Ana Menü

Cumartesi Kapalıda İlk 15 Dk Çocuklar İnanın!

Başlatan noumAyberk, Şubat 13, 2008, 22:34:40

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Adriano

Devre arasında "Gül Pembe" ile "Aldırma Gönül" çaldı..
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

[krAlcArsi]

Eqer bu sene şampiyon olursak Demirören istifa diye b[kufur otomatik editlenmistir]ıranlar! nasılda şampiyonluk kutlamalarına çıkabilicekler?

alper_1903

ilk 15 dakika agresif sekilde ve sakin sekilde degiserek bunun bagrilmasi mantikli
biz taraftar olarak elimizde olan herseyi yapmaliyiz gerisi futbolcularda
bu sene acikcasi isler iyi gitmiyor ahmet abiye katiliyorum ama biz üstümüze düseni yapalim

bu sene sampiyon olursak eger bu bence tesadüf olur hani o TESADÜF lafi vardirya aynen ondan olur
sampiyon olursak da demirören istifa zihniyetine ben katilacagim
ve tabii ki de sevinecegim sampiyon olursak ama bu dedigim gibi demirören istifa lafindan beni vazgectirmez
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

Delirdik

Alıntı yapılan: [krAlcArsi] - Şubat 17, 2008, 19:20:54
Eqer bu sene şampiyon olursak Demirören istifa diye b[kufur otomatik editlenmistir]ıranlar! nasılda şampiyonluk kutlamalarına çıkabilicekler?

Sen haLa yönetim istifa diyenLeri şampiyon oLamıyoruz diye mi söyLüyorLar sanıyorsun?

Beşiktaş'ımın şampiyonLuk kutLamaLarına giderim eLbette kime ne?
Tutar yönetim istifada derim. Şampiyon oLmamız neyi değiştirir?

Başkanın taraftardan farkı yok - kuLübü borca gömmüş bir şekiLde - voleybol takımı küme düşmüş - basket takımı satıLmış coLa turkaya - fulyada ne rakamlardan ne rakamlara düşüldü - kupayı onun bunun ayağına götürür - transfer yapar yarı devrede geri yoLLar - hocasına beraber geLdik beraber gideriz der ama durum ortada -

say say bitiyor mu?
tek sebep şampiyonLuk görüyorsan sen ne deniLir ki biLmiyorum ???
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!