Ana Menü

"Şampiyonluğu istiyoruz"

Başlatan [KralKartal], Mart 03, 2008, 12:49:09

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

"Şampiyonluğu istiyoruz"

Turkcell Süper Lig'in 24. haftasındaki derbi mücadelesinde Beşiktaş, kendi sahasında ezeli rakibi Galatasaray'ı 1-0 yenerek, ligde 138 hafta sonra liderliğe yükseldi.
Siyah-beyazlı futbolculardan İbrahim Toraman, Galatasaray galibiyetiyle uzun bir aradan sonra liderliğe yükseldikleri için çok mutlu olduklarını belirterek, "Galatasaray karşısında takım olarak iyi mücadele ettik, liderliğe oturduk. İyi mücadelemizi her maça yansıtabilirsek, lig sonunda şampiyon olacağımıza inanıyorum. Şampiyon olmayı çok istiyoruz. İnşallah, bunu başaracağız" dedi. İbrahim Toraman, ön liberoda oynamasıyla ilgili olarak da, "Hocam ligin devre arasıyla birlikte antrenmanlarda beni bu bölgede zaman zaman deniyordu. Bu nedenle çok fazla zorluk çekmedim. Bana nerede görev verilirse takımın başarısı için elimden geleni yaparım" şeklinde konuştu.

Kaynak: İHA
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

carlito1903

İşte bu inancı görmek istiyoruz takımda biz, eğer gerçekten inanırlarsa önümüzde kimse duramaz zaten...

ZeMaHŞeR

bu sene şampiyon görelim sizi
ölmeden mezara koymayın bizi
korkutmaz bizleri MUSALLA TAŞı
ölümüne seviyoruz biz Beşiktaş'ı...
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

onaT

Ertuğrul Sağlam doğru seçim.

pascalyptica

hadi be kartalım.. şampiyon olun da sevinçten ağlatın bizi  :46
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

Anarchy*

Benım haLa ınancım tam..
Bu takım sampıyon oLacak..
Haydı KartaL yurekLıLer..

Sampıyon Besıktas'ım ne ıstersen ıste benden !

keskinli

bizde cok istiyoruz
ama en cok istedigimiz tüm maclara ayni hirsla cikmaniz
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

SercanBjk

Toraman gerçekten iyi mücadele etti elinden geleni yaptı,alkışı hak etti. İnancın bi göstergesini yaşadık Galatasaray maçında taraftarıyla bütünleştiği zaman nu takımın önünde kimse duramaz bunu gördük,şampiyon olacağız inşallah bu yolda devam...