Ana Menü

Kovulana Dek Beşiktaştayım

Başlatan kartalpenchesi, Mart 07, 2008, 13:08:43

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kartalpenchesi

F.Bahçe ve G.Saray da iyi ama şampiyonluğun en güçlü adayı biziz. Gönderilmediğim sürece ayrılmam".

Fransız takımlarının gündeminden düşmeyen Bobo, şampiyonluk yaşamadan Beşiktaş'tan ayrılmayacağını söyledi. futbolplus'a yaptığı açıklamada siyah-beyazlı takımda çok mutlu olduğunu vurgulayan Brezilyalı yıldız, "Şu an için tekliflerin hiçbir önemi yok. Tek düşüncem Beşiktaş'ın şampiyonluğu. Bu sezon zirvenin 
en güçlü adayı biziz. F.Bahçe ve G.Saray'ın da kadroları iyi. Ama biz daha güçlüyüz. Kritik maçların İnönü'de olması da bizim için avantaj" ifadelerini kullandı.

İSTANBUL HARİKA
En büyük hayalinin geçen ay ilk kez davet edildiği Brezilya Milli Takımı'nın değişmez oyuncuları arasına girmek olduğunu dile getiren sambacı, "O havayı solumak bile çok önemli. Brezilya Milli Takımı rüya gibi bir şey" yorumunu yaptı. Bobo, sözlerini şöyle sürdürdü: "Türkiye çok güzel bir ülke. İstanbul muhteşem bir şehir. Taraftar tek kelimeyle mükemmel. Yönetim göndermeden Beşiktaş'tan ayrılmam.

kaynak; Fotomaç
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

Kralkartal21

İşte gerçek Beşiktaşlılardan biri BOBO :alkis
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

beckyZWICKY

en fazla sempati duyduğum bi kaç oyuncudan biri.. HELAL SANA BOBO KRAL
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

SercanBjk

Seni kovanı bizde kovarız Bobo,bizde kalmak istediğin sürece seni kimse yollayamaz Beşiktaş`tan seviyoruz seni seviyoruz.

pakito14

Sonunda NOUMA olmayan PASCAL üçgeninden kimseye hayır gelmez!..

Non Mollare Mai

Fotomaç yazınca inanasım gelmiyor.

Umarım kalır ve faydalı olur.
Ama şu an için bir süre yedek oturacak gibi.
edit

KeePSaKe

BOBOOOOOOOOOO BOBOOOOOOOOOOOOOO BOBOOOOOOOOOOOOOO BOBOOOOOOOOOOOO  ;D ;D ;D ;D ;D ;D
 Mesajlarımızı atarken biraz daha ciddi atalım ve FORUM KURALLARINA GÖRE DAVRANALIM forum kurallarına göre büyük harf ile mesaj atmak,konu açmak yasaktır
lütfen daha dikkatli olalım
Since 1903

carlito1903

Bugün galibiyeti getirdi helal olsun ona ama ben hiç bi zaman futbolcuların bu tür laflarına inanmadım inanmamda kim söylerse söylesin...

Onur*

duymadığım kalmadı; kalmayanı duydum aklım almadı..!

pakito14

Alıntı yapılan: carlito1903 - Mart 07, 2008, 23:09:01
Bugün galibiyeti getirdi helal olsun ona ama ben hiç bi zaman futbolcuların bu tür laflarına inanmadım inanmamda kim söylerse söylesin...

golu attıktan sonra bjk armasına nasıl yumruğunu vurdu görmedinizmi ! bu adam beyaz pascal olucak bence
Sonunda NOUMA olmayan PASCAL üçgeninden kimseye hayır gelmez!..

carlito1903

Alıntı yapılan: pakito14 - Mart 07, 2008, 23:16:28
Alıntı yapılan: carlito1903 - Mart 07, 2008, 23:09:01

golu attıktan sonra bjk armasına nasıl yumruğunu vurdu görmedinizmi ! bu adam beyaz pascal olucak bence

Benim lafım sadece Bobo ya yönelik değil tüm topçulara, yoksa biz ne adamlar gördük armayı öpen, kovsalar gitmem diyen...

levent1903

gercekten kendi agizindan ciktiysa bu laflar -- helal olsun derim
bizde seni bagrimiza basariz BoBO
Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş.
Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.

Guti ORÇ.

Yürü be BOBO!! helal olsun..

ZeMaHŞeR

aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

SATUKBLADE

2. tümer metin dönemi yaşanır o zaman yakında ;)