Ana Menü

Gökhan Zan: "Ya Ellerinde Bıçak Olsaydı"

Başlatan Adriano, Şubat 29, 2008, 17:19:30

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Adriano

Beşiktaş defansımızın başarılı isimlerinden Gökhan Zan, İnönü Stadı'nda locadan izlediği Çaykur Rize maçından sonra iki taraftar ile yaşadığı tatsızlık sonrası isyan etti. Locaya giren saldırganlar tarafından tartaklanan milli futbolcunun, kafasının karıştığı ve Beşiktaş'taki geleceğini yeniden gözden geçireceği öğrenildi.

Sezon sonu sözleşmesi biten, fakat ilk tercihinin siyah-beyazlı takımda kalmak olduğunu her fırsatta açıklayan Gökhan Zan'ın psikolojisinin de bozulduğu ve mukavele yenileme konusunda kararsızlık yaşadığı ifade edildi.
Bordeaux kulübünün sezon başında 4 milyon euro teklif ettiği başarılı futbolcu, Milliyet'e yaptığı açıklamada, olayın kendisini çok üzdüğünü söyledi.

Taraftarlarla hiçbir zaman sorun yaşamadığına dikkat çeken yıldız oyuncu, "Bana saldıran iki kişinin elinde bıçak veya jilet olsaydı o zaman ne olacaktı. Allah göstermesin orada ölsem veya yaralansam bunun hesabını hangi vicdan ödeyecek. Ben de maç sonunda elenmemize çok üzüldüm, ancak ben oraya o gün için maç seyretmeye gelmiş bir taraftardım" ifadelerini kullandı.

Saldırganların yakalanmasıyla ilgili yönetimle görüşerek yardım sözü alan Gökhan, kamera görüntülerinden tespit edilmesi halinde bu kişileri mahkemeye vereceğini açıkladı.

'Cam adam' tepkisi

Gökhan Zan, bazı gazetecilerin ve yazarların kendisine 'cam adam' demesinden rahatsızlık duyduğunu da kaydetti.
Birçok takım arkadaşının uzun süredir sakat olduğunu kaydeden tecrübeli oyuncu, "Serdar Kurtuluş, Mehmet Sedef ve Mehmet Yozgatlı aylar süren sakatlıklar yaşadı. Niye kimse onları eleştirmiyor? Niye kimse bunu konuşmuyor. Bobo ısınırken sakatlandı. İyileşti yine sakatlandı. Neden kimse ona cam adam demiyor? Bana bu yakıştırmayı yapanlar benim istatistiklerime baksınlar. İnsanda biraz Allah korkusu olur. Ben maç başına para kazanıyorum ve 20 kişiye bakıyorum. Her maçta oynamayı istemez miyim" diyerek tepkisini dile getirdi.

Kaynak: Milliyet
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

Simurg

bu sabah gazetede okudum.
haklı buluyorum kendisini
bir beşiktaşlıya yakışmadı

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Banucan

yanlız orası saldırıdan önce karıştı
evet taraftarın loca basması iyi bişey değil ama altında bişey yatıyoda olabilir
(taraftara sataşma gibi)çünkü elenmemize rağmen hala orda beşiktaş diye bağırıyorduk
ve birde üst tarafla loca arasında tartışme yaşandığını gördük
o yüzden direk taraftar yada futbolcu suçlamak haksızlık olur diye düşünüyorum
FEDA

carsi52

Her ne oLursa oLsun bu yaptıkLarı çok yanLış birşey.
Bir beşiktaş taraftarına yakışmıyor.
Bölünür senin için uykular!

keskinli

bugün yüzü kizaranlar olmusmudur aceba tribünlerde?
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

pascalyptica

bu yaptıkları terbiyesizlikten öte şerefsizliktir.. gökhan kötü oynayabilir maç kaybettirebilir ama maç satmadıktan sonra böyle birşey yapılamaz!!!

gökhanı en çok eleştirenlerden birisi de benim ama bu yapılan eyleme de ilk karşı çıkan benim..

belki biraz arabesk olacak ama... gökhana kalkan eller kırılsın!..
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

pascalyptica

tabii ki yapılmaz da uç nokta bi olay diye öyle söyledim..

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Mart 03, 2008, 18:12:37
Maç satsa bile yapılamaz!
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

gürol

söylenilenlerin hepsine katılıyorum.askini söyleyen kimse çıkmamış.
gökhan loca basılması olayında haklıdır ama cam eleştrisi hakkındaki eleştrisine katılmıyorum.
gökhan sen arkadalarının arkasından konuşacağına (yok Serdar Kurtuluş, Mehmet Sedef ,Mehmet Yozgatlı da sakatmış ta yok bobo anlamsız sakatlanmış ta.) işine baksın.ben bi zamanında ahmet dursunun stres kırığına sinir oluyordum bide gökhanın omzunun çıkmasına sinir oluyorum.
beşiktaşta kalıp kalmayacağını yeniden gözden geçirecekmiş.
gökhana lafım "göhan eğer seni beşiktaştan daha büyük bir klüb istiyorsa bir saniye bekleme çek git"
hayatında gelip gelebileceğin en büyük takımdasın".bulunduğun takımın örfüne adetine uygun davran arkadaşlarının arkasından atıp tutma.
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/