Ana Menü

Çok Sevdiğimiz Alen Abiyle Sohbet...

Başlatan kartalpenchesi, Mart 13, 2008, 17:39:41

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

onaT

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Mart 18, 2008, 17:01:46
Güzel söyleşi olmuş :)

Çarşıda Riconun ipini çekmiş bu anlaşılıyoır

riconun adı geçiyormuki

NoPasaran

Alıntı yapılan: Onat_delgadO - Mart 18, 2008, 21:14:31
Alıntı yapılan: NoPasaran! - Mart 18, 2008, 17:01:46
Güzel söyleşi olmuş :)

Çarşıda Riconun ipini çekmiş bu anlaşılıyoır

riconun adı geçiyormuki

-Beşiktaş'ın yabancı futbolcuları hakkında düşünceniz nedir?

Bence bu sene 1- 2 yabancı oyuncu hariç, dört dörtlük oyuncular alındı ve uyum gösterdi. Tello,Holosko,Delgado'dan inanılmaz verim alıyoruz.. Şu anda tek sorunu Ricardinho'da yaşıyoruz. Bunun nedeni bence yaş itibariyle 2 tane Dünya Kupası görmüş olması ve Ertuğrul Hoca'nın onu yedek bırakmış olması durumu. Kendi kafasında ben 2 tane Dünya Kupası görmüşüm büyük takımlar peşimden koşmuş egosuna kapıldığı için böyle sorunlar çıkartabiliyor..

Biz tribünler olarak Ricardinho'yu kazanmak için O kadıköy'de saldırıya uğradıktan sonra İnönü'de sadece Nouma'ya yaptığımız olayı ona yaptık ve posterini açıp biz yanındayız dedik. Ama O, bize umduğumuz gibi davranmadı.. Bizi mutlu eden durum ise diğer yabancılarımızın mükemmel bir forma kavuşmuş olduklarını görmek. Türk statüsünde olsa bile bir Nobremiz var ben geldiği ilk günden beri derim O Nobre kötü de olsa ilk 11'de hep olması gerekir bence.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

onaT

tamam kaçmış benden
evet öyle gözüküyor.. yani sezon başındaki desteği göstermeyecek

tekir06

Alıntı yapılan: gurol_1903 - Mart 18, 2008, 16:35:24
yaa baksanıza alen abi nasıl konuşmuş.nasıl akıllı konuşmuş.akım derken başka şeyler dememiş.
Dünya tarihinin en iyi amigosu.

benim yazacaklarımın aynısı.Aynen katılıyorum
dün gece sevgilim aradı birden
ayrılalım dedi hayır yok senden
Beşiktaşı daha çok sevdin benden
bitti gitti dersin soran olursa

üzgünüm sevgilim anlaşamadık siyah beyaz aşkı paylaşamadık işte böyle birşey beşiktaşlılık deplasmanda dersin soran olursa