Ana Menü

Altın Kurallar..

Başlatan Adriano, Mart 08, 2008, 11:15:05

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Adriano

Beşiktaş 4 yıl sonra liderlik koltuğuna oturmanın keyfini yaşarken, teknik kadro ve futbolcular şampiyonluk için kenetlendiler. Başkan Yıldırım Demirören camianın birlik sergilemesi, takımın da kalan 10 maça final gözüyle bakması için bir dizi kurallar getirdi. Takımı motive etmek için elinden geleni yapan Demirören, takım posterini çektirerek şu mesajı verdi: "Bu fotoğrafı şampiyonluk kupasıyla süsleyelim. Bunun için herkes üzerine düşeni yapsın. Her maça final havasıyla çıkalım. Bu konuda yönetim olarak yanınızdayız" dedi. Siyah beyazlı yönetim ile teknik kadro arasında da özel bir toplantı yapıldı ve bazı kararlar alındı:

1-Kaptanlar ile takımın tecrübeli futbolcuları yaş ortalaması düşük genç oyunculara şampiyonluk stresini kaldırabilmeleri için yardımcı olacak.
2- Her maç ayrı konsantrasyon sağlanacak. Yedek kalan, moralsiz olan oyuncuların moralleri düzeltilecek. Her türlü sorunlarıyla ilgilenilecek.
3- Teknik kadro mesaisini 24 saate yayacak. İdmanlarda ekip ruhunu artırıcı çalışmalar yapılacak.
4-Camiada yönetim birlik bütünlüğü sağlayacak. Şampiyonluk hedefine camianın da konsatre olması sağlanacak. Bu konuda üst düzey toplantılar, yemekler organize edilecek.
5- Medya ile ölçülü bir iletişim stratejisi uygulanacak. Şampiyonluk yarışında sorun olabilecek diyaloglardan uzak durulacak. Sınırlı röportaj ve konuşma sağlanacak. Özellikle yönetim kurulu üyeleri takımla, hocayla ilgili motivasyonu bozucu açıklamalardan uzak tutulacak.

Kaynak: Sabah
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

Non Mollare Mai

Nefes alışım zorlaştı birden :)
Allah'tan yaşımız genç. Yoksa bu heyecana gelemezdim.
edit

ZeMaHŞeR

Alıntı Yap3- Teknik kadro mesaisini 24 saate yayacak. İdmanlarda ekip ruhunu artırıcı çalışmalar yapılacak.

bu güzel işte...
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

erdinc1926

K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

erdibatmaz

biz daha bunları yapamıyorsak bırakalım zaten :D
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

Kralkartal21

Bu kalan son 9 haftada Taraftara açık bir antreman yapılmalı futbolculara sonuna kadar yanlarında olduğumuzu göstermeliyiz.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

keskinli

medyayla tüm iliskileri kesin
ne tv seyrettirin sporculara ne de gazete okutun,ne röpörtaj versinler nede demec
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin