Ana Menü

Rüştü taraftara kızmadı

Başlatan KeePSaKe, Şubat 18, 2008, 10:43:15

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

KeePSaKe

Beşiktaşımızda yediği ikinci golden sonra tribünlerin ıslıkladığı Rüştü Reçber, bu durumu sorun etmediğini söyledi. Son düdüğün ardından taraftarlarla barıştığını dile getiren tecrübeli eldiven, "Ben profesyonel bir oyuncuyum ve taraftarların ne düşündüğünü anlıyorum. Futbol hatalar oyunu, bu tip şeyler yaşanabilir. Biz yine elimizden geleni yapıp, şampiyonluk için mücadele edeceğiz" ifadesini kullandı.

Kaynak: Fanatik
Since 1903

carlito1903

Umarım içi de böyle diyordur Rüştü'nün şampiyonluk yolunda bu tür sorunlar yaşamamamız lazım,taraftar da umarım akıllanmıştır, yaptığımız çok yalnıştı...

Delirdik

Dediğine inanırım çünkü fenerbahçede aLışıktır bu tarz tepkiLere!
Kötü oLan bizimde iLeri gideceğimize kötüye benzemeye başLamamız..

Bir maçLa futboLcu ısLıkLamaktan vazgeçiLmeLi.
Yakışmıyor
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

Bircan*

böyle şeyler olmamalı arkadaşlar bence. çünkü rüştü gerçekten aldıgı paranın hakkını vermeye çalışan örnek bir kişilik. bilerek o golü yediğini sanmıyorum çünkü 3-2 olunca cok sevindi ve rahatladı
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

pakito14

iyi olunca alkışla :alkis kötü olunca ıslıkla  :kart

böyle gelmiş böyle gider !!  ::)
Sonunda NOUMA olmayan PASCAL üçgeninden kimseye hayır gelmez!..

Bircan*

UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

pakito14

olmaması lazım ama oluyo işte !!
Sonunda NOUMA olmayan PASCAL üçgeninden kimseye hayır gelmez!..