Ana Menü

Şok! Cisse 6 hafta yok

Başlatan NoPasaran, Şubat 27, 2008, 23:50:32

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Fortis Türkiye Kupası'nda Çaykur Rizespor'a elenen Beşiktaş'a, bir üzüntülü haber de Cisse'den geldi. Çaykur Rizespor maçının ilk yarısında sol bacağından sakatlanarak sahayı sedyeyle terkeden Fransız futbolcunun, hafta sonunda Galatasaray ile yapılacak derbi maçta forma giyemeyeceği bildirildi.

Maç sonrası Özel Acıbadem Hastanesi'nde kontrolden geçen Cisse'nin, sol bacak iç yan bağlarında esneme olduğu saptandı. Galatasaray karşılaşmasında forma giyemeyecek olan Fransız futbolcunun ne zaman sahalara döneceğinin ise yarın yapılacak kontrollerden sonra netlik kazanacağı kaydedildi.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Non Mollare Mai

Bu harbiden kötü oldu. Gel de Koray'ı arama şimdi.
Neyse sahaya yine 11 kişi çıkacağız ve kazanan taraf biz olacağız.
edit

NoPasaran

Kadroyu çok merak ediyorum..

Toramandan sağ bek yaratmak isteyen ertuğrul hoca bakalım şimdi ne yapcak  :allaalla

Ah be Serdar Kurtuluş ah
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CHEm !

bugün rize maçında cisse çıkınca toraman ön libero devam etti bakiyi aldı göbeğe çekti.
sonra ricoyu aldı gordonu çıkardı ricoyu ön liberoya çekip toramanı stoper devam ettirdi.
cisse olmayınca işimiz ciddi anlamda çok zor.
Allah kitap Beşiktaş

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CHEm !

abi sedef sol bek o da oynayamaz.işimiz çok zor rico orada oynayamıyor.
Allah kitap Beşiktaş

NoPasaran

Sedef şu an ön libero oynayabilecek elimizdeki tek kişi
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

çarşı antalya

gökhan zan'ın durumu nasıl? oynayabilecek mi derbide ? eğer o oynarsa gordon ve zan defansta ikili olur stoper toraman olur sağ kanatta kim oynucak o zaman ??? :(:(:(:( şuan çok kısıtlı sayıda oyuncumuz varya.
kış kış cinler kış kış - yallah cinler yallah
öLüMüNe iSyAn...iNaDıNa KaRaKaRTaL....

DIABLO

1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

pascalyptica

ısrarla diyorum ki madem bizim paf takımımız bu kadar iyi.. par takımda 1 tane ön libero yok mu??
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

carlito1903

Devre arasında Korayı gönderip, yerine adam almayan yönetim umarım artık akıllanmıştır...

Bari Fahriyi geri çağırsalardı, en azından adam ön libero...

Derbide Cissesiz işimiz çok zor, umarım kazasız belasız atlatırız ama ben sezon sonuna kadar maçları aman Cisse sakatlanmasın aman cezalı duruma düşmesin diye izliyicem...

TurkishTank

ben burdan soyluyom, onlibero baki veyat toroman oynasin...gobekde gokhan gordon...on libero saglam bi oyuncu oljak..topa basinca ayakta kalan bi oyuncu... keske cisse olsa... onemli degil...alt yapidanda bi oyuncu cikarin yaa...derbi merbi, normal mactan bi farki yok...(cok abartiliyyor)
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

carlito1903

Cisse şoke etti
Beşiktaş'ta Çaykur Rizespor maçında sakatlanan Cisse'nin 6 hafta sahalardan uzak kalacağı açıklandı. Dün oynanan Çaykur Rizespor maçının 13. dakikasında sakatlanarak oyundan çıkan Edouard Cisse'nin bugün yapılan kontrolde sol diz yan bağlarında esneme tespit edildi. Beşiktaş Kulübü sağlık kurulu Fransız futbolcunun 6 hafta sahalardan uzak kalacağını açıkladı.

kaynak: dha

Cissesiz 6 hafta geçmez üstelik bu süreçte gs,ts,fb maçları var.....
Ulan yönetim, şimdi anladınız mı Korayın gidişine neden karşı olduğumuzu...

salvador

allah allah son 2 haftadır cissede düşüş vardı demek bu maçta etki etti topa tam olarak giremiyordu inşallah cabuk iyleşir
www.cansuyu.biz/forum/index.php

sizleride bekleriz...