Ana Menü

Iki özel kisiye, iki özel mesajim var !

Başlatan [KralKartal], Mart 05, 2008, 14:37:42

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

İKİ ÖZEL KİŞİYE İKİ ÖZELE MESAJIM VAR
KAZIM KANAT
02.03.2008

Hatırlatmanın zamanı geldi!...
Sezon başından bu yana şunun altını ısrarla çizdim; Beşiktaş Türkiye'nin en kaliteli takımı!..
Sonra da şunda ısrar ettim;
Eğer; Beşiktaş Başkanı Sayın Demirören ve menecer Engin Ertuğrul Saglam'a müdahale etmezse Beşiktaş şampiyon olur.
Önce şu sorunun cevabını vereyim;
Beşiktaş'ın kaliteli oyuncu sayısına bakın. İşte Beşiktaş'ı en güçlü yapan olay bu.
Örnek;
Alex yoksa Fenerbahçe yok.
Lincoln veya Arda Turan'a yoksa Galatasaray'da yok.
Yani şunu diyorum;
Fenerbahçe'de 1 (bir), Galatasaray'da 2 (iki) oyun kurucu ve lider oyuncu varken bakın Beşiktaş'ta kaç tane var:
Delgado harika...
Tello mükemmel...
Ricardinho her zaman büyük oyuncu.
Serdar Özkan o bölgenin geleceği.
Hatta; Aydın Karabulut bile var...

ŞAMPİYON OLUR MU?
Elbette; Beşiktaş şampiyon olur mu?
Bu sorunun cevabını verirken Galatasaray galibiyeti sonrasında bunları yazdığım sanılmasın.
Önce;
Fenerbahçe'ye bakıyorum.
Sonra;
Galatasaray'a bakıyorum;
Elbette;
Göz ucuyla da Sivasspor'a bakıyorum.
Sonra da şu analizi yapıyorum;
Beşiktaş'a güvenmek ve inanmak için çok nedenim var.
Bütün bunları yazdıktan sonra başta yazdıklarımı tekrar gündeme getiriyorum; Yazdıklarımın da içini açıyorum.
Yani iki özel kişiye iki özel mesaj yolluyorum:
Birincisi Sayın Başkan Demirören'e;
- 3 gün önce Rize maçında soyunma odasına inip hakaret ettigin bu futbolcular şimdi Galatasaray'ı yenip 137 hafta sonra lider oldular. Şimdi soyunma odasına inip niye tebrik etmiyorsun!!!
İkincisi bay Sinan Engin'e;
- Ertuğrul Saglam'ın daha rahat çalışması için (kafasının karışmaması için) ne gerekiyorsa yap. Yani işini yap. Gereksiz sorun yaratma...
Son söz; Beşiktaş taraftarı yine büyüklüğünü belgeledi. Öyle bir tavır koydular ki o yüce duyguya (Türkiye sevgisine) tüm stadı ortak ettiler. Bu olaya içtenlikle katılan Galatasaray taraftarına da teşekkür ederim.
KAZIM KANAT
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

carlito1903

İkincisi bay Sinan Engin'e;
- Ertuğrul Saglam'ın daha rahat çalışması için (kafasının karışmaması için) ne gerekiyorsa yap. Yani işini yap. Gereksiz sorun yaratma...

İşte bunun olacağına hiç ihtimal vermiyorum ben...

Anarchy*

Kazım Kanat ıyı demıs.
Kı Burak'ın dedıgı gıbı Sınan Engın Herseyın aLtından cıkıyor.
Erturrul Hoca'dan daha on pLanda..

keskinli

kazim kanata ne olduda bu kadar inaniyor sampiyonluga?
:)
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

onaT

güzel bir yazı bence fenerli ve gsliler okumalı belki de asıl...

Non Mollare Mai

Kazım Kanat sene başından beri diyor Beşiktaş şampiyon olacak diye.
Yazdıkları insanı heyecanlandırmıyor değil hani.
edit

Guti ORÇ.

Alıntı yapılan: Smyrnian Senna - Mart 05, 2008, 22:18:25
Kazım Kanat sene başından beri diyor Beşiktaş şampiyon olacak diye.
Yazdıkları insanı heyecanlandırmıyor değil hani.

