Ana Menü

Beşiktaş'a üzücü haber!

Başlatan eRe, Mart 05, 2008, 13:30:33

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

Beşiktaş, Süper Lig'de Cuma günü oynayacağı Gençlerbirliği maçının hazırlıklarını bugün yaptığı tek antrenmanla sürdürdü.

Nevzat Demir Tesisleri'nde teknik direktör Ertuğrul Sağlam yönetiminde gerçekleştirilen antrenmana sakatlıkları süren Cisse, Gordon Schildenfeld, Serdar Kurtuluş ve İbrahim Kaş katılmadı.

Sakat futbolculardan Gordon Schildenfeld'in yarın, Serdar Kurtuluş'in ise iki gün içinde takımla birlikte çalışmalara başlayabileceği öğrenildi. Son oynanan Galatasaray maçında sakatlanan İbrahim Kaş'ın sağ üst adelesinde yırtık tespit edildiği ve 4 hafta sahalardan uzak kalacağı açıklandı. Bu arada yarın takımla çalışmalara başlayacak olan Gordon'un ise, hastanede süren tedavasinin sona erdiği ve sağ gözünde yaşadığı rahatsızlığın ciddi boyutlarda olmadığı tespit edildi.

Siyah-beyazlı futbolcular derbi galibiyetinin verdiği moralle bugün oldukça neşeli bir antrenman geçirdiler. Kondisyon çalışmasıyla başlayan günün tek antrenmanı 4 grup halinde oynanan ayak tenisi ile sona erdi. Özellikle İbrahim Toraman, Holosko ve Ethem'in oluşturduğu takımla Tello, Delgado ve Baki Mercimek'ten kurulu ekibin yaptığı ayak tenisi maçını neşeli anlara sahne oldu. Oyunu kazanan Delgado'nun takımı, galibiyeti diğer arkadaşlarıyla şakalaşarak kutladılar.

Öte yandan Başkan Yıldırım Demirören de son dönemde olduğu gibi yine antrenman sahasına gelerek futbolcuların çalışmasını yakından takip etti.

Kaynak : DHA
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

salvador

sakatlar bizim basımızın belası oldu
www.cansuyu.biz/forum/index.php

sizleride bekleriz...

pascalyptica

hakem maçta zaman geçiriyo diye sarı kart göstermişti ibrahim kaş'a.. doktor raporunu alıp suratına çarpmak lazım  :oklava
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

canavar_bjk

takım cok iyi moraller yüksek hep böle olur inşallah
BEŞİKTAŞ(K)
Biz Bu Lig İçin Fazla ŞEREFLİ yiz

Şerefimizle Oynar Hakkımızla Kazanırız ulan

Anarchy*

Cok sakatımız var.
Umarım en kısa zamanda duzeLırLer..
Tam kadro oynayabıLırsek kımse onumuzde duramaz :)

tugrulsonmez_

kısıtlı kadroya rağmen şampiyonluğa emin adımlarla yürüyoruz. cisse ve s.kurtuluş iyileştiklerinde bizi kimse tutamaz.

keskinli

bi haftada sakat haberi olmadan gecse ne olur
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Kralkartal21

Ya artık zorlu bir dönemeçe giriyoruz oyuncularımızın kendine biraz daha dikkat etmesi gerekir.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

carsi52

Bu ne şanssızLıktır kardeşim ya.
Herkes sakatLanıyo.
Bölünür senin için uykular!

SercanBjk

Sakatlıklara bakıyorum hep adaleden sakatlanıyor oyuncularımız ve bizim bi kondisyonerimiz yok. Ertuğrul Hocayı ne taktik ne kurduğu kadrodan dolayı eleştirmedim,ama bu konuda eleştiririm. Sen Teknik Direktörsün kondisyoner değil,bu takıma neden kondisyoner almazsın,bu kadar sakatlıklarla boğuşan takım ben görmedim.Ligin ilk yarısı yoğun maç trafiğinden diyorduk,peki şimdi neden,bir tek lig kalmış haftadan haftaya maç yapıyoruz,kısacası bu takıma kondisyoner şart.

KeePSaKe

1 günde tam kadro çıksak şaşırıcam valla
Since 1903

ilhan mansız_melis

moralimiz yüksek sakatlıklar vız gelir tırıs gider
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Rammos

Artık sakat makat farketmez her maçı alacaz allahın izniyle..
FANATİK GAZETESİ ALMA ALDIRMA!!   Black/white