Ana Menü

Vodafone Arena.. [Ana Konu]

Başlatan BEŞİKTAŞ, Şubat 20, 2008, 11:34:19

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

MeLo

Eğer bu söylenenler yapılırsa,dünyanın sayılı stadlarından birisi olur.Taraftarımız daha da çıldırır artık :)
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

Kartalizmatik

gözlerinizi kapatın ve düşünün...üstü kapalı bir stad...ooOOooo 1 2 3 kartal gol gol gol...peki biz 1 sezon başka stadtamı oynayacağız  ::) ::) :-\
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

bahadıR

ya şöyle stad yıkılmadan son 1 kez daha kapalıya gitmek isterim bea:S
sen yaşarsın bu kalpte artık geriye dönmesende...
ςǿκ کε√díκ طę ∂طí......

onaT

Alıntı yapılan: Kartalizmatik - Şubat 21, 2008, 16:21:07
gözlerinizi kapatın ve düşünün...üstü kapalı bir stad...ooOOooo 1 2 3 kartal gol gol gol...peki biz 1 sezon başka stadtamı oynayacağız  ::) ::) :-\

daha bile fazla en az iki sene ki o da tamamen yıkıp yapılırsa bölüm bölüm fenerin stadı gibi yaplırsa 3-4 sene...

alper_1903

42.000 yeter simdilik
ama yeni bir stad yapiyorsan en az 20 sene orda oyniyacaksin ve bu isler nasil ilerler önümüzudeki senelerde bilinmez belki ilerleyen yillarda daha cok seyirci gelmek ister
burda 20-30 yil sonra olabilecek seyleri konusuyoruz

ondan yani bana 50.000 mesela daha cazip geldi
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

pakito14

Kapalıyı locasız 10-12 bin kişi alıcak şekilde yapsınlar o zaman görün ÇARŞI yı. :ok
Sonunda NOUMA olmayan PASCAL üçgeninden kimseye hayır gelmez!..

Anarchy*

Yonetımın bu kadar yanLısının uzerıne bu stadı yaptırması taraftara kendını affettırmesı ıcın buyuk bır fırsattır bence..
Tabı taraftarın ne dusundugu umurLarındaysa..
Umarım vaatLerı gercekLestırırLer.
Yonetım uyuma Taraftara KuLak ver! :)

Ibrahim51

Insallah gerceklesir bu proje gercekten cok güzel olur
biz kahpe alemlerde ahkam kesenlerden degiliz
biz ne çakir gibi rajon nede polat gibi kafa keseriz
biz ancak sevdigimizi sonuna kadar severiz
cünkü biz BESIKTASLIYIZ !!!

IL Capitano

uzun zamandir bu olay gundemde..heralde bir proje var ortada..
aslinda ben böyle seylere hemen inanmam ama hayirlisi....
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

srkozzi

ya ıns guzel olur ama bız bu satadı dolduramıyoz o dolacakmı pekı??
bızım yenı stadı shaktar doneks ın yenı stadını yapan fırma yapacak suanda shaktara malıyetı 450 mılyon euroyu gectı ama cok guzel aynen portonun dragao stadına benzıyor an field road a benzerse bızım stad guzel olur

carlito1903

Kartal'da Mali Kongre'de ibra edilmeme tehlikesiyle karşı karşıya olan Başkan Demirören, pazar günü BJK İnönü Stadı'nın yeni projesini koz olarak kullanacak..

Beşiktaş'ta gözler hem Denizli maçına çevrildi hem de Pazar günü yapılacak olan Mali Kongre'ye.. İbra edilmeme tehlikesiyle karşı karşıya olan başkan Yıldırım Demirören'in pazar günü en büyük kozu İnönü Stadı projesi olacak. Statla ilgili tüm ayrıntıları kongre üyelerine açıklayacak olan başkan Demirören, destek isteyecek. İbra edilmeme söylentileri için SABAH'a, "Bu tür dedikodular Beşiktaş'a ihanettir. Kulübümüzün markasını zedelemek için elimizden geleni yapmalıyız. Beni ve yönetimimi beğenmeyen varsa da Beşiktaş tüzüğü açıktır. Adaylar ortaya çıkar ve gereken yapılır" diyerek rest çeken Demirören, kongreyle ilgili çalışmalarını büyük ölçüde tamamladı.

