Ana Menü

Kartal'da Serdar şoku

Başlatan akbaba71, Şubat 13, 2008, 16:46:58

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

akbaba71

Kartal'da Serdar şoku!
Beşiktaş, Ankaraspor ile yapacağı Turkcell Süper Lig maçının hazırlıklarını sürdürdü. BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde, basına kapalı olarak gerçekleştirilen antrenmana ısınma hareketleriyle başlayan futbolcular, daha sonra pas çalışması ve çift kale maç yaptı. Antrenmanın son bölümünde ise savunma ve hücum oyuncuları, ayrılarak taktik çalışmalar yaptı.

-SERDAR ÖZKAN SAKATLANDI-

Antrenmana, sakatlığı geçen Cisse de katılırken, sol ayak üst adalesinde gerilme meydana gelen Serdar Özkan çalışmayı yarıda bıraktı. Genç futbolcunun durumunun, yapılacak kontrollerden sonra netlik kazanacağı bildirildi. Antrenmana, sakatlıkları süren Serdar Kurtuluş ve Mehmet Sedef'in yanı sıra Gökhan Zan ile Bobo katılmadı. Gökhan Zan'ın yarın takımla birlikte çalışmalara katılacağı bildirildi.

Siyah-beyazlılar, yarın yapacakları antrenmanla Ankaraspor maçı hazırlıklarını sürdürecek.

13.02.2008   

Kaynak : AA

yeter ya 
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

keskinli

sende rapor al serdar
kadromuz cok genis zaten,sorun olmaz
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

carlito1903

Bu sakatlıkların nedenini bulsunlar artık,bu kadar sakatlık şans eseri olamaz...

carsi52

Ohh anasını satim sakatlanan sakatlanana.
Bölünür senin için uykular!

levent1903

ya bizimkiler askerlik mi yapiyorlar yoksa yemek mi yemiyorlar anlamdim gitti....
biri iyilesmeden digeri sakatlaniyor....   bizde kronik olmus artik...
Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş.
Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.

pascalyptica

olsun mehmet yozgatlı var..
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

kartalpenchesi

Beşiktaş'a Serdar Özkan'dan kötü haber
Siyah-beyazlılarda sol üst adalesinde tendon yırtığı tespit edilen Serdar Özkan'ın 4 hafta sahalardan uzak kalacağı açıklandı.

Sezon başından bu yana sakatlıklarla boğuşan Beşiktaş'a bir kötü haber daha geldi.

2-0 kaybedilen Kayserispor maçı öncesi Bobo'nun sakatlanması ve golcü oyuncunun bu hafta oynanacak Ankaraspor maçında yer alamayacak olması nedeniyle sıkıntıya giren teknik heyet, bu kez Serdar Özkan'ın sakatlık haberiyle sıkıntıya girdi. Nevzat Demir Tesisleri'nde yapılan antrenmanda sakatlanan ve çalışmayı yarıda bırakan genç futbolcunun 4 hafta sahalardan uzak kalacağı açıklandı.

Serdar'ın yapılan kontroller sonrasında sol üst adelesinde tendon yırtığı tespit edildiği ve 4 hafta sahalardan uzuk kalacağı açıklanırken, genç futbolcunun tedavisine hemen başlandı.

Öte yandan uzun süredir sakatlığı nedeniyle formasından uzak kalan Serdar Kurtuluş'un önümüzdeki hafta çalışmalara başlayacağı ve ligin 24. haftasında oynanacak Galatasaray derbisinde takımındaki yerini alabileceği açıklandı.

Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

pakito14

Bu sene moda sakatlanmak galiba!
Sonunda NOUMA olmayan PASCAL üçgeninden kimseye hayır gelmez!..

gözzde_bjk

Gel de sakatlık sorunumuz yok diyenlere inan...
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

aquilas

ya aslında araştırmak lazım geçen sezon ve bu sezon bizim takımdan daha çok sakatlık veren bi takım varmı her hafta mutlaka bi oyuncumuzun sakatlık haberi geliyor. Asıl anlamadığım maç neysede sanırım en çok sakatlığıda antremanlardamı veriyoruz ne of

osi_bjk

Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

siyah

hayda adamlar sakatlanma yarışına girmiş resmen
istifa istifa istifa yönetim İSTİFA