Ana Menü

Serdar'a İspanyol kancası

Başlatan [KralKartal], Mart 10, 2008, 11:21:50

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

IL Capitano

aynen iyi para veriyorlarsa gitsin..

belki cogu kisi katilmayacak ama maalesef ben super potansiyeli göremiyorum tam tersi top her ayagina geldiginde kendimi kasiyorum, simdi nasil bir kontra atak yiyecegiz diye..
cok fantezi futbol oynuyor bence..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

NoPasaran

5-6 milyon euroya her takıma veririm ;)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

onaT

sezon başında sheriff maçından sonra ertuğrul süper kupa maçında çıkarmadı ondan beri sanki şevki kırıldı...
potansiyelinin %25ini belki kullanıyor

sercAn1903

Alıntı yapılan: keskinli - Mart 11, 2008, 18:16:51
iyi para veriyorlarsa gitsin
katılıyorum..
ama bence gitmesin..  :)
...
Aşk'ımız Renklere Kişilere Değil !

Aşığım Siyah'ına Beyaz'ına kutsal Arma'na senin sevgin bir başka !

onaT

Bircan*

Satılmamalı en azından kiralanmalı çünkü yetenek var bu adamda. Satılırsa yazık olur. Yönetim bi aptallık yapmaz inşallah.
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

alper_1903

iyi para dediginiz ne kadar???

eger o para 5 milyon euroysa ki hic sanmam bu kadar vereceklerini ozaman gitsin bence iyi para bu
asgari 4milyon o da iyi sayilir

ama besiktasin gelecegi
yetenegini burda tartisabiliriz ama tek gercek onun sahada ne gösterdigidir ve bence iyi seyler yapar serdar özkan inanin
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

Adriano

Serdar'a Socieadad kancası

Bir dönem Arif Erdem ve Tayfun Korkut'un forma giydiği; Nihat Kahveci'yi de İspanyol futboluna kazandırıp dünya arenasına sunan Real Sociedad, Beşiktaşımızın genç yeteneği Serdar Özkan'ın transferi için de Siyah-Beyazlı kulübümüzle prensipte anlaştıği iddia edildi. Beşiktaş'ın eski Teknik Direktörü John Benjamin Toshack'ın "Mutlaka alın, ikinci Nihat Kahveci olur" raporu üzerine Real Sociedad Başkanı Inaki Badiola, geçen hafta sonunda bir yöneticisini Serdar Özkan'ın transferi için İstanbul'a gönderdi.

HEP BEŞİKTAŞ KAZANACAK

İSPANYOL yönetici, ülkesine dönünce Serdar Özkan ve Beşiktaş kulübüyle her konuda anlaşmaya vardıklarını açıkladı. Real Sociedad ve Beşiktaş yönetimi arasında yapılan protokole göre; 21 yaşındaki genç oyuncu İspanyol kulübünün La Liga'ya yükselmesi halinde Mavi-Beyazlı formayı giyecek. Real Sociedad, Serdar'ın bonservisine 5 milyon euro ödeyecek. Nihat Kahveci'nin transferinde olduğu gibi Serdar, başka bir takıma transfer olursa da bu transferden Beşiktaş'a kâr payı verilecek. İspanyol Diario Vasco Gazetesi'nde yapılan yorumlarda Serdar Özkan'ın hem sağ hem de sol kanatta başarıyla görev yapabildiği, özellikle süratiyle dikkat çektiği ve Nihat Kahveci'nin ardından Real Sociedad için ileriye yönelik çok iyi bir yatırım olacağı vurgulandı. Ayrıca Nihat Kahveci'den de Serdar Özkan için referans alan Sociedad yöneticileri, gazetede milli futbolcudan Türkiye'nin yükselen değeri olarak bahsetti.

KAFASI KARIŞMASIN

REAL Sociedad ile el sıkışan Beşiktaş yönetiminin, takım şampiyonluk yarışında emin adımlarla hedefe giderken genç futbolcusunun kafasının karışmaması için bu transferi gizli tuttuğu öğrenildi. Real Sociedad ise İspanya İkinci Ligi'nde 60 puanlı Numancia ve 56 puanlı Malaga'nın ardından 48 puanla üçüncü sırada yer alıyor. 29 maçta 13 galibiyet, 9 beraberlik ve 7 yenilgi alan Mavi-Beyazlılar, 36 gol atıp, 25 de gol yedi.

Kaynak: Akşam
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..