Ana Menü

Ricardinho resmen gidiyor

Başlatan CHEm !, Mart 13, 2008, 12:05:19

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

cancion del popular

hayırlısı olsun ya... delgado sakatlanırsa toraman'ı oynatırız orda da  :)
SENİ ASİL İNSANLARIN BASİT SEVGİSİYLE DEĞİL...
BASİT İNSANLARIN ASİL SEVGİSİYLE SEVDİM!

carsi52

Toraman'dan önce Serdar Özkan var :)
Bölünür senin için uykular!

cancion del popular

olsun ille de toraman ;D hem serdar çok korkak oynuyo bu aralar
SENİ ASİL İNSANLARIN BASİT SEVGİSİYLE DEĞİL...
BASİT İNSANLARIN ASİL SEVGİSİYLE SEVDİM!

eRe

Beşiktaş'tan Ricardinho açıklaması
Beşiktaş'a 2006-2007 sezonunun başında Brezilya'nın Corinthians takımından 1.7 milyon Dolar bonservis bedeli ile transfer olan ve 1 yılı obsiyonlu 3 yıllık sözleşme imzalayan Ricardinho'nun Siyah-Beyazlı ekipte kalıp kalmayacağının sezon sonu belli olacağı öğrenildi.

32 yaşındaki Brezilyalı oyuncu geldiği günden bu yana kendisinden beklenen performansı sergileyememiş ve bu sezon yaşadığı sakatlıklarla da takımını bir çok maçta yalnız bırakmıştı. Yıllık 1 milyon 750 bin Euro ücret alan Ricardinho'nun bugüne kadar gösterdiği performans sonucu sezon sonu 1 senelik obsiyonunun kullanılmayacağı ve önümüzdeki yıl başka bir takıma transfer olması beklenirken, Beşiktaş yönetimi henüz böyle bir karar almadığı ve bu konunun şuan için gündemlerinde olmadığı kaydedildi.

BEŞİKTAŞ YÖNETİMİ, RICARDINHO'NUN MENAJERİ İLE GÖRÜŞTÜ

10 Mart Pazartesi günü İstanbul'a gelerek Siyah Beyazlı yöneticilerle görüşün Ricardinho'nun menajerleri, Brezilyalı oyuncu için bazı teklifler olduğunu ve Beşiktaş Kulübü'nün Brezilyalı futbolcuyu satıp satmama konusunda ne düşünüdükleri sorusuna sezon sonu yeniden masaya oturulacağı ve şartların tekrar gözden geçirileceği cevabını aldılar.

SİYAH BEYAZLI YÖNETİM:"ŞAMPİYONLUK YOLUNDA TÜM FUTBOLCULARIMIZA İHTİYACAMIZI VAR. ŞU ANDA HİÇ BİR FUTBOLCUMUZ SATILIK DEĞİL"

Yapılan görüşmede 32 yaşındaki tecrübeli oyuncuya özellikle Brezilya'dan teklif olduğu, ancak menajerinin kulüp ismi vermediği öğrenildi.

Siyah Beyazlı yöneticilerin, yapılan görüşmede Süper Lig'de son 9 haftaya girilidiğini ve bu sezon şampiyon olmak için kadrolarında yer alan her futbolcuya ihtiyaç duyduklarını, Ricardinho'nun da Beşiktaş'tan ayrılıp ayrılmayacağının sezon sonu yapılacak görüşmeler sonrası belli olacağını ifade ettikleri öğrenildi. Böyle bir dönemde hiç bir futbolcularının satılık olmadığı vurgulayan yönetim kurulu üyeleri menajerlere "Ricardinho şu anda Beşiktaş'ın futbolcusu ve şampiyonluk yolunda ona da ihtiyacımız var. Biz böyle bir dönemde hiç bir futbolcumuzu satamayız. Ricardinho'nun takımdan ayrılıp ayrılmayacağını sezon sonu yapacağımız görüşme sonrası karar veriririz" dedikleri belirtildi.

Bu gelişme üzerine menajerlerin durumu Ricardinho'ya ilettikleri ve transferi ilei ilgili teklifleri sezon sonu görüşme kararı aldıkları kaydedildi.

Kaynak : DHA

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

ZeMaHŞeR

aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

kral_cürümler

giderse gitsin
gidene üzülme top oynasa gtmezdi

Batuhan

Koca hestiy aya bedenem ?

salvador

eger sampiyonluga gidiyorsan ihtiyacımız var bakın 100 yıla sergen yedegi kimdi tümer (ismini kullandım "o" nun)sakatlanınca o devreye giriyordu şimdi delgadoya bir sey olursa kim orta sahayı yönetecek calımcı serdar özkan mı yoksa telllo mu yoksa i.üzülmes mi belki cisse SİZce kim ?
www.cansuyu.biz/forum/index.php

sizleride bekleriz...

Cem Goren

zaten bu sezon yararı yok gitsin
altın kapılarımız kan oldu tayfun

KeePSaKe

geldiğinden beri doğru düzgün bi yararını göremedim güle güle gitsin
Since 1903

onaT

Alıntı yapılan: KeePSaKe - Mart 15, 2008, 14:04:46
olurmu geçen sene gayet iyiydi...
bu sene serdi biraz,
ama insanın aklına gaziantepe attığı gol geliyor... kararsızım biraz

gürol

hatta hemen gitmeli ne bekliyoruz sezon sonunu.beşiktaşın top toplayıcı çocuklarının bile daha fazla yararı oluyor beşiktaşa.
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

NoPasaran

Oynadığı ilk 8-9 maç dışında neredeyse hiç oynamadı..

Satılması gerektiği hoca dahil herkes bilirken yerine oyuncu alınması gerektiğini bildikleri için sahte balonlarla bizleri kandırdılar yine  :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

onaT

gitmesini bilmem ama gelmesi çok iyi oldu beşiktaşa

KeePSaKe

Alıntı yapılan: Onat_delgadO - Mart 15, 2008, 16:12:10
Alıntı yapılan: KeePSaKe - Mart 15, 2008, 14:04:46
olurmu geçen sene gayet iyiydi...
bu sene serdi biraz,
ama insanın aklına gaziantepe attığı gol geliyor... kararsızım biraz
iyi oynadığı maçlarda olduda adamın devamlılığı olmadı hiç  genel olarak görmedim ben onun bi yararını gidersede yolu açık osun
Since 1903