlığa 4 milyon euro'dan başlamayı planlayan yöneticilerin bu oyuncuda en fazla 1 milyon euro indirim yapabilecekleri belirtildi..

Buraq

Kısacası: Sevene Can Feda Sevmeyene Elveda...!!!

düzceçarşı

Bencede gitsin bu admın daha çok zararı oluyor 1 kez yararını gördüm oda fenere attığı goldü o maçıda yenildik

Unforgiven

Kalsın doğru yerde oyantılırsa çok iyi bir adam sadce formsuz o kadar
Kimbilir sen benim halimde sakinliğimde ne buldun,bense yorgundum kendi kendime sokuldum,uyuya kaldım AKLIMIN İPLERİNİ SALDIM o giderken biran durup peşinden baktım nedersin,umarım beni affedersin nedersin,umarım beni affedersin,belkide terkedip gidersin,nedersin[/b

baturman

ben bu sene klebersonun bı yararını gormedım gıtmesı taraftarıyım onun yerıne ıyı bır orta sah aalınabılır

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

husoeagle

ben hala ve hala gitmesini istemiyorum
ricardinho delgado bobo nobre ve bunların arasında birde kleberson
ne vardı biraz oynasaydın kleberson :(

DIABLO

bende istemiyorum ama şuanki gidişat iyi değil kadro dışı ama umudumu yitirmiş değilim
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

GöKHaN

abi sabredicek halimiz kalmadi oynuyana canimiz feda oynamiyana elveda !!!!!! Ailton cenabetiyle geldi onla gönderilmeliydi bence neyse 2 milyonada satabiliyorsak satmaliyiz hayir yok ondan bize cok nazik kaliyor burasi Inönü arkadas savasicaksin nazik futbolu sen git nazik yunanlarla nazik Olimpiyakosda oyna ;D hehehe marssss marssssssss yunan paklar anca seni klebo ;D
BESIKTAS   Kartallar Yüksek Ucar..!   BESIKTAS

carsi52

artık gitsin yani gitmese bile daha yararı olmaz.
Bölünür senin için uykular!

rico_carsi

bence klebersonun satılması için kendinden daha ii birinin alınması gerekir bence kalmalı hatta fenere attıgı bi gol var hatırlarsanz süper bi goll SİYH ULAN BEYAZ ULAN ALAYINA GİDE RULAN

alper_1903

Alıntı yapılan: rico_carsi - Ocak 31, 2007, 16:26:34
bence klebersonun satılması için kendinden daha ii birinin alınması gerekir bence kalmalı hatta fenere attıgı bi gol var hatırlarsanz süper bi goll SİYH ULAN BEYAZ ULAN ALAYINA GİDE RULAN

arkadasim Koray Klebersondan iyi degilsede artik bede futboldan bisey anlamiyorum....

Korayin yaninada Serdar Kurtulus

sonuc:   LIG DE 3 TANE KUPADA 4 TANE
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...