Sene başından beri şammpiyonluğa inananlardan bir o foruma koyulan yazılarının hepsini okudum nerdeyse hepsindede bunu belirtmiş helal olsun..

pascalyptica

Kazım Kanat gese maçından sonra soyunma odasında mıymış da hesap soruyo neden inmedin soyunma odasına diye??

Alıntı yapılan: KRaL'KaRTaL - Mart 05, 2008, 14:37:42
Birincisi Sayın Başkan Demirören'e;
- 3 gün önce Rize maçında soyunma odasına inip hakaret ettigin bu futbolcular şimdi Galatasaray'ı yenip 137 hafta sonra lider oldular. Şimdi soyunma odasına inip niye tebrik etmiyorsun!!!
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

eRe

işte ınmedıgı ıcın hesap soruyo ya nıye ınmıyosun dıye
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

pascalyptica

tamam orasını anladım da.. nerden biliyo ki inmediğini?? kendisi soyunma odasında mıymış??

Alıntı yapılan: eRe - Mart 06, 2008, 02:03:06
işte ınmedıgı ıcın hesap soruyo ya nıye ınmıyosun dıye
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

TurkishTank

belki inmis belki inmemis, KK'nin burdaki konusu baskan'i elestirmek... ki biz dahil herkes elestiriyor...

Kazim Kanat'i televizyonda hic izlemiyorum, cunku herkez orda show amacli konusuyor...ama yazilarini her hafta okurum, biliyomki dusunup bisiler yazmistir...
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

NoPasaran

Kazım Kanat'ın çok iyi bir yorumcu olduğunu inanmıyorum, halende inanmıyorum..

Hiç bir yazısınıda okumuyorum ne yalan konuşayım..

Sinan Engin konusunda bence gereksiz konuşan şu an kendisi :) Bu takım 100.yılından sonra yine aynı noktalara gelmek üzereyse kovulması gündeme gelen Sağlamdan sonra takım bu duruma geldiyse Sinan Engin'inde hakkını teslim etmek lazım bence..

Başkan Demirören iyi bir başkan değil bunu hepimiz biliyoruz ancak bunun yeri ve zamanı değil be Kazım abi...
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

SercanBjk

Yönetim kısmı önemli Sinan Engin zaten işini en iyi şekilde yapıyor bence. Bundan sonra basının da pof poflamasıyla,hakemler üzerimize gelecektir,masa başında bizans oyununa baş vuranlar yine bu yolu seçeceklerdir,Beşiktaş`ın masa başında hakkının korunması ve iyi temsil edilmesi gerekiyor. Son Gs maçındaki hakemi gördükten sonra buna biraz daha inanıyorum.

Gelelim Sinan Engin konusuna...

Sinan Engin 100.yılda Menajer Beşiktaş şampiyon. Bunun üstünden  büyük badireler atmalatmış lider bile olamamış Beşiktaş`ta yine Sinan Engin menajer ve Beşiktaş lider,şampiyonluğa koşuyor. Sinan Engin`e haksızlık etmeyelim.

Kazım Kanat bazen çok güzel yazılar yaza biliyor bazende saçmalıyor,böyle idare edicez artık bu adamı yapılacak bişey yok,ama baltalama Kazım Kanat,Beşiktaş`ın projelerine destek ol Kazım Kanat,yönetimi sevmiyorsun diye,muhalefet olucam diye Beşiktaş`ın yolunu kesme Kazım Kanat,bizde sevmiyoruz bu yönetimi istemiyoruzda,ama saygı duyup Beşiktaş`ın yönetimidir diyor ve bu yolda en azından şimdilik susuyoruz Kazım Kanat.!!!

[KralKartal]

100.yil kadrosuna bakarsaniz neden sampiyon oldugumuz belli olur
+ LUCE faktöru...Sinan Engin faktorune kadar burda etkili oldu bilemem..

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

mdc

Futbol takımlarının yıldız sayılabilecek oyuncularının performasına bakıp yorum yapmak çok saçma geliyor.

Alex yok diye Fenerbahçeyi silmek,
Arda yok diye Galatasarayı silmek

çok yanlış.

Sayın Kazım Kanat yine taraftara hoş görünme çabalarında...

Öyle bir zamana girdik ki

Delgado,Rico,Serdar,Tello ve bilimum kilit oyuncuları övmekten çok,

Sorunlu gözüken mevkilere dikkat çekmesi daha faydalı olacaktır.
HAYATTA BEŞİKTAŞ