Ana Menü

Nobre'ye özel prim!

Başlatan eRe, Mart 03, 2008, 12:22:16

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pascalyptica

gereksiz ya da değil bunu ben bilemem ama beşiktaşta da yapılan bu real madridde de riverplatete de.. yani futbolun olmazsa olmazları arasında artık.. sonuçta futbol endüstriyelleşti istesek de istemesek de..
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

aquilas

prim sadece nobre değil bütün takıma bile olmasına karşıyım o kadar süreden sonra lider olmak güzel ama bizde çok çektik 137 hafta hele bi şampiyon olsunlar alsınlar primlerini ne gerek var ki

pascalyptica

yapmayın arkadaşlar markette satış elemanı olsanız ayda belli bi satış yaparsanız prim alıyosunuz bunu neden tuhaf gördünüz onu anlamadım..
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

dry_1903

Gol attı diye kişiye özel prim verilcekse çok yanlış bir düşünce.
O topun Nobre'nin ayağına gelmesini sağlayan futbolcular ne olacak?
Ve bu durum takımda huzursuzluklara sebep olmayacak mı?
Pas vermek yerine sırf prim almak için kendisi gol atmaya çalışan oyuncalar olmayacak mı?

Prim verilebilir ama bu kişiye özel olmamalı ya da sezon sonu KRaL'KaRTaL 'da dediği gibi sözleşmeti bittiyse yenilendiğinde bir jest yapılabilir.

Takım oyunun dan bahsediyorsak iyi oynanmayan maçta yenilgi takımın bir başarı kazanılsıysa bu takımın başarısıdır.
Primde kişiye özel değil olmamalıdır..
Hayat sana oLan sevgimi anLatabiLeceğim kadar uzun değiL BeŞiKtAş!

[KralKartal]

Alıntı yapılan: pascalyptica - Mart 04, 2008, 01:07:32
yapmayın arkadaşlar markette satış elemanı olsanız ayda belli bi satış yaparsanız prim alıyosunuz bunu neden tuhaf gördünüz onu anlamadım..

marketteki prim ile futbol ayni mi?
markette calisanin maasi ile futbolcunun aldigi ucret arasinda
daglar kadar fark yok mu sence?
Futbolcu alir milyon dolarlar, marketci alir bir kac yuz ytl ayda

Not: Burda prime karsi degilim ama dogru yerde ve dogru zamanda verilirse
faydali olur, aksi halde, faydadan cok zarari olur
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

pakito14

maçtan önce takıma özel bi prim verilmeyeceği açıklandı bütün gaztelere !
şimdi nobre çok iyi oynadı yada bir başkası olsaydı yine verilmemesi lazım takımda illaki huzursuzluk çıkacak ben olsaydım o takımda derdim ben boşunamı oynadım aynı teri bende döktüm hani benim primim?? :allaalla
Sonunda NOUMA olmayan PASCAL üçgeninden kimseye hayır gelmez!..

aquilas

kişisel prim çok tehlikeli yahu resmen huzursuzluğa davet milletin ayağımıza sıkması yetmez bide biz kendi ayağımıza sıkıyoz yuh be ne olursa olsun gs maçına lider olduğumuz için belki ufak bi prim ama 137 hafta lider olamamanın acısını çeken taraftar ne olacak saçma sapan bişi bu

onaT

nobre zaten en çok maaş alan 2. veya 3. oyuncu bence gerek yok. ama teknik ekip olur derse çok da karışmamak lazım

keskinli

nobre hakettide,holosko haketmedimi?
ve digerleri onlar oynamadimi?
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

SercanBjk

Zamanında bunu Sinan Engin Sergen`ede yapıyordu,ve o sene 100. yılda Sergen büyük rol oynadı,oyuncular arasında hor görülmezse aslında davranışta bi olumsuzluk yok. Oyuncuların ne düşündüğünüde onlardan iyi bilemeyiz.

Cem Goren

görevi gol atmak olan bi oyuncuya gol attığı için prim vermek cok abes bi davranış
altın kapılarımız kan oldu tayfun