Ana Menü

verilmeyen penaltı pozisyonu

Başlatan bahadıR, Mart 08, 2008, 12:09:01

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

bahadıR

sen yaşarsın bu kalpte artık geriye dönmesende...
ςǿκ کε√díκ طę ∂طí......

bahadıR

bence penaltı sadece tekme yok elle oynamada var
sen yaşarsın bu kalpte artık geriye dönmesende...
ςǿκ کε√díκ طę ∂طí......

Non Mollare Mai

Bariz elle oynama var topun yönünü değiştiriyor.
Kesinlikle penaltı.
edit

NoPasaran

Ben bu pozisyonda  2 gündür birşey göremiyorum..

Ancak yan hakem olaya yakın ve orta hakemin onu dinlememesi garip
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

akbaba71

bu pozisyona birşey diyemem cok kararsız kaldım ama 100 kere yardımcı hakem penaltı dese 1 kere verilmez.orta hakemin penaltıyı vermediği takımda biz olduk normal şartlarda yardımcı hakeme uyulur ama söz konusu beşiktaşsa :) neyse
bence ibrahim toromanın indirilmesi cok daha net bir penaltıydı
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

TurkishTank

toroglu diyoki.... "supheliysen calmiycan"....bende "nopasaran" abimiz gibi izliyom izliyom ...hala bi "suphem" var :) bence verilseydi cok agir bi karar olurdu...nitekim son dk penalti goluyle yencegemize, normal bi golle yenmek daha iyi :)
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

IL Capitano

bunlarin aslinda mikrofonu, kulakligi filan var..elini ,kolunu sallayacagina konussa ya...

ayrica birinci dakikada kazanilan penaltiyila , 90+3 te kazanilan penalti arasindaki farki ben pek göremiyorum..
sanki diger takim 90+9 penalti kazansa , "son dakika penaltisiyla kazandilar" derler, biz atmiyalim mi diyecekler ??? olur mu böyle sacma sey..
penaltiysa macin her dakikasinda penaltidir..
bu tip seyleri gurur yapmamak lazim..

Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

TurkishTank

sahsen okadar buyutmedim, sadece etrafda millet konusuyorya...onlarin agizlarina sakiz olmaktansa...
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

Cem Goren

maçı izlerken futbol biraz adaletin varsa o korner gol olur dedim ve adalet yerini buldu
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Brestgerfich

pozisyonda çok fazla bişey yok gibi... ama yardımcı hakemin kararını neden dinlemedi yunus yıldırım onu bi türlü anlamadım. diğer takımlarda olsa yardımcı hakemden önce verirdi penaltıyı
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

carsi52

Bu pozisyonda hiç bişey yok gibi.
İyikide vermemiş penaLtıyı.
Yoksa çok ağır bir karar oLurdu.
Bölünür senin için uykular!

SercanBjk

Kaleminden kan damlıyan yazarlar ve basın,son dakikada attığımız gollerden çok bunlara değinse zaten olay fark edilecek. Ayrıca dünkü maçta kaçırdığımız bi nokta var,hadi diyelimki Bobo`nun pozisyonu penaltı değildi,İbrahim Toraman`nın ceza sahasında yaka paça indirilmesi neden gündeme gelmiyor.Bazı gazeteler başta fanatik Bobo`nun pozisyonu penaltı değildi demesini biliyor,İbrahim Toraman`nın kine hiç değinmiyor. Bize taraftar olarak bu pozisyonu altadık ama bizim bir değil iki penaltımız verilmedi,Delgado`nun direkten dönen topunu da sayarsak balığın kim olduğu zaten anlaşılıyor. 

onaT

ağırı hafifi yokki faulse penaltıdır

MeLo

Nasıl bir hakemdir bunlar ben anlam veremiyorum !
Orta Hakem,Yan Hakemi dinlemiyor.
Ama Ankaraspor maçında Nobre'nin golünü,Trabzon maçında Rüştü'nün atılmasını es geçiyorlar.
YETER ULAN !
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

M34

ismi üzerinde yardimci hakem. "yan hakem" sifati zaten bu yüzden degistirildi. yan hakemler orta hakeme yardimci olurlar. asil görevleri ofsaytlarda bas hakeme yardimci olmak. yardimci hakem bu macta hakemi gercekten zor durumda birakti. yukarida yazildigi gibi; artik mikrofon var, birsey gördüysen hakeme söylersin, öyle cirpinmazsin.