DIŞARIDAN GÖRÜLEBİLECEK

Fulya Süleyman Seba projesini de hayata geçiren Yıldırım Demirören, İnönü Stadı projesini de görev süresi içinde bitirip, bir ilke daha imza atmak istiyor. Üstü tamamen kapalı olacak olan yeni İnönü Stadı'nın kapasitesi ise 42 bin olacak. İyi hava şartlarında stadın üstü tamamen açılabilecek. Stadın içi dışarıdan ve gözyüzünden tamamen görülebilecek. Yani tasarımında cam ön planda olacak. Projeye göre, sahanın zemini 40 metre kuzeye doğru çekilip, deniz tarafındaki eski açık tribünün iç tarafına anfi tiyatro yapılacak.

Kaynak:Sabah

eRe

Alıntı yapılan: carlito1903 - Şubat 22, 2008, 10:45:11
Kartal'da Mali Kongre'de ibra edilmeme tehlikesiyle karşı karşıya olan Başkan Demirören, pazar günü BJK İnönü Stadı'nın yeni projesini koz olarak kullanacak..

Beşiktaş'ta gözler hem Denizli maçına çevrildi hem de Pazar günü yapılacak olan Mali Kongre'ye.. İbra edilmeme tehlikesiyle karşı karşıya olan başkan Yıldırım Demirören'in pazar günü en büyük kozu İnönü Stadı projesi olacak. Statla ilgili tüm ayrıntıları kongre üyelerine açıklayacak olan başkan Demirören, destek isteyecek. İbra edilmeme söylentileri için SABAH'a, "Bu tür dedikodular Beşiktaş'a ihanettir. Kulübümüzün markasını zedelemek için elimizden geleni yapmalıyız. Beni ve yönetimimi beğenmeyen varsa da Beşiktaş tüzüğü açıktır. Adaylar ortaya çıkar ve gereken yapılır" diyerek rest çeken Demirören, kongreyle ilgili çalışmalarını büyük ölçüde tamamladı.

DIŞARIDAN GÖRÜLEBİLECEK

Fulya Süleyman Seba projesini de hayata geçiren Yıldırım Demirören, İnönü Stadı projesini de görev süresi içinde bitirip, bir ilke daha imza atmak istiyor. Üstü tamamen kapalı olacak olan yeni İnönü Stadı'nın kapasitesi ise 42 bin olacak. İyi hava şartlarında stadın üstü tamamen açılabilecek. Stadın içi dışarıdan ve gözyüzünden tamamen görülebilecek. Yani tasarımında cam ön planda olacak. Projeye göre, sahanın zemini 40 metre kuzeye doğru çekilip, deniz tarafındaki eski açık tribünün iç tarafına anfi tiyatro yapılacak.

Kaynak:Sabah

guvenemıyorum ne yazık kı duzgun bır ıs cıkaracaklarına ama yaparlarsa anlatıldıgı gıbı cok guzel olur
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

pakito14

pazar günü stadın projesini gösterirlerse hayal kırıklığına uğramamış oluruz!

böyle bir stad olursada kapalıyı;
Alıntı yapılan: pakito14 - Şubat 21, 2008, 20:36:54
locasız 10-12 bin kişi alıcak şekilde yapsınlar o zaman görün ÇARŞI yı. :ok

not: locasız kapalı istiyoruzz!! :hayde
Sonunda NOUMA olmayan PASCAL üçgeninden kimseye hayır gelmez!..

carlito1903

Kapalıya loca yapmazsak nereye yapacağız??
Şu anda kapalı da loca yokmu yani...

CARSI903

Bence dedikleri gibi stadı yaparlar.ben inanıyorum.bu yeni stad muhabbeti durduk yere çıkmış değildir.bugün fanatik gazetesinde yine yazıyordu.belki görmüşsünüzdür yeni stad yapılıcak diye.neyse pazar gününü bekliyoruz.hadi hayırlısı...