Ana Menü

Umbroyla Devam !

Başlatan carlito1903, Mart 12, 2008, 10:38:48

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carlito1903

Beşiktaşımızın futbol ve basketbol takımlarının liderlik koltuğuna oturmasından sonra sponsorlar siyah beyazlı kulübün peşinden koşmaya başladı. Siyah beyazlı kulüp dün iki sponsorla sözleşme izladı. Beşiktaş spor giyim firması ve forma sponsoru Umbro ile 3 milyon, reklam ve sağlık sponsoru Acıbadem ile de 2 milyon dolar karşılığı anlaşma yaptı. Siyah beyazlı kulübün asbaşkanlarından Ertunç Soğancıoğlu, Pazarlama ve Kartal Yuvası'ndan sorumlu yönetici Hakan Aksoy, forma sponsoru Umbro ile büyük projeler hedeflediklerini vurgularken sağlık sponsoru Acıbadem ile reklam ve sağlık sponsorluğu önemli adımlar attıklarını belirtti.

Beşiktaş'ın dünya markası olduğunu kaydeden Ertunç Soğancıoğlu şöyle dedi: "Amerika, İngiltere ve Almanya'dan önemli kuruluşlar sponsor olmak için teklifte bulunuyorlar. Kulübümüzün menfaatleri doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Önümüzdeki günlerde Avrupa'nın önemli bir kurumu ile görüşeceğiz."

Umbro'nun Türkiye temsilcisi Turan Koray siyah beyazlı kulüp ile yapılan anlaşmadan mutlu olduklarını belirterek, "Beşiktaş Kulübü ile Umbro adeta özdeşleşti. Beşiktaş, İngiltere, Almanya, Fransa ve İtalya'da sponsoru olduğumuz birçok kulüpten daha öncelikli avantajlara sahip. Umbro yetkilileri Türkiye'de Beşiktaş'ın geleceğe yatırım yaptığını analiz etti ve uzun yıllar Beşiktaş'ta kalmayı arzuluyorlar. Şu anda Beşiktaş ile 1 artı 2 yıllık anlaşma imzaladık" dedi.

Yeni dizayn hazır

Umbro takımlar sorumlusu Ali Asker Özgül ise Beşiktaş'ın gelecek yıl forma dizaynının yapıldığına dikkat çekerek şöyle konuştu: "Gelecek yılın formaları hazırlanıyor. Bazı oyuncularla özel anlaşmalar yapacağız."

Kaynak: Hürriyet

Nedir bu Umbro sevdası anlamıyorum bırakın ya artık şu Umbroyu...!!!

sercAn1903

Bencede artık umbro yu bırakmamız lazım.. sana katılıyorum ne bu umbro sevdası? :)

...
Aşk'ımız Renklere Kişilere Değil !

Aşığım Siyah'ına Beyaz'ına kutsal Arma'na senin sevgin bir başka !

CHEm !

geçen adidas mağazasına girdim.
koskoca arjantinle sıradan meksikanın formaları yanyana ve 10 numara yapmışlar.
meksika formasının önünde derinden dizaynlar var.
arjantin,ispanya,milan,bayern...çok güzel formalar yapmış.
Allah kitap Beşiktaş

eRe

ne guzel forma hayallerımız vardı :(
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

delgadoo_10_

aynen ne umbrosu ya nike yada adidas olsa daha iyi olur

Non Mollare Mai

Arma olmasa o formaya 5 kuruş vermem.
Dizayna şimdiden başlamışlar bakalım belki çıkar iyi bi şey.
Ama Umbro'nun bu işi yapamadığı da bir gerçek.
edit

Bircan*

ya ben umbroyu cok olmasa da sevıyorum iyi yapıyorlar bence dıgerlerı kadar guzel olmasa da mesela bu senekı sıyah kartallı forma var o guzel
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

KeePSaKe

Diyeceğim birşey yok bencede başka bir sponsorda olabilirdi ama umbro olmuşsa hayırlısı olsun artık seneye inşallah güzel forma yaparlar
Since 1903

pascalyptica

umutsuzca bu sene iyi bişeyler bekliyorum..
artık forma almak istiyorum!..
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

Onur*

duymadığım kalmadı; kalmayanı duydum aklım almadı..!

Kralkartal21

Umbro'dan iyi birşeyler bekliyoruz...
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

[KralKartal]

Yine hüsran desenize... Taraftarin istegi neden dikkate alinmiyor,
eminimki, puma, veya nike gibi firmalar ile anlasilsa,
forma satislari dahada cok artar, BESIKTAS dahada cok kazanir..
olay sadece sponsor parasi mi? Bence forma satislarindanda paralari katmak lazim,
bu sekilde BESIKTAS zarar ediyor..

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

tugrulsonmez_

faydalı olur inş ne diyeyim

Bircan*

ya forma tasarımını hAlil abi yapsa olmaz mı yönetmle konuşsak :D
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

onaT

puma bir tek 100.yılımızda güzeldi, şimdiki pumalar rezalet.
adidasıda fbgs kullanıyor zaten
umbro kötü olmaz