Ana Menü

Derbi 2 Mart'ta!

Başlatan [KralKartal], Şubat 19, 2008, 19:00:20

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Futbol Takımımız'ın Turkcell Süper Ligi'nin 24. haftasında Galatasaray ile karşı karşıya geleceği derbi maç 2 Mart Pazar günü saat 19.00'da oynanacak. 
Türkiye Futbol Federasyonu Turkcell Süper Lig'de 24. haftanın programını açıkladı. Ekibimiz, 24. haftada ezeli rakibi Galatasaray ile 2 Mart Pazar günü karşı karşıya gelecek. BJK İnönü Stadı'ndaki derbi maç saat 19.00'da başlayacak.
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

carlito1903

Haftaya İstanbula gidicem,bu maçtan 4 gün önce kupa da Rize maçı var önce ona sonra da bu maça gidicem inşallah :) :)

ilhan mansız_melis

ooo seviyoruz deli gibi yook bu sevginin tarifi
saol...
 Alakasiz mesajlar yazmayalim lutfen !
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Anarchy*

Gunes Dogmuyor,Sabah oLmuyor..
GeLıyoruz !

erdinc1926

dört gözle bekliyoruz gs maçını evimizde kaybetmiyeceğiz,güzel günler göreceğiz güneşli günler

Uyari:Lutfen renkli yazmayalim...
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

dogucann

gs yi mutlaka yenmemiz lazım ve en ufak kötü söz bile sölemeyelim çünkü 2 hafta sonra fenerbahçe derbisi war antikartal federasyon ceza vermeyi 4 gözle bekliyor...

KÜFÜRE KARŞI TAŞ ŞAMPİYON BEŞİKTAŞK

carsi52

Dört gözLe bekLiyoruz bu maçı.
Haydi bastır beşiktaşım koy cimbomboma.
Bölünür senin için uykular!

pakito14

bu maç şampıyonluğumuzu %50 belirleyen maç diyebilirim diğer %50 febe maçı, tek amacımız kazanmak!! ve rahat bir maç seyrettirmeleri lazım bizlere!

haydi bastır şanlı kartalım
fenere cimboma koyalım
anınla şanınla sen yürü
arkanda taraftarın gücü !! :sigara
Sonunda NOUMA olmayan PASCAL üçgeninden kimseye hayır gelmez!..

pascalyptica

aslan avı başlıyor ;)
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

pAscAliAnUmut

Maç doğum günüme denk geliyor ben de maçta İnönü'de olucam inş. takım bana galibiyeti hediye eder
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

besiktas_ulan_41

Arkadaşlar Bi Sorum Olucaktı Ya...Ben Kocaeliden Maça Geleceğim İçin Bu Maçın Biletleri Ne Zaman Satışa Çıkar Ona Göre Alıcam Da İzmitten O Yüzden Soruyorum..Tahminen Ne Zaman Çıkar Acaba Yardımcı Olursanız Sevinirim...Teşekkür Ederim..Saygılarımla...
GEREKİRSE YAKARIZ....!

gözzde_bjk

Uzun zamandan sonra İnönü'de olmak şimdiden heyecanlanmama neden olmaya başladı bile.Şampiyonluk için çok önemli bir maç olduğu gayet açık.Kazanmaktan başka seçenek yok.
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

levent1903

bana görede kader macimiz -- "varmisin yokmusun Hamdi beyin teklifine" hesabi
3 puan almaliyiz eger sampiyonluk yarisinda devam etmek istiyorsak.. yenilirsek bence sampiyonluk hikaye olur. O yüzen Futbolculardan bu macta 150% performans bekliyorum.
Tek korkum defansimiz herzamanki gibi.....

2 mart - kader ani
Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş.
Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.

akbaba71

Allah nasip ederse arkadaşlarla yeni acıkta olucağız çok kritik bir maç olucak kazanırsak moral motivasyonumuz tavan yapar ama kaybedersek bence o zaman şampiyonluk ihtimalimiz kalmaz ne olursa olsun kazanalım şu maçı

Alıntı yapılan: besiktas_ulan_41 - Şubat 20, 2008, 17:01:17
Arkadaşlar Bi Sorum Olucaktı Ya...Ben Kocaeliden Maça Geleceğim İçin Bu Maçın Biletleri Ne Zaman Satışa Çıkar Ona Göre Alıcam Da İzmitten O Yüzden Soruyorum..Tahminen Ne Zaman Çıkar Acaba Yardımcı Olursanız Sevinirim...Teşekkür Ederim..Saygılarımla...

yanlış bilgilendirmek gibi olmasın ama salı günü cıkar diye düşünüyorum ben
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

Adriano

%150 kapasite de oynarsa futbolcular fark yaparız. Bizim oyuncularımız Gs'ye göre çok daha kaliteli %80'lerle oynamaları kazanmamızı sağlayacaktır..

Haydi Beşiktaş'ım 100. yıldan beri beklediğimiz şampiyonluğa yakınız, utandırmayın bizi..
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..