Ana Menü

Umbroyla Devam !

Başlatan carlito1903, Mart 12, 2008, 10:38:48

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

akbaba71

Gecen sene umbrodan ne kadar alıyorduk acaba?
Adidas fenerle gsye ne kadar ödüyor?
bu ikisini merak ediyorum cidden
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

carlito1903

Umbro giymeye başladığımızdan beri orijinal forma almadım almayacağım da böyle giderse...

En son Puma giydiğimiz sene almıştım Del Bosque zamanıydı yanılmıyosam ondan beri adam gibi formaya hasretiz, ah bi değişse yemin ettim sülalemdeki tüm Beşiktaşlılara forma alıcam ama nerdee....

Basket ve diğer branşlarımızın forma sponsoru olan Kappa nın daha güzel ürünleri var onlardan alıcam bundan sonra....

akbaba71

kappanın cıkarttığı cubuklu formalar cok güzel olmuş bende beğendim onları bakalım yeni dizayn falan diyor umbro inşallah hayırlı olur

Bircan*

Alıntı yapılan: akbaba71 - Mart 12, 2008, 16:58:01
Gecen sene umbrodan ne kadar alıyorduk acaba?
Adidas fenerle gsye ne kadar ödüyor?
bu ikisini merak ediyorum cidden

ONS-UMBRO SPONSORLUK SÖZLEŞMESİ

Şirketimiz ile UMBRO ticari markalı ürünlerin ithal ve/veya imalatçısı ONS Spor Malzemeleri ve Tic.A.Ş. arasında  ürün sponsorluğu konusunda, 2008-2009 ve 2009-2010 sezonlarını kapsayacak şekilde, 31.05.2010 tarihine kadar, 2008-2009 sezonu için; 400.000 $ sponsorluk bedeli, 400.000 $ garanti telif hakkı bedeli, 2009-2010 sezonu için; 500.000 $ sponsorluk bedeli, 500.000 $ garanti telif hakkı bedeli ve her iki sezon için toplam 900.000 $'lık hediye seti (futbol takımı malzemesi) karşılığında sözleşme imzalanmıştır.
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

carlito1903

Şaka mı ya bu ne 900.000 Doları??

Eğer bu paraya anlaşmışlarsa yuh derim koskoca takım forma sponsorundan bu kadar az mı alır??

akbaba71

bu anlaşma iptal mi olmuş oldu şimdi?
yeni anlaşma 3 milyonsa

onaT

yalnız bu net para, kupa kazanınca artar ;)

Brestgerfich

Alıntı yapılan: eRe - Mart 12, 2008, 11:59:18
ne guzel forma hayallerımız vardı :(

Bizim ne hayallerimiz vardı....
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

onaT

hayaller yönetime ısrarla belirtilmediği sürece sponsor kim olursa olsun hayal kalır

aquilas

3 milyon neki ya bir takım için heleki bu futbol takımı için çok az bi rakam yahu bide umbro ne bu şimdi

carlito1903

Adidasla ya da Nike la anlaşılmış olsaydı Umbrodan aldıkları paranın 2  3  katını sadece forma satışından kazanırlardı ama bunu bile düşünemeyecek bi yönetimimiz var...

SercanBjk

Parayı veren düdüğü çalıyor daha yüksek bi rakam teklif eden bi sponsor olsa onunla anlaşırdık.

carlito1903

Alıntı yapılan: SercanBjk - Mart 13, 2008, 13:29:10
Parayı veren düdüğü çalıyor daha yüksek bi rakam teklif eden bi sponsor olsa onunla anlaşırdık.

Bende onu diyorum işte 3 Milyon Dolar böylesine bi anlaşma için hiçbirşeydir...

Diğer firmaların tekliflerinin bundan çok aşağıda olduğunu sanmıyorum...

Umbronun verdiğinin altında bir paraya verseler bile Umabrodan gelecek 3 Milyon dan çok daha fazla kazanırdık, bunu söylemeye çalışıyorum...

Bircan*

Alıntı yapılan: carlito1903 - Mart 12, 2008, 17:09:51
Şaka mı ya bu ne 900.000 Doları??

Eğer bu paraya anlaşmışlarsa yuh derim koskoca takım forma sponsorundan bu kadar az mı alır??
bjk.com.tr de böyle yazıyordu ben de şaşırdım..
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

alper_1903

rezalet su an soktayim gercekten
bunca rezil formalardan sonra, ana sponsor reklamlarinin döküldügü bir formayla nasil devam edebilirler anliyamiyorum dogrusu

hersey parami ya???
bi de arada okadar fark olsa hadi neyse BJK kazansin diyecegim ama umbro formasi gercekten almak istemiyorum artik
yeter !!!!!

keske hepimiz umbro formasi isteseydik bugün herhalde nike ile anlasmislardi
nedense taraftarin her istegi tamamen yanlis anlasiliyor ve tam tersi uygulaniyor
taraftar bukadarmi saf diye sorarim yönetime

ama herzaman oldugu gibi ne cevap verirler
ne de masaya yumruklarini vururlar
alistik ve alismaliyiz...
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...