Ana Menü

Bobo forma istiyor

Başlatan [KralKartal], Mart 05, 2008, 14:31:42

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Bobo forma istiyor

Beşiktaş'ın, ligin 21. haftasında Kayserispor ile oynayacağı maç öncesi sakatlanan ve 4'ü lig, 1' Fortis Türkiye Kupası olmak üzere maçta takımını yalnız bırakan Brezilyalı yıldızı Bobo, sakatlıktan kurtulmuş olmanın mutluluğunu yaşıyor. İki gündür takımla idmana çıkan ve hırsıyla göz dolduran genç futbolcunun cuma günü oynanacak G.Birliği maçı kadrosuna alınacağı açıklandı.

Yedek kalabilir

Ertuğrul Sağlam'ın, Bobo'yu cuma günü oynanacak Gençlerbirliği maçında yedek soyundurması beklenirken, Filip Holosko'yu sağ kanata çekip ileri ikilide Nobre ile Bobo'ya şans verme ihtimalinin de olduğu öğrenildi. Brezilyalı oyuncu, bu sezon ligde 17 maçta forma giyip 8 gol atmıştı.

Kaynak: Sabah
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

pascalyptica

ilerde çok çetin bi forma savaşı olacak.. umarım bunu chelsea, real madrid gibi lehimize kullanabiliriz..
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

salvador

yani hazır formda bir bobo ya yok demek olmaz ha bu kadar iyide oynayan bir takım var forvette bozmakta olmaz artık bakalım ertugrul ne yapacak kadro nasıl olusturacak
www.cansuyu.biz/forum/index.php

sizleride bekleriz...

alper_1903

Holoskoyu deniyebilir sag acikta
bobo ve nobre de forvet iyi olur
bobo eger devamli kötü performans sergilerse bir kac hafta sag acikta s.özkan forvettede nobre holosko oynar
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

carlito1903

Bobo daha yeni çıktı sakatlıktan hemen ilk 11 e almaz hoca büyük ihtimalle, zaten şuan da ileri ikilimiz formda bozmaya gerek yok...

Anarchy*

Suan ki durumda oynaması cok zor..
ForvetLer her hafta goL atıyor bos gecmıyorLar..
Uyum ıcınde ıkısıde..
ILerkı zamanLarda beLkı..

keskinli

biraz zor olacak onun icin formayi yeniden giymek
nobre ve holosko iyi is yapiyor
hocamizin lüks bi problemi var simdi
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

carsi52

Ben oLsam gençLer maçında boboyu oynatmazdım.
HoLosko iLe Nobre çok iyi form yakaLadı.
Bölünür senin için uykular!

pascalyptica

belki barcelona gibi oynatabilir takımı ama onun için de orta sahada çok iyi basmamız lazım..
yani nobre pivot oynar sol çizgide bobo sağ çizgide holosko.. ama o zaman da delgado serbest oynayamaz.. ertuğrul hocanın işi zor.. hayırlısı :)
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

CHEm !

Kara Kartal'ın genç golcüsü Bobo'ya, forvetteki diğer isimlerin son dönemde yakaladıkları çıkış nedeniyle kulübe yolu göründü.

Sırasını bekleyecek
Beşiktaş'ta forvetler arasında yaşanan rekabet, Bobo'yu yedek kulübesine doğru gönderdi. Nobre ve Holosko'nun son haftalarda gösterdikleri yüksek performans nedeniyle, iyileşen Bobo'nun bu hafta da forma giymesi zor.

Forvet değişmiyor
Sakatlığı nedeniyle bir süredir takımdan ayrı kalan Brezilyalı
yıldızın, G.Birliği maçında da ilk 11'de yer bulamayacağı ve maça kulübede başlayacağı öğrenildi. Ertuğrul Sağlam ileride Nobre- Holosko ikilisine şans verecek.
Allah kitap Beşiktaş

salvador

bencede hemen oynaması yeni sakatlıktan cıktı maçın durumuna göre oyuna alsın çünkü haftaya TS maçı var lazım olacak bize
www.cansuyu.biz/forum/index.php

sizleride bekleriz...

NoPasaran

Şu an elbette yedek bekleyecek sakatlık sonrası ancak bu takımda boboya forma vermeyen hocayı bu taraftar yeri gelir asar, buda bilinsin..

Hep dedim yine diyorum...Bu takımın en iyi forveti BOBO
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Bobo oynar herturlu... yani BOBO'nun klasi farkli, o bir ayri dunya....

Dahada iyi olacak....

Kralkartal21

Bence şuan oynamaması daha iyi olur.Ama gençlerbirliği maçında ben oynamasına kesin gözüyle bakıyorum.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

[KralKartal]

Gencler macinda sanirsam 2ci yari oyuna girer, ki en dogrusuda bu
sonra ilk 11de baslar