Ana Menü

Kurtlar Vadisi Pusu

Başlatan carlito1903, Mart 15, 2008, 11:54:04

0 Üyeler ve 11 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Brestgerfich

2580 olursa şifre tahmini kolay olur :D Yukarıdan aşağıya bastı geçti adam ;D

Elin amerikalısı 4 8 15 16 23 42 yapıyor şifreyi, efsane oluyor :D Bizim en cok izlenen dizimizdeki  şifre ise 2 5 8 0 ;D
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

NoPasaran

aman gökhan yazma şu rakamları ;D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

BJK_Kübra

Ya bazen şu dizi sinirlerimi bozuyo izliyemiyorum sinirden öyle saçmalıyolar kii.. Adam ordan ne çabuk vuruyoda küt hastaneye Ömer Baba'nın yanına gidiyo, şifreyi nerden biliyo tamam üstten aşağı bastı kolaydı şifre ama nasıl buldu tahmin etti nasıl iştir. Polat'ta ya vur öldür at camdan aşağı yada adam gibi plan yap sayesinde adam kaçtı resmen.O şerefsiz Ömer Baba'yıda öldürürse hiç olmaz yani:( ama o herif bebek katili, kendi oğlunun katili, yaşlı adamada sıkar şereften yoksun adam!
Ayrıca delide olmasa izlenmicek dizi ya yine yaptı komikliğini ;D Delimisin? Zır ;D Efendim ayı dedikte Panda da Ayı ;D;D;D;D

Çakır'ın oğluda iyi rol kesiyodu he annesine Laz Ziya gibi Nesriiinn diyo ;D Hadi bakalım Çakır'ın dönüşü oğluyla oldu:) Kızınında cevap süperdi Laz Ziyanın kızımısın dediklerinde hayır Çakır'ın kızıyım :)
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

BJK_Kübra

Alıntı yapılan: Brestgerfich - Ocak 14, 2011, 04:15:24
2580 olursa şifre tahmini kolay olur :D Yukarıdan aşağıya bastı geçti adam ;D

Elin amerikalısı 4 8 15 16 23 42 yapıyor şifreyi, efsane oluyor :D Bizim en cok izlenen dizimizdeki  şifre ise 2 5 8 0 ;D

Lost'ta bitti vay bee ;D Rakamları görünce aklıma geldi ;D

Bu rakamları bi salak Türk dizisinde de kullanmışlardı ne gülmüştüm ya Sağır Oda diye bi diziydi ;D

www.bbskd.org

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

BJK_Kübra

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Ocak 14, 2011, 12:29:01
safiye nerde

Tek dönüş Çakır'ın eşi ve çocuklarından  ;D  Bide laz ziyada alıştığımız tulum seslerinden ;D

www.bbskd.org

DIABLO

Çakır' ın oğlu biraz concon tipi ;D Polat' ın yanında uzun bi süre staj görmesi lazım.

Fragmanda nesriiin diğe bağırıyor dedik tamam psikopat geldi ama dizide sadece şaka amaçlı yapıyor imiş tam bi hayal kırıklığı.

Dizinin başlarında 18 dk dizi 10 dk reklam 5 dk' da diğer dizilerin fragmanı oynuyor el insaf.
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

BJK_Kübra

Alıntı yapılan: DIABLO - Ocak 14, 2011, 15:31:02
Çakır' ın oğlu biraz concon tipi ;D Polat' ın yanında uzun bi süre staj görmesi lazım.

Fragmanda nesriiin diğe bağırıyor dedik tamam psikopat geldi ama dizide sadece şaka amaçlı yapıyor imiş tam bi hayal kırıklığı.

Dizinin başlarında 18 dk dizi 10 dk reklam 5 dk' da diğer dizilerin fragmanı oynuyor el insaf.

Aynen ya tam dedim psikopat çıkıcak meğer sadece taklit hesabı olmuş Laz Ziya gibi yapıyo normale dönüyo sonra ;D

www.bbskd.org

NoPasaran

Alıntı yapılan: BJK_Kübra - Ocak 14, 2011, 13:21:03
Alıntı yapılan: NoPasaran! - Ocak 14, 2011, 12:29:01
safiye nerde

Tek dönüş Çakır'ın eşi ve çocuklarından  ;D  Bide laz ziyada alıştığımız tulum seslerinden ;D

Ya dönüşü sormuyorum

BU KIZA NE OLDU DİZİDE..NE DEDİLER..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

BJK_Kübra

Ne sorduğunu anlamadım ben ;D

www.bbskd.org

NoPasaran

Alıntı yapılan: BJK_Kübra - Ocak 14, 2011, 23:05:33
Ne sorduğunu anlamadım ben ;D

Bu kız polatın kardeşi idi  :D

Nerede dedim  ;D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

DIABLO

Kayıplarda yanlış hatırlamıyorsam yurtdışındadır.

forzaChelsea

NoPasaran

Kurtlar Vadisine mail atıp konunun akibetini Türk Kamuoyu ile paylaşmasını talep edeceğim  ;D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Ocak 15, 2011, 01:41:58
Kurtlar Vadisine mail atıp konunun akibetini Türk Kamuoyu ile paylaşmasını talep edeceğim  ;D

Et abi oda dönsün geri onuda söyle ;D
Bölünür senin için uykular!

DIABLO

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Ocak 15, 2011, 01:41:58

:ahaha :ahaha :ahaha :ahaha

forzaChelsea