Ana Menü

Biraz Sakin Ol...!!!

Başlatan carlito1903, Şubat 17, 2008, 22:53:14

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carlito1903

Ankaraspor'un attığı gollerden sonra numaralı tribünden bir taraftarın, Demirören'e, "Bu takımı bu hale sen getirdin. Senden hesap soracağız" dediği ve küfür ettiği öğrenildi. Başkan, küfürbaz taraftara dönerek, "İşte gör maç nasıl kazanılır. Bu takımla gurur duyuyorum" karşılığını verdi.

Yıldırım Demirören, maçtan sonra stat güvenliğine talimat vererek, kameralardan küfürbaz taraftarların tespit edilmesini istedi. Güvenlik güçleri de, gerekli incelemelerin ardından, kimlik tespiti yapılarak küfürbazların yakalanması için çalışma başlattıklarını belirttiler.

Beşiktaş gibi büyük bi camianın başkanısın sen,bu tür diyaloglar yakışıyormu??
Biz alıştık bu tip hareketlerine ama biraz daha sakin olması lazım...

BJK_06

Başkan, küfürbaz taraftara dönerek, "İşte gör maç nasıl kazanılır. Bu takımla gurur duyuyorum" karşılığını verdi.

vallaha ben hiç öle bir surat ifadesini görmedim başkanda..
o el hareketlerini genelde küfür ederken kullanıyoruz

Guti ORÇ.

Alıntı yapılan: BJK_06 - Şubat 17, 2008, 23:00:04
Başkan, küfürbaz taraftara dönerek, "İşte gör maç nasıl kazanılır. Bu takımla gurur duyuyorum" karşılığını verdi.

vallaha ben hiç öle bir surat ifadesini görmedim başkanda..
o el hareketlerini genelde küfür ederken kullanıyoruz

:) :) :) :)

carsi52

arkadaşımızın dediği doğru sanki oda küfür etmiş gibi geLiyo bana.
Etsede etmesede üzücü bir durum.
Sonuçta koskoca klübün başkanı.
Bölünür senin için uykular!

M34

vallahi ettigi küfürleri buraya yazsam, forumdan atilirim. net olarak iki küfürü rahatca cözebildim - el, kol hareketleri de iyi uyum sagladi - tabii burada suclu baskanimiz degil ... LigTV!! Ne yayinliyorsunuz? Basaralimarimizi cekemiyorsunuz, bizi yildirmak, sampiyonlugumuzu engellemek istiyorsunuz dimi?

carsi52

Basına maLzeme vermesin basın bu adamLarın işLeri bu ;)
Bölünür senin için uykular!

carlito1903

Alıntı yapılan: metini34 - Şubat 17, 2008, 23:51:53
vallahi ettigi küfürleri buraya yazsam, forumdan atilirim. net olarak iki küfürü rahatca cözebildim - el, kol hareketleri de iyi uyum sagladi - tabii burada suclu baskanimiz degil ... LigTV!! Ne yayinliyorsunuz? Basaralimarimizi cekemiyorsunuz, bizi yildirmak, sampiyonlugumuzu engellemek istiyorsunuz dimi?

Bu olay da Lig tv nin bi suçu yok bence,sen o hareketi yaparsan adamlarda yayınlar bu onların işi...
Başkan da artık 'başkan' olduğunu anlasın ve ona göre davransın 1 değil 5 değil...

M34

biliyorum. ironi yapmak istedim. bizim yöneticilerimiz ve bazi taraftarlar hani bu tür olaylarda "Basarliramizi cekemiyorsunuz, bizi yildirmak, sampiyonlugumuzu engellemek istiyorsunuz" veya "kolpa basin" gibi aciklamalar yapiyorlar ya, o manada.

carlito1903

Bizim lafımızda suçu sürekli dışarıda arayanlara olsun o zaman kardeş...  ;)

[KralKartal]

Bende izledim...Baskanda kufur etti gibi geldi, zaten etmese bile bu hareketler BESIKTAS baskanina
hatta hicbir klup baskanina yakismaz !!

Derhal istifa etsin !! Butun etik kurallarimizi, tertemiz tarihimizi dahada kitletmeden biraksin!!!

Baskana destek verenlerde , artik gercekleri gorsun, biraksin herkes kendi cikarlarini
BESIKTASIN cikarlarini dusunun artik!!!

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

bahadıR

nolduysa oldu maçı kazandık ya önemli olan o ;)
sen yaşarsın bu kalpte artık geriye dönmesende...
ςǿκ کε√díκ طę ∂طí......

onaT

Alıntı yapılan: carlito1903 - Şubat 17, 2008, 23:58:30
Alıntı yapılan: metini34 - Şubat 17, 2008, 23:51:53

ligtv yayınlamayacakmı allah aşkına adamların işi o.

Bu olay da Lig tv nin bi suçu yok bence,sen o hareketi yaparsan adamlarda yayınlar bu onların işi...
Başkan da artık 'başkan' olduğunu anlasın ve ona göre davransın 1 değil 5 değil...

MeLo

Yıldırım Demirören'in Beşiktaş Başkanı olduğunu bilmeyen birisi amigo sanar vallahi !!!
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

kara kalem

Alıntı yapılan: 19bahadir03 - Şubat 18, 2008, 16:33:06
nolduysa oldu maçı kazandık ya önemli olan o ;)

asil basimiza bela olacak olan bu zihniyettir.
kalem sana akan, kara senin sevdan.

astbjk1903

baskan da haklı arkadaslar kac yasında adam ya baskana da kufur mu edilir. bence ertugrul hak ediyodu kufur u degil tabiki ama suclu aranıyorsa bu ertugrul un ta kendisidir biraz dikkaet etmeli su oyuncu degisikliklerine artık rahat mac izlemek istiyoruz
Her Zaman Her Yerde En Buyuk KARTAL