Ana Menü

Ne o Rico Paşa, mutlu değilmisin?

Başlatan NoPasaran, Mart 04, 2008, 14:38:25

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

aquilas

onca hakem hatasına onca haksızlığa rağmen onca sakat futbolcumuza rağmen yani kısacası bu kadar olumsuzluklara rağmen lideriz sanırım birilerinin yine bi tarafları tutuştu artık heryerden saldırırlar ne yakalarız diye

onaT

bence montaj değil ama o anlık bir önüne bakmış o "haberci"de prim için çekmiş.
bırakalım beyler hatırlamıyormusunuz gaziantep maçında teknik direktör gibi takımı yandan yönetti, ne kadar hırslıydı girdi depar attı gol attı.
bahsi geçmesi bile hata bence.

cassa23

salvador

Alıntı yapılan: KRaL'KaRTaL - Mart 04, 2008, 15:54:59
RICO neden mutsuz olsun? Zaten ya Rico'ya yada Delgadoya hep yulendiler durdular,
nedense hep besiktasin 10 numarasi olan oyuncularla ugrastilar,
Sergen gelir, ona satasirlar, delgadoya, sonra ricoya anlam veremiyorum..
Belki OYNAMAK istiyor, bu Foto ANI bir resim, ondan sonra sevinmedigi ne maglum?
Ayrica resimdende pek NET belli olmuyor....

kısa ve net.
www.cansuyu.biz/forum/index.php

sizleride bekleriz...

[KralKartal]

sampiyonluk yolunda, Rico'yada digerlerinede ihtiyaci var Besiktasin,
delgado kötü oynadiginda veya sakatlandiginda, cezali oldugunda,
akila hemen RICO gelmiyor mu, peki Rico olmazsa kim gelecek akila?

Rico iyi oyuncu, yetenegini gostersin yeterki... bir kac macta gosterse bile yeter,
sampiyonluk her mac önemli cunki
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

pascalyptica

her kelimesine katılıyorum.. basın saolsun gündemi değiştirmek için cımbızla kare çekip önümüze koyuyor..

Alıntı yapılan: KRaL'KaRTaL - Mart 05, 2008, 14:35:02
sampiyonluk yolunda, Rico'yada digerlerinede ihtiyaci var Besiktasin,
delgado kötü oynadiginda veya sakatlandiginda, cezali oldugunda,
akila hemen RICO gelmiyor mu, peki Rico olmazsa kim gelecek akila?

Rico iyi oyuncu, yetenegini gostersin yeterki... bir kac macta gosterse bile yeter,
sampiyonluk her mac önemli cunki
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

erasca

biz hala daha ricoyla delgadoyla uğraşalım...takım fb li we gslilerle dolduruluo...bu durumda takımda Beşiktaş ruhu nasıl olsun ki?ruh olmazsa sewiçleri de ruhsuz olur...en önemli maçlarda yaptığı hatalarla rüştü...geldiinden beri ne yaptığı belli olmayan mehmet yozgatlı efendi...beşiktaş ta ikinci yarı ne kadar ii olsada 2 sene sadece oturan nobre...Beşiktaşa gelmeden önce her Beşiktaş maşında bize söven Ali Tandoğan...Ben bu adamlara güvenmiyorum...Şampiyon olsak da bu adamları içime sindiremicem...

dgkn1903

saçmalık bence kendınızı onun yerıne koysanıza dunya yıldızısınız ama orta sahada ali tandogan oynuyo siz yedeksınız bende olsam bende boyle bı suratla olurdum o kulubede rico oynarkenkı gol oldugunda bıde bakın bakım nası sevınıyo
yeteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer
yeter ulaN

TurkishTank

rico niye mutlu olmasin yaa...lideriz istee
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

CHEm !

G.Saray zaferine sevinmediği için eleştirilen Brezilyalı yıldıza sahip çıkan kaptan, "Yedek kalmak her oyuncuyu üzer" dedi

Rico'ya kefilim

G.Saray zaferine sevinmediği için eleştirilen Brezilyalı yıldıza sahip çıkan kaptan, "Yedek kalmak her oyuncuyu üzer" dedi.

Kol kanat gerdi
Sezonun ilk yarısında büyük sıkıntılar yaşayan Nobre'ye büyük destek veren kaptan İbrahim Üzülmez, şimdi de Ricardinho'ya kol kanat gerdi. G.Saray zaferi sonrası tüm takımın büyük sevinç yaşadığı esnada tepkisiz kaldığı için eleştiri oklarının hedefi haline gelen sambacıya kefil olduğunu belirten tecrübeli futbolcu, "Kulübede
olduğu için burukluk yaşaması normal. Altında bir şey aranmamalı" dedi.

2-3 maçtır iyiydi
Kaptan, sözlerini şöyle sürdürdü: "Kadroda 24-25 kişi var. Ama sahaya 11 kişi çıkıyor. Ricardinho kalitesinde bir oyuncunun yedek kaldığı için üzgün olması çok doğal. Onun sahada ne yaptığına bakmak gerek. Forma giydiği son 2-3 maçta son derece etkiliydi. Ligin bitimine sadece 10 hafta kaldı. Bu kritik süreçte Beşiktaş'a önemli katkılar sağlayacağından kuşkum yok. Ben ona kefilim."
Fatih DOĞAN
Allah kitap Beşiktaş

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

SercanBjk

Bu habere normalde inanmazdım,ama gördüğüm resim gerçekten beni çok şaşırttı yüzünde bi tebbesüm bile yok. Yedek kalmak her oyuncuyu üze bilir özellikle böyle maçlarda ama sevinmiyorsa gelen bu galibiyete takımdan kopuk yaşadığını ve Beşiktaş`ı kafasında bitirdiğinin göstergesidir. Kimseyi zorla tutmuyoruzki bu takımda,gitmek istiyorsa sene sonu şartları kabul eder ve gider,kimse Beşiktaş`tan üstün değildir.