Ana Menü

Yıllar Sonra Keyıfle Gazete okumak

Başlatan ata vicente, Mart 03, 2008, 13:23:02

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Beşikaş kötü oynuyomuş, Beşikta şuymuş buymuş :)

Hani okulda size serseri derlerde, okulun en güzel kızını kolunuza takarsınız ya :)

Aynen öle işte

Teşekkürler Siyah Beyaz yürekliler
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

aquilas

ya kızmayın amasanki biz bu liderliği fazla abartmadık mı daha çok zor maçlarımız var tamam hakkımız sevinmek onca uzun süre lider olamadık ama beşiktaşa yakışmayan zaten onca uzun süre lider olamamak ama inşallah sezon sonunda lider olarak bitiririz ve o zaman yıkarız ortalığı

onaT

bence bunu içten içe yaşayıp, biraz da alışkanlıkmış gibi gösterelim.
çok da yalan olmaz ne olsa BEŞİKTAŞLIYIZ.

SercanBjk

Beşiktaş`lı gazete okumamalı konu güzel başlık işi bozuyor. Basının ne kadar kukla,satılmış olduğunu biliyoruz hala gazetemi okuyoruz. Kaldıki sadece Pazartesi bundan bahsedildi salı çarşamba ve perşembe yani bu gün gazetelerde tek takım var oda Fenerbahçe. Bunu yazdığım yazıda detayları ile anlattım ( REZİL BASIN ) basın rezildir Beşiktaş`lı gazete okumamalı düşmanlarına ekmek vermemelidir.

Anarchy*

Harıka bı duyguydu..
Allah tamamına erdırsın :)

ata vicente

Alıntı yapılan: SercanBjk - Mart 06, 2008, 17:23:43
Beşiktaş`lı gazete okumamalı konu güzel başlık işi bozuyor. Basının ne kadar kukla,satılmış olduğunu biliyoruz hala gazetemi okuyoruz. Kaldıki sadece Pazartesi bundan bahsedildi salı çarşamba ve perşembe yani bu gün gazetelerde tek takım var oda Fenerbahçe. Bunu yazdığım yazıda detayları ile anlattım ( REZİL BASIN ) basın rezildir Beşiktaş`lı gazete okumamalı düşmanlarına ekmek vermemelidir.
Ben senın yerınde olsam yazdıklarımı bırdaha okurum <besıktas taraftarı once mantıgını kullanmayı bılmelı nedemek gazete okumamlı???
Konuyu saptırma rant yapma!!!

lambkuzu

Alıntı yapılan: SercanBjk - Mart 06, 2008, 17:23:43
evet haklısın internetten takip edilse daha iyi olur mutluluğumuzu kendi içimizde yaşamalıyız.
Hayatı süsledik izharı ittihatla bugün,
Yolunda gençliğin ulvi değil miydi birleşmek.
Sebatı bayrağımız yaptık, i'tilamız için
Neticesiz ve boş olmaz sebatla hiçbir emek.
Dakikalar bize bir nağbe nişad olsun.
Kulübümüzde müceddet nücumu mevc vursun

ilhan mansız_melis

valla ben de çok uzun bir aradan sonra bu kadar zevkle okudum gazeteleri ve lider olduk diye 5 tane gazete aldım:)
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.