Ana Menü

'Ben Çarşı'da yetiştim'

Başlatan BEŞİKTAŞ, Mart 09, 2008, 11:51:56

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

BEŞİKTAŞ

Hayko Cepkin'in, Beşiktaş'ın amigoluğunu yaptığı ortaya çıktı.

Alternatif rock müziğin en önemli isimlerinden Hayko Cepkin'in, 1995-96-97 yıllarında Beşiktaş'ın amigoluğunu yaptığı ortaya çıktı.

Bir zamanlar, yeşil sahaların en aykırı taraftar organizasyonlarından Çarşı grubunda olduğunu söyleyen Hayko Cepkin, "Üç sene açık tribünde amigoluk yaptım. Zaten davul çalmaktan maç izlemiyorduk. Sonra tribün terörü hadiseleri ortaya çıktı, davulu bıraktık. İyi bir Beşiktaş taraftarıyım ama şu sıralar konserler yüzünden maçlara gidemiyorum" dedi.
Doğmamış çocuğuna Beşiktaş marşını dinletmek, doğar doğmaz SİYAH BEYAZ forma almak ve şampiyonlar ligi final maçına 6 aylıkken götürme düşüyle yaşamaktır.BEŞİKTAŞLI olmak...BEYAZ gömleğine SİYAH kravat seçebilme ayrıcalığıdır BEŞİKTAŞLI olmak... Sarı- kırmızı aristokrasi ve sarı - lacivert küçük bir

carsi52

Ben biLiyodum zaten hayko cepkin'in koyu bir beşiktaş taraftarı oLduğunu önceden davuL çaLdığını vs..vs
Bölünür senin için uykular!

hAlil21

kendisi açık tribunde davul bile çalmıştır yıllar önce.
http://happygrasshopper.blogspot.com ' behind this mask there is an idea and ideas are bulletproof.

bahadıR

beşiktaşlı olduğunu biliodum ama tribünde olduğunu ve davul çaldığıbı fln bilmiodum
sen yaşarsın bu kalpte artık geriye dönmesende...
ςǿκ کε√díκ طę ∂طí......

pascalyptica

alla alla.. helal sana hayko.. boşuna dinlemiyomuşum demek ki ;D
